Не мога, НЕ ИСАМ да се откажа от малката!
Здравейте! Аз сьм мьж на 29г. и имам сериозна врьзка от 2 години. От близо 2 месеца имам тайна врьзка с 15 годишно момиче. Не, че моята приятелка не е хубава, но малката определено ми харесва много повече - тя е спортистка, висока, слаба, сьс невероятно секси тяло и е доста по - интилигентна. С нея се виждам по 2, или 4 пьти в седмицата и не знам какво ми става, но ми харесва много повече секса с нея, отколкото този с приятелката ми.

Не мога да оставя приятелката ми, защото няма как да имам "открита" (акo мога така да се изразя) врьзка с това момиче, но не мога и да прекратя отнoшенията ни и тайните си срещи с нея !! Дайте някякви сьвети, благодаря предварително !!

Коментари

1.   Като чета ме хваща яд на такива "мъже" като теб.
Лъжеш теб и приятелката си.

2.   Секс с непълнолетна...доста рисковано за зрял мъж като теб. Ако и приятелката ти разбере..ето ти нова драма. Помисли си добре..

3.   Мисля че накрая от два стола ще останеш на земята.
Дано само приятелката ти по-скоро разбере и те зареже за да се оправи на време.
А малката със сигурност ще те зареже някой ден. Щом е готина и е на 15, бъдещето е пред нея, ще има богат избор, а за теб може и да не се сети.

4.   Доста странно - 15 годишна, която прави секс с доста по-възрастен мъж да е много интелигнтна. Че тя си е направо дете. Е, щом прави секс е развита физически, но останалото... Нещо ми се струва, че си падаш по момиченца, но внимавай - това е наказуемо.

5.   Горкото дете.. някой ден ще съжалява, че е била толкова глупава, че да се захване с теб.. Найстина ми е жал за нея..

6.   Съвет? Ок, ето ти моя такъв: След като " НЕ ИСАШ" да се откажеш от малката, нищо не ти коства да се откажеш от..голямата. Защото - вярвай ми- рано или късно ще се откаже тя от теб! Ама май нещо не ти стиска, така като те "гледам". Пишман мъжкарче си..

Холи

7.   Отвратителна история. Най-добрият съвет, който мога да ти дам, е да кажеш честно на приятелката си какви влечения имаш. Тя има право да знае истината за теб.

8.   хахаха ... дано никога не попадам на такива '' мъже '' .
Извинявам се, че се изразих по този начин, но я си престави за 2 мин ако ти беше на приятелката си на мястото ?? Как би реагирал, какво ще направиш ? Отговори си сега на въпросите. Това момиче рано или късно ще се сети, че нямате бъдеще заедно. Винаги ли ще е в сянката на другата. Интелигентна казваш ? Що за интелигентност е да ставаш нечия любовница на 15 ??? Мисля, че това се нарича с други имена.

Моя съвет. Остави това момиче и си гледай приятелката докато не е разбрала и не си останал без нея. Нали знаеш '' Човек оценява нещо чак когато го загуби''. Дано направиш правилния избор. :))

9.   От двата стола единият е особено рисков, а и малката скоро ще се усети и ще те зареже, ако дотогава не те барнат за педофилия - е, няма да останеш на сухо, нали лъжеш още една. На 29 би следвало да си направил избора си.
Мечо Пух

10.   Боже, Боже, Боже, ами съвет искаш, значи остани си с приятелката и остави това дете, защото гаранция ти давам няма бъдеще вашата "връзка". Ама голям мъж си, как си допуснал такова нещо, да разваляш живота на детето, срамота. Егоистично, ама много! 14 години разлика, Боже, Божеееее... Ти не обичаш своята приятелка, за да стигнеш до там. Защо се мъчиш и с нея? Поговорете и и кажи и се освободете и двамата от тази тежест. А след това си намери момиче но на по-подхояща възраст.

