Скандалът
С бившата ми приятелка бяхме заедно малко над 2 години тя е на 21 а аз на 27. Вчера се видяхме за последно. Бяхме се скарали и излязохме да поговорим.

Намирахме се в нейната кола и постепенно скандалът ескалира карахме се за невероятна глупост, но това вече нямаше значение наговорихме си едни приказки и от двете страни, че чак не ми се повтарят.

Последното което и казах е да спре и че, не искам да я виждам повече. тя спря на светофар преди крастовището където щях да сляза. Гледах напреде когато тя ме удари с юмрук по лицето бях шокиран докато се опомня получих втори удар. Този път реагирах хванах ръцете и. Опомних се малко преди да я ударя. Казах и че е тъпа к..ка и че ще я пребия тя започна да вика незнам кво щяло да стане ако я ударя. казах и да спре.

Не вярвах, че това ми се случва и преди сме се карали, но никога не бих ударил жена, чесно казано не се бях и замислил как да реагирам ако момиче започне да ме удря. Тя спря след крастовището. докато ръцете ми бяха заети да свалят колана плучих трети удар в лицето. Когато слязох ритнах колата и с все сила и оставих следа по боята (колата беше нова). тя излезе и се нахвърли вурху мен. Беше обезумяла лесно парирах всичките и опити за удар и не и отговорих. Използвах едно затишие и си тръгнах.

Бях доволен, че се въздържах и не я ударих, когато се прибрах видях, че от усната ми тече кръв и имам следа от нокът по брадичката.

Вечерта говорих с наша обща позната която знаеше вече историята от нея. Поговорихме сериозно и аз и обясних, че повече няма да се виждам с бившата. Постепенно сменихме темата и момичето каза нещо което ме шокира.

"То обикновенно мъжете бият жените си, но явно при вас е обратното" придрожено с смях. Тръгнах си не можах да повярввам, че това го казва момиче. Покъсно говорих и с мой приятел. Получих подобни подмятания и от негова страна. Вечерта се замислих. Спомних си как баба ми и другите клюкарки от входа упсъждаха тяхна връсничка която навремето биела съпруга си. Епитетите бяха основно за негова сметка! Спомних си и за писания от този сайт. И постепенно разбрах, че спорвед нашето общество аз съм глупакът защото не я пребих както заслужаваше знам, че според мнозинството съм постъпил правилно, но сега аз дори нера негативи от постъпката си. Вие как мислите

Коментари

1.   Аз мисля че правилно си постъпил.
В такава ситуация така или иначе няма много верни ходове.

На големите кучета не им трябва да лаят!
Ако някой си мисли обратното то явно е от малките.

Поздрави

2.   Изобщо да не ти пука. Ако беше я пребил, сега щеше да се чувстваш по-зле, а тя да се изкара най-невинната и пак ти щеше да си оплювания.

Казва ти го жена. Просто забрави всичко, свързано с нея.

3.   Правилно си постъпил, пич. Жена не се удря, дори да го заслужава.

Казваш, че никога няма да се видите. Е, никога не казвай никога. 2 години не са малко време, тя и за това те е нашляпала :))) Не си и безразличен със сигурност. В момента определено те мрази, но може и да те мрази, защото те обича.

И другия път, ако те нападне, не си го изкарвай на колицата, тя най- малко е виновна.

Ale

4.   И аз мисля, че си постъпил мъжки като не си я набил в тази ситуация. Ако всеки път когато се караме се бием.... имам 22 годишен брак, колко ли бой трябва да съм изяла....

5.   Какво ти пука как мисля? Съвестта ти нали е чиста!
Безсилният удря. Този, който не може да се защити с думи, напада с юмруци.

6.   Убий глупака с мълчание!
Много добре си постъпил. И да я удариш и не все ти ще си "кривия" според глупавото "общество" .. А и какво ти пука какво казала общата позната или приятеля ти,ако за себе си си постъпил правилно,значи е ПРАВИЛНО! ;))

7.   Можеше да и зашиеш един зад врата с чисто възпитателна цел. Следващия път ще попадне на някой, който взима насериозно идеята за равенство между мъжете и жените и ще четем история от рода на "Приятелят ми ме преби".

Както и да е, радвай се, че си се отървал от такава простакеса и следващия път подбирай гаджетата по-внимателно и помни, с една жена можеш да се отнасяш, като с дама само ако тя Е дама.

Дядо Торбалан

8.   Постъпил си правилно, въпроса е как ще се държиш от тук нататък, ако покажеш пред хората съмнение за правотата си, ще продължаваш да чуваш негативни коментари.

Мила

9.   Абе жена не се бие сериозно, иначе можеш да и отпереш един шамар да разбере къде се намира!

10.   Правилно си постъпил, че не си я ударил.
Дай й пътя и да не ти се мярка пред очите повече.

11.   Постъпил си правилно но ако споменеш за глупавата кав-
га...ще ми е по-лесно да ти отговоря.
Напълно ти съчувствам...пълно е с откачалки.Пази се!
Внимавай с жените не случайно съм женомразка...
За кой ли път го повтарям.
Росирос 49 г.

12.   Нали знаеш, жена не се удря и с цвете, само със саксия :)

13.   Браво, мъжки! Само много силен човек е в състояние да се овладее, когато инстинктите и хормоните му го подтикват към друго!

Ray

14.   Аз ти се възхитих. Жена съм .А тази само ти е губила времето.

15.   Браво и от мен ! Истерички и простакеси има под път и над път - интелигентните мъже са малко.

16.   Аз пък ще ти кажа , че си постъпил грешно! Когато те обичат - обичай , когато те налагат - налагай и ти! След като жените пледират за равенство и времената са други , нека се изправят пред реалноста а не само пред дивидентите на това да си дама! А нека не забравяме , че женското в природата е тпично агресивното и първичното , обратно на схващанията.......може би има доза логика в наложеният патриархат на изток!