Няколко въпроса към мъжете
1. Кажете ми, моля колко дълго време можете да сте с една жена без да изневерите?
2. Когато сте с партньорка, с която имате изградена връзка, а ви се отвори възможност да забършете нещо странично и се чувствате изкушени, бихте ли се поддали или бихте се въздържали?
3. Ако изневерите на постоянната си сексуална партньорка с друга жена, която харесвате, бихте ли охладнели към първата, или спокойно бихте си поддържате сексуални отношения и с двете, като за тази цел, ги послъгвате, когато се наложи?
4. Лесно ли ви е да лъжете жените, когато изневерявате?
5. Обикновено чувствате ли се емоционално обвързани с партньорката си или секса е водещ във връзките ви?
6. До колко сте склонни да говорите лъжи на една жена, за да получите секс?
7. До колко верността ви е присъща? Или по-скоро сте полигамни?
Опитвам се да разбера мъжката природа и мъжкият начин на мислене, та за това задавам тези въпроси.
Макар, че всеки си е с индивидуално мислене,
ще ми е интересно да видя отговорите...
Ако повече мъже се включат в анкетата, ще е още по-интересно, защото ще мога да сравнявам различните отговори.

Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят на въпросите.

Любопитка. :)

Коментари

1.   Когато задаваш такива въпроси има в предвид, че съзнателната природа на средния човек е не повече от 10-20-30% от неговата същност, а решенията в кого да се влюбиш, дали, кога и с кого да "изневериш" и т.н. се вземат от другата - неосъзнатата част. Т.е. едно е какво си представяш че би или не би направил/а, а съвсем друго е какво се получава на практика. Ако можеха толкова лесно да се категоризират и планират нещата въобще нямаше да се налага да живеем животите си - всеки щеше да си прави таблици, графики, планове какво ще стане и как би се почувствал от това и готово! Ти би ли отишла на премиерата на нов филм, ако по някакъв начин предварително знаеш цялото му съдържание, кой какво и как ще направи, и какви точно емоции ще изпиташ ти от всичко това (все едно вече си го гледала многократно)?

Че човекът (като биологична единица) е полигамен - това е сигурно (произтича от логиката за оцеляване на биологичния вид), че съзнанието му е безполово - това също е сигурно (опитай се да откриеш половата си идентичност в променено състояние на съзнанието). И целият спектър между тези две крайности се запълва според волята и степента на духовно развитие на съответните хора. Представи си примерно как биха отговорили на твоите 7 въпроса следните хора: а) един неандерталец (~нашенска мутра); б) един овчар; в) един научен работник; в) един мениджър; г) един светец.

Та въпросите са подобни на този - доколко съществува Дядо Коледа.

Абсолютно сигурно е, че дори и самата себе си не познаваш в степента, в която би ти се искало да се познаваш в това отношение, а в продължение на живота си ще останеш искрено изненадана, и дори потресена от определени свои действия, чувства и решения. Какво остава за другите хора...

Ray

2.   :D Доста глупава анкета! Да не би всички мъже да са еднакви и да мислят по един и същт начин?! Както при мъжете, така и при жените си има мърша. Пък и от твоята анкета излиза че мъжете мислят само за секс :D. Има и талива, но има и с по-разнообразни интереси. Не можеш да сложиш нито мъжете, нито жените под общ знаменател, всеки човек е уникален. Друг въпрос е че повечето хора са боклуци, но това е др. тема.
Явно си била разочарована от някого и сега си мислиш, че мъжете мислят само как да "топнат чушката", но това далеч на се отнася за всички.

3.   Здравей!
Ще се опитам да ти дам отговори :)

1, 2, 3, - това супер много си зависи от човека.Бройкаджия, тъпкач или несериозник.До човек си е.

4 - тука не мога да отговоря.

5 - лично аз винаги съм бил емоционално свързан.

6 - тоя въпрос дори не трябва да го задаваш.Един мъж е готов на всичко за секс, а лъжите му излизат най-евтино :)

7 - не мога да отговоря :)

*Syndrome

4.   Хаха защо ми се струва,че тези въпроси могат да се зададат успешно и със същата,ако не и по-голяма тежест към другия пол.Едно да ти кажа когато мъжа обича истински,тази любов е по-голяма от женската..в отговор на въпроса ти за емоционалното обвързване....:)

5.   1. Можех до безкрай с първата ми любов. Издържах 7 години, докато не разбрах, че ме е лъгала. Бях готов да умра за нея. Оттогава спрях да съм верен и не съжалявам нито за миг. И другите са ме лъгали.
2. Да бих се подал с чиста съвест
3. Вече и на това съм способен. Преди не можех да лъжа, вече мога.
4. Беше ми много трудно в началото, вече май нямам проблеми
5. Емоционално да
6. Лъжите само за постоянната партньрка. Пред другите никакви.
7. Този въпрос е вече риторичен

