Лудо влюбен съм в разведена жена
Случи се преди пвече от месец, бяхме заедно на море! Не ме превлече с външния вид, превлвечеме нейната скромност. Проблема е, че аз имам здравословен проблем тя е с две деца и усещам, че за много неща които ми е споделила ме лъже и се държи малко като дете незнае какво иска само ме върти. Влюбен съм в нея, но мозъка ми казва да я зарежа! Моля, посъветвайтеме какво да правя!

Коментари

1.   Здравей, имаме много сходни истории. Дори да сложиш край, което е най-разумното, ако е писано съдбата пак ще те догони. А за сдравословния ти проблем немисля, че има значение (освен ако не са ти казали, че ти остава малко "НЕДАЙ СИ БОЖЕ") Тогава, ако бях на твое място, бих направила това което сърцето ми казва, а не разума.

2.   След като "усещаш", че те послъгва, защо не се увериш дали е така?

Не мога да разбера - защо хората се страхуват да говорят открито?? От какво се опасяват? Едва ли подобен разговор ще доведе до международен дипломатически скандал!
А колкото до здравословния ти проблем - не знам защо го споменаваш без да си конкретен. Едва ли някой тук има способността да гадае. Един "здравословен проблем" е и кариесът, но определено не може да е пречка в една връзка. Виж, ако имаш нужда от специални грижи е друго. Или ако страдаш от заболяване, което се предава генетично, или с което се учиш да живееш ( диабет, например ). Нищо не ми говори това "проблемЪТ е, че аз имам здравословен проблем"!

Холи

3.   Коя е пречката "здравето ти или това, че тя е разведена с две деца" .Ако мислиш за здравето си зарежи я. Две деца трудно се гледат, а здравето струва много. Освен това друга пречка няма. Има доста разведени и омъжени втори път ,един от тях съм аз. Когато се запознах с жена ми тя беше, разведена с едно дете, сега вече имаме две.

4.   Искам само да каже да слушаш главата си, а не сърцето. След време ще разбереш, че любовта много бързо си отива. В вашия случай не бих слушала сърцето си, за да не страдам повече после като стане късно

5.   Благодаря на всички за съветите, ще послушам главата си! Увреждането ми е малко физическо децка церебрална пареза.В това време трудно се гледат две деца.

6.   Ей и какво излиза в краина сметка, че разведените жени с деца нямат право на щастие. Трябвало е да ги оставят на мъжете си,че те да му мислят.

7.   Явно така излиза, представям си автора с какво самучуствие е. Аз съм недъгав ,но тя е под моето ниво. Предполагам че си мислиш колко красавици са ти навити, а ти се занимаваш с разведената.

8.   направи избора си сам и не слушаи какво те саветват другите направи това което иска сърцето ти успех

10.   В никакъв случай не жертвай себе си заради нея! Живот с нея и децата й е жертва.

12.   Не знам какво общо има това, че е разведена, че е акцент в заглавието, а в историята дори не се споменава. За мен акцентът са номерата ѝ и може би здравословният ти проблем, щом го споделяш.
ж 29

13.   щом усещаш, че те лъже и върти, няма какво да мислиш, не е за теб. това обаче никак не се връзва със скромността :-) подозирам, че е поза, за да те впечатли.
6, никой не обобщава за разведените жени по принцип. в конкретния случай обаче не мисля, че ако се събере с автора, ще бъде щастлив, щом той самият казва, че го лъже

15.   "умниците", дето те агитират колко е гот да си вземеш леля с две дечица и да й ги гледаш, започнаха да те нападат, че си инвалид и няма какво толкова да избираш. Тегли им една и прекрати отношенията си, ако имаш такива, с госпожата. Няма никакъв смисъл да жертваш себе си заради чужди хора. А що се отнася до това, колко била "скромна", а пък лъжела - още едно доказателство, че не трябва да падаш в капана на такива хитрушки. Жена съм и от всички подобни лели, хванали някой да им дундурка децата от друг, не съм видяла нито скромна, нито честна. Целта им е една - да увъртят някого и да му натресат дечицата си.

16.   А ти номер 15 си изливай злобата по-контролирано, толкова си зле, че коментираш история от преди 7 години!!!

17.   до 16 - А ти си толкова "добре", че ми отговаряш в тема отпреди 7 години.

Злоба нямам. Обаче съм виждала примери за мъже, които сами са се напъхали в подобна смрад - леля с чужди деца, и после си бият главата. Затова предупреждавам мъжа да си плюе на петите, докато не е затънал.

18.   леля, смрад- аха няма злоба, хич! Ти си оня дето мрази разведените с деца толкова много и то всички такива жени на планетата, че изравя архивни теми. Смешно и жалко.

19.   17, злоба имаш и още как, и си поправи "виждалА" на виждаЛ, защото си мъж, който се представя за жена!

20.   до 18 и 19 - а ти сигурно си някоя парясана, дето се чуди на кого да пробута това, дето някой друг й е направил?