Да търсиш игла в куп сено
Здравейте!
Това, което ще ви напиша, не е точно история, а молба за съвет. Преди време бях на един концерт. Пред мен стояха група хора, а сред тях две много сладки мимчета. Няколко пъти се обръщаха към и погледите ни често се засичаха. Щях да се запозная с тях, но с групата ми, беше и майката на приятелката ми и ми беше неудобно да ходя при едни непознати момчета пред нея ( ще съжалявам цял живот, че не го направих, но немога да върна времето назад ). Не знам, защо се хвърлям ( не буквално, разбира се ) на първия готин, който видя, но тези немога да си ги избия от главата. Та някакви идеи, как мога да ги намеря ( чрез интернет, фейсбук, няма значение как ). Знам, че да търся две момчета в цяла София е като да търсия игла в куп сено, но аз отказвам да губя надежда.
Моля ви, помогнете ми.
А.

Коментари

1.   Oтиди във фейсбук група на бенда, който е свирил и виж при почитателите или в българска подобна група.
Иначе, това че някой бил готин не ти дава права над него. Тези момчета може да си имат прителки, съпруги. Гледай си живота, стига с глупости.

2.   навярно събитието е било обявено във фейсбук виж кои са се тагнали че ще ходят

3.   Наскоро гледах - Малки сладки лъжкини и там главният лош герой се пише А.
Ами да номер 1 е прав - реално ти нямаш друго освен представата ти за това как изглеждат и ако не видиш техни снимки няма как да знаеш, че са те. Потърси във ФБ при феновете. Също е прав, че това че са готини какво от това. Няма ли и други готини или само по - външен вид реши, че те са най - най.
Възможно е дори да не са от София - и са дошли само за концерта.

Аз търсих едно момиче - знаех как изглежда и имах нейно име, знаех горе - долу къде да я търся и пак не я намерих.

По - добре не се занимавай с глупости.

4.   От авторката:

И аз проверих във фейсбук, но имат повече от 3000 последователя и немога да да прегледам всички.
Относно " това че някой е готин не ти дава права над него... " аз не съм казала нищо. Просто мисля за момчетата дълго време и не мога да си намеря място, докато не ги намеря. Нямам намерение да тръгвам с някой от тях или нещо подобно. Просто ми се сториха страшно печени и много искам да сме поне приятели.

Други идеи?
Благодаря предварително ;)

5.   Ха-ха, не едно, а ДВЕ момичета (както ги наричаш ти - мимчета), и то пред майката на приятелката ти! Чакай бе, Гошо, ти харем ли ще правиш? !
Е, не ти пожелавам успех в случая. А и да ти го пожелая, едва ли има начин да те огрее.
Хайде със здраве!

6.   От авторката:

Благодаря на номер 1, 2 и 3 най- вече за това, че бяхте мили ;). Таа отново проверих във фейсбик и ги намерих и двамата. Писах първо на единия и той каза, че също ме е харесал и е мислил за мен. Каза, че му харесва как съм танцувала на концерта <3. Оказа се, че е с 2 год. по-голям, учи много близо до моето училище. Каза и че някой път може да се видим. Писах и на втория. Той каза, че също съм била готина. Не съм го питала, но каза че си има приятелка, първото момче няма.
Колкото до номер 5- Благодаря ти! Песимизмът ти много ми помогна и както виждаш успях и без твоето пожелание за късмет. А да, благодаря, че поправи правописните ми грешки.