11.   и аз не разбирам какво намираш в една 15 годишна, и какви общи интереси имате,като тя сега започва да живее,а ти вече си видял много и би трябвало да знаеш какво искаш,и да си улегнал вече.но едно е сигорно,не обичаш приятелката си,и не е чесно да я използваш така ако поне малко я уважаваш,бъди честен с нея,и се разделете,ясно е че ще я нараниш много,но това е за предпочитане отколкото да разбере от други хора,а това ще стане рано или късно,дори и вече да не сте заедно,и повярваи тогава ще и е още по гадно.така,че моито мнение е рздели се с нея и бъди честен,защото и го дължиш,заради времето в което сте били заедно и тя те е обичала.дали ще останеш с малката или не си е лично твои проблем,но факт е че щом си потърсил друга и то не за веднъж,и просто за секс,значи връзката ти е изчерпана,и ако не е заради 15 годишната,ще е заради някоя друга,но края на отношенията ти с приятелката ти ще доиде.моето мнение е да приключиш и с двете и да останеш сам,само тогава ще разбереш,какво искаш и какво ти липсва,дали бившата или малката,или просто си имал нужда от нещо ново.защото ако се разделиш с приятелката ти и останеш с малката,нещата между вас няма вече да са същите и тръпката между вас ще изчезне,вече няма да се криете,вече ще сте по често заедно,ще излизате ту с твоите ту с неините приятели и ще ти се наложи да си сред 15 годишни,с техните интереси,купони и разбираня,неща които ти си изживял и на които няма да гледаш с техните очи,и тогава ще е съвсем различно,повярваи.остани сам и реши какво искаш

12.   Да, на 15, прави секс с мъж, който е с над 10 години по-голям, и на всичко отгоре интелигентна!? Айде бе! Как става тая работа, особено в днешните времена?

13.   Мразя такива мъже, но никой не е застрахован да му се невиди. Мисля, че си страшен боклук, който няма душевни ценности.

15.   Щом не искаш да се отказваш, значи не трябва да се остакзваш! Прави това, което ти идва отвътре, и остави другите да си говорят и да си мислят каквото си щат - защо търсиш тяхното мнение? Ти нямаш ли си свое собствено?

Самото заглавие на историята ти е такова, все едно се съпротивляваш на общоприетото мнение, което е: "ТРЯБВА (ДЛЪЖЕН СИ) ДА СЕ ОТКАЖЕШ ОТ МАЛКАТА!"
Е, успокой се, не е така - не трябва. Твоят живот си е твой живот, твоето развитие си е твое развитие, твоите грешки са си твои грешки, и твоите успехи са си твои успехи. Изживей връзката си и с едната дама и с другата, и нека никой не си позволява да те съди. Но помни и следното - ще трябва САМ да преживееш и да понесеш и последствията от постъпките/решенията си - и там никой не може да ти помогне. И точно по последствията и по резултатите ще разбереш (за съжаление - в последствие) дали изборите ти са били правилни или неправилни, и дали би повторил ситуацията.

Повечето биха те предупредили, че цялата история едва ли ще завърши безболезнено за трима ви, и сигурно са прави, но истината е, че 100%-ова гаранция за това... няма!

Ray

16.   Ти не искаш да се откажеш от малката, но дали тя няма да се откаже от теб? Колко време мислиш, че ще й трябва, за да си начеше егото с теб и да те отсвири?

17.   оооооооо много се нервирам така .... дано приятелката ти разбере какъв простак си тя не те заслужава .

18.   първо си педофил, после изневеряваш на притеклата си... това е твърде грубо

19.   Ей догади ми се от тетки със селски манталитет..Относно автора , виж пич , ако мацето беше поне на 17 -18 ,ок приема се..В случая една 15 годишна , идея си няма какво иска от живота и за нея всичко е една игра .В "градежна" възраст си ,така че направи компромис..Апропо тя на 13 ли е била ,когато си я срещнал ?

20.   е защо го критикувате? явно му е добре с МАЛКАТА, но пък и с ГОЛЯМАТА живота си е негов вие нямате право да го съдите ако попаднете в неговото положение и вие ще се чудите как да постъпите

21.   до N20 -това е черта българска , затова няма какво да се чудим, камо ли да се опитваш да поучаш селянина .Човек може да съди единствено себе си !!!

22.   Абе вие добре ли сте... какво значение има на колко години е щом се харесват... иначе спрямо приятелката ти смятам, че не постъпваш правилно...

23.   Тази твоята приятелка е на 15 като мен и имам абсолютно същите качества, като нейните - аз съм лекоатлетка. :)) все едно мен описваш, НО на нейно място не бих тръгнала с някой по-голям. Някакси е странно, а и твоята приятелка как ли ще се почувства?! Много ти е трудно ... :/

24.   Не знам за приятелката ти, но ти определено е си от най-интИлигентните.

25.   Ами, зарежи голямата и бъди с малката! Не ги слушай тия "моралисти". И защо връзката да не е открита. Ти я обичаш, тя те обича, пред кого и защо трябва да се отчитате?! Който плаща данък Обществено мнение винаги губи.

Борония

26.   Ако съм на твое място ,трудно ще се откажа, от забранения плод...Едно е да даваш акъл, друго да го направиш. Еби до като те хванат, или момичето прогледне...