Здравейте на всички читатели
Измъчва ме нещо и искам да споделя точно тук, понеже искам да видя мнението на други хора освен моите приятели и близки. Понякога критикувате много, но може би е за добро.

Та моята история е ...
С него бяхме приятели излизахме много и по цели нощи си писахме. говорихме за всичко .... Имахме общи теми и си допаднахме. Той имаше приятелка от 6 години и се обичаха много. Когато се караха той опсаждаше с мен проблемите им. Но в един момент ние станахме много близки и непрестанно бяхме заедно, а когато беше някаде и мен ме нямаше телефоните ни прегряваха от смс-и. Правихме страхотна лубов. Едно ме измачваше че трябваше да се крием, и накрая реших че не мога повече така и го оставих. За да утеша мъката се върнах при старият ми приятел бяхме заедно 3 месеца и аз разбрах че оставих човека когото обичам, а се върнах при човека който ме погуби. Когато се опитах да говоря с "моята лубов" беше вече късно. Той бе наранен от постъпката ми и не искаше да чува да се саберем отново. До ден днешен аз седя с него на една маса и умирам от лубов, а той седи все едно е нямало нищо м/у нас. Каза ми че има чувства но няма да се върне при мен от което страшно много ме боли. Обичам го безкрайно много сажелявам за това което направих, но той не иска да ми прости. КАКВО да правя всеки ден сме заедно и искам да го прегърна и целуна, а не мога ??

Коментари

1.   Ти ми заприлича на совалката. Първо разделяш единия, после се връщаш при този който те е погубил. Защо точно при него? Явно за теб е закон да има някой, пък кой ще е. вно и сега трябва да има някой. И той е идиот - може да изневерява, а когато му изневерят

2.   Объркана работа. Явно не е обичал приятелката си достатъчно. Ама и теб не е обичал достатъчно-той може да изневерява, а ти-не. И защо се върна при първия си приятел-това не разбрах.

Според мен изходът е да си намериш друг приятел. Мъже-с лопати да ги ринеш.

3.   До номер 1 . Не е закон да има някого, а сега няма никой. не исках избиване на комплекси, а савет!