Стрях ме е пак да не страдам както с нея
Всичко започна една зима, когато бях в 10 клас. Запознах се с момиче, което беше година по голяма от мен. И както се сещате ми завътря главата(Първа любов). В началото всичко вървеше нормално. Сърцето ми пламтеше от любов.

След 4 месеца някъде покрай велик ден, видя един от бившите си. И както и беше мн тъпо, изведнъж взе да се забавлява страшно много. Естествено веднага ми стане мн тъпо. И веднага и казах всичко.След това седна до мен и не стана да играе повече. Както и да е простих и за това.

Вначалото си викам много я ревнувам. Но само след около 2 месеца, друг нейн бивш се бе върнал от чужбина. Тя бе толкова въодушевена, че дори не успя да го скрие. Тогава нищо не казах. Идваи момента в който аз и тя сме на кафе и нейна приятела я вика навън. След около минута се връща и ми казва, че я това момче прави парти у тях и искат и тя да отиде.
"Както и да е тя отказа". Отидохме в парка, а те и звънят с номера че нещо важно трябвало да и кажат.
Аз не взимам отношение, оставям е тя да реши. И разбирасе тя отива. На следващия ден, точно се връщах от урок по английски и тя ми звъни. Казва ми трябва да ти кажа нещо! Че той искал да я целуне, а тя не му давала. И най - забавното направил смучка на шията която се била образувала за няколко секунди(какзва тя). Запазих спокоиствие и не че и повярвах, явно съм я обичал прекалено мн и пак си затворих очите.

От този момент сякаш сърцето ми изстина за света. Започнах и аз да си ебавам майката от всякъде. Не че съм изневерявал или нещо подобно. Започнах да се държа по групо с нея, да си прикривам чувствата и т.н. Това продължи около 6 месеца. Но след това вече не бях същия. Изцяло примених държанието си.

Втората и третата година бяха мн тежки за нея. Тъй като аз простакът постоянно и натяквах за това как ме разигра. И я накарах мн да страда. Найстина ви казвам не съм го искал, но просто бях разбит.

Когато стигнахме 4 година нещата се затягаха повече и повече. Идва момента в който тя ще тръгва на бригада.
Преди да замине ми прави пак мн як номер.

Беше се запознала с момче, което бе срещнала на една работа. И седмица преди да замине той и предлага да си пътуват с кола за нашия ктай. И тя се съгласява без да каже нищо. Разбрах чак когато тя пътуваше и и казвам защо не с рейса, а с кола, тя ми вика по евтно ми е и аз ОК.

Два дни преди да замине аз й се обаждам и й казвам, че съ ми намерил кола с която да се прибере.(хора с който щеше да пътува я познаваха, аи тя тях). И тя ми казва срам ме е от тях. И аз не можах да си сдъжа нервите и и казвам " Можеш да пътувас с момче което го познаваш от 4 месеца, а те е срам от момчета които ги познаваш едва ли не цял живот". След това и пожелах приятно пътуване. След това се чувахме чат-пат. И след 3 месеца тя се прибра.

И само преди няколко дни се разделихме. И ми е кофти. Не ми се прави нищо. Не мога да се забавлявам, не излизам, нямам интерес към момичета и др.

Дайте съвет. Как да се отърва от това?
Отчаян съм на тема момичета. Стрях ме е пак да не страдам както с нея.

Коментари

1.   МММДДДАААА много лошо и гадничко
Мило момче съчувствам ти ясни са ми момичетата като нея
до болка.Росирос на 49 г.За съжаление такова е днешно-
то поколение.Без морал,без никакви ценности,без съдър-
жание,ниско ниво...е свестните се броят на пръсти....
Винаги съм казвала,че ако съм мъж такива пикли ще ги
правя сами да си говорят....Извинявам се за израза.
Не се отчайвай,не си заслужава да страдаш за това мо-
миче подиграло се с чувствата ти.Бъди себе си и все ня-
кой ден ще те оценят.Не падай духом,така и правиш
ЕВАЛА.
Поздрави

2.   :) Ще се научиш след време в кой "може" и в кои "неможе" да се влюбваш приятел. На нея и се живее, неприлично млади сте и двамата, ти си се впуснал в романи обаче. Не става така. Тя просто е малка, сега и е момента да живее и тя го прави. Ти обаче си зациклил. Поживей си сега, като му дойде времето ще се влюбиш отново. Не е нужно сега да те привличат други момичета. Просто излизай с приятели.
Ралф