Сапунен сериал
Всичко това може да ви се стори лъжа, но е истина. Омъжих се 2003г, тогава и родих това за мен беше голямо щастие, но за кратко време. Мъжа ми започна да излиза с други жени не се прибираше по цели нощти. И така ас се побарквах с малко дете, но не правех нищо.
В един момент тои реши да работи в чужбина, за повече пари и аз го подкрепих, не пращаше достатъчно и аз се принудих да работя на морето за повече пари. Така минаха 9м. После се прибра бяхме се забравили, но аз все още го желаех въпреки, че докато го нямаше си имах вразки с мъже. Мислех че е стнал по добър, но уви пак го хванах да ме лъже, не за жени, но ме нарани. И така минаха още 3 мес. и тои пак замина.

НООООООООООО вече нещата загрубяха, защото не пращаше никакви пари. Случаино влязох в скаипа му и разбрах, че има време да чати с девоики, но не и с
детето си. Останах без пари и нерви принудих се да работя на секс телефон защото и уча задочно, а ми предстои дипломиране. Подадох документи за развод и му го казах, а тои тогава реши, че иска да чуе сина си. Обади се и се скарахме, после прати и пари. Но аз виждах, че продължава да чати. И така си направих друг скаип и го "зарибих" пуснах секс номера, но не се обади и въпреки всичко правихме секс докато си пишем. Сега тои вика жената от скаип да отиде при него а с истинската си жена "аз" говори мило и добре колко ме обича. Това го пише на всички в чата, но аз все още имам чувстства към него и незнам какво да правя. Знам само, че истинската любов не свършва никога.

Коментари

1.   Олеееее, лудница, братче......Тц,тц,тц....

2.   След като не си направила нищо когато той е започнал да излиза с други, а после когато го е нямало ти си имала връзки (не една) с други мъже е ясно, че между вас не е имало нищо. Чувствата ви са към парите, а не един към друг.

3.   Мисля, че просто не се обичате. Ама сапунен сериал е моето. Тържество на детето ми. То е взело покани. И там присъстваме: Аз и приятелят ми, бившия мъж с неговата приятелка, вуйчото и вуйната, които са разведени, с които от 5 години не си говорим и виждаме, скарани сме, бившия свекър, приятелят на детето ми с баща си, с когото по едно време преспивахме заедно. Детето ми е на седмото небе, поканило е всички любими хора и те са дошли, а ние-наредени на 1 ред в залата според номерата на поканите, поредни, разбира се.

4.   Как можеш да имаш чувства към този боклук? Той те тъпче а ти го обичаш!!!

Според мен имаш чувства към него защото той е бил единствения който те е наранил и не търчи по теб! Почни да излизаш и с други мъже скъпа!!! Ще се влюбиш в друг, има страхотни мъже:)))

Какво ти пречи да си намериш друг и без това си имала връзки с други мъже докато го е нямало?