6.   1.Ако я обичам и тя мен не бих и изневерил, може би няколко години
2.Бих се въздържал
3.Едва ли ще стане, но сигорно да
4.Трудно ми е да лъжа когото и да било и все още не съм изневерявал
5.Да. Не мисля, че секса е всичко
6.Не ми се е налагало
7.Мисля, че за 2 години и бях прекалено верен

Момче на 18

7.   Любопитке, със 7 въпроса малко е трудно да разбереш природата и начинът на мислене на някой. Но ето ти отговори:
1,2- Зависи от жената, ако тя ти дава всичко от което се нуждаеш, сигурно няма да се стигне до изневяра.
3- за да се стигне до изневяра, значи нещо в отношенията вече е охладняло.
4- зависи от жената. Има някои се лъжат лесно, други и на истината не вярват.
5- естествено, че сме обвързани емоционално.
6- ако е само за секс всеки е склонен да послъгва за нещо, дори и жените.
7- това си е до човека.
Дано отговорите на тези въпроси ти помогнат да разгадаваш мъжете само с един поглед, но все пак не разчитай много :) Успех.

Ale

8.   От авторката: Много благодаря на всички, които са ми отговорили. :)
Това наистина ми беше от полза.
1. Рей, абсолютно си прав за всичко, както и за това, че и сами себе си не познаваме напълно. Аз вече извърших нещо, за което преди бих се заклела, че никога няма да направя.
2. До номер 2 - Точно за това е анкетата, за да видя различните отговори на различните хора.
3. Хареса ми изявлението на Syndrome, че мъжете са готови на всичко за секс, а лъжите им излизат най-евтино. :)
Е, поне си го признахте... :)
4. Да, част от въпросите могат да се зададат и на жените.
5. Номер 5 е жестоко наранен от първата си любов и сега е бронирал е сърцето си, сложил си е непробиваема маска и отмъщава на цялото женско съсловие, заради извършеното спрямо него предателство. Не иска да се довери на никого повече и предпочита да прецака жената пръв, за да не бъде той прецакания. Така се чувства отмъстен. Нещо такова...
Жалко наистина, но се случват и такива неща.
Може би след време ще намериш жената, която ще те излекува от резервираността и недоверието ти, защото все пак човек има нужда и да обича истински, а не само да се явява консуматор и да получава, без сам той да отдава истински чувства. Но... всичко с времето си. :)
Номер 6 е едно младо момченце, което все още не е било разочаровано от някой удар под кръста от любимата и за това е едно такова чистичко в отношенията си и идеализира нещата... Дано винаги си остане така. :)
А на Але искам да кажа: "Да, малко са 7 въпроса, но ако бяха повече, примерно 20-30, колко хора биха отделили време за да ми отговарят?"

И накрая: Още веднъж благодаря на всички. Беше ми наистина интересно. :)

9.   Приятелят на Росирос:
1.С първата жена на младини не случих,нито физ.привли-
чане нито обич,само караници......
2.Изневерих и след първата година,тя на мен също.....
3.Не съм я лъгал за изневерите,търпях заради децата...
ГРЕШКА ОТ МОЯ СТРАНА
4.След време срещнах жената за която съм мечтал.....
Росирос.....Тя ми промени мирогледа,разбрах за първи път
какво е да обичаш и да бъдеш обичан,жена мечта за вс.
мъж...
5.Имам вс.за което съм бленувал,нито за миг не съм си
помислял да и изневеря,аз съм моногамен,когато имам
любяща жена до себе си нищо др.не ни трябва/м.част/
6.Събрах се с нея да градим сем.,щастливи сме,аз съм
живял с леки и празноглави ,не това искам от живота.
7.С една дума ако си ме разбрала,мъж като мен,когато
обича и е обичан....не поглежда друга,камо ли да из-
невери...
8.Имаме една любима песен на ОРХАН МУРАД:
"ИСКАМ С ТЕБ ДА ЖИВЕЯ И С ТЕБ ДА УМРА"
Така сме и ние двамата с Росирос ЖЕНА НА 49Г.
НО ПО ДУХ НА 29 Г. Обича и може да танцува да пее..
артистична натура,със страхотно чувство за хумор.
Разсмива вс.и я търсят защото е душата на компанията
Гордея се с нея.
С уважение:Валрос

10.   Мъже тихо тва са тайни ;)

11.   1. Цял живот ако любовта ни е взаимна и силна.

2. Не поддавам когато обичам.

3. Не лъжа, ако се е стигне до изневяра по добре да се разделим.

4. Не го правя.

5. Ако няма чувства няма секс.

6. Знам как да си поискам.

7. Обичам силно.

12.   8. Не се занимавайте с глупости, а си гледайте живота! Идеални неща няма, но стремежът ни към тях изпълва живота ни със смисъл.