Разочарован
През 2011г. се запознах, през сайт за запознанства с една жена. След два месеца доиде да живее при мен. На 10-я ден реши, че иска да си ходи. Казах-Ако си ходиш, сега е момента, а не след 2-3г. След 5-6м. почнаха разправиите. Надявах се, че тя е човека и търпях. Свързвах го с промяната на обстановката. След 2г. видях, че не е от това. Пак реши да си ходи. Казах-Добре. Тръгна си. След три дни ме потърси-да отида при нея. Направих жест-зарязах работа, обявих жилище за продажба и заминах при нея. Имах чувства. Но там беше различно, и заявих, че жилището не се продава. След 2 седмици бях изгонен. А, ако го бях продал? Сега щях да спя под някой мост...
Тъся жена-човек, а не задоволителка на нагон, която вижда в мен ходещ порфейл...

Коментари

1.   Не мисля, че проблемът е бил само в жената. Самият ти си видял, че с тази няма да го бъде, но пак си се връщал към нея - работа, къща зарязва вече нашият и какво очакваш - че жената ще те уважава ли? Една жена уважава мъж, който носи панталоните у дома - не можеш да чакаш жената да ти се налага и определя всичко и да искаш уважение. Независимо на каква възраст си, търси си много по-млада от теб жена, а ако нямаш деца, търси жена, с която можеш да се задомиш и стига се занимава с глупости. По-млада жена ти препоръчвам, защото по принцип са по-малко опитни, тоест и по-малко негативен опит имат и вероятността само да те използват е по-малка. По-възрастните с няколко неуспешни връзки, които киснат по сайтовете просто си търсят някой будала да ги храни. Годината е 2015 - за да стоиш с една жена 4 годинки, то ти сам си си виновен. Ако не си разбрал за 4-5 г. що за човек е, то ти се замисли за себе си какви качества имаш и какво трябва да промениш

2.   Това е поведение на млада, неуравновесена, меркантилна дама. Не се лъжи да се ориентираш към много по-млада, разочарованието ти ще е тройно по-голямо. Сегашните кифли са толкова меркантилни и с такива претенции и капризи до небето, че просто ще се чудиш откъде ти е дошло до главата. Възрастните дами макар и регистрирани в сайтовете си стоят все така самотни, щото всеки се хвърля на младото, и никой не им обръща внимание. Как една жена на средна възраст да си намери партнйор, като малките хищни хиени не се спират пред нищо, плячкосват всеки мъж, независимо от възрастта му, поиграят си с него, изцедят му банковата сметка и после му бият шута. Търси си добра и не меркантилна жена, която да те обича и да те уважава, а че ще е няколко години по-голяма, това няма да го гледаш. Просто си търси добър, възпитан и уважителен човек за брачен партнйор.

3.   Пич, не се прави така. Жилище не се продава ей така заради първата срещната, работа също не се напуска. Още повече ти си видял за какво става въпрос в самото начало. Как изобщо ти хрумна да си продаваш жилището!? Пусни го под наем, така хем ще ти носи доход, хем винаги ще имаш къде да отидеш. Трябва а си изключително благодарен, че тази не е била явно особено хитра, защото досега щеше да ти прибрала и последната стотинка, а ти наистина щеше да спиш под мостовете. Не се правят такива работи заради жени, особено от интернет.

4.   оххх, има толкова млади които са разпоретини и използвачки, не зависи от възрастта, а от човека....

5.   Нямам намерение да споря с никого, но това една жена дали ще е меркантилна или не изобщо не зависи от възрастта. Т. к. аз съм на 22 години и се причислявам към тази група, ми е адски обидно от такива изказвания. И само да вметна, че както вие ни слагате етикета "меркантилни", така и ние може да ви лепнем на вас- "ограничени ебачи"! И по-специално- имах вземане-даване с мъж от интернет на 31, който 1-во: чисто и просто искаше само секс, 2-ро: увери ме, че не желае само това и 3-то: не можеше да поеме отговорността да изпълни това, което казваше. Радвам се, че не съм човек, който се дава лесно и нищо не стана! Така че нека бъдем така добри и си признаем, че има такива и мъже, и жени. Разликата е, че мъжката част иска само да ебе, женската иска паретата.. НО не всички са такива и съм сигурна в това. Другият вариант е да съм твърде голяма оптимистка...