Обичам циганка
Здравейте, преди 30 години аз бях на 21. Тогава си харесах
едно момиче. Слагам и името Ана. Тя ми отказа, защото
нейната приятелка ме харесвала. И така след една година
аз се ожених на инат за тази нейна приятелка, която ми е
законна жена и до днеска. Цял живот съм обичал тази Ана.

И сега ми е най добрара приятелка, но никога не стана моя.
Вече 30 години правя глупост след глупост за да я спечеля,
забравя и да и натрия носа. През комунизма си имах любовница и се перчех пред Ана. В началото на демокрацията ме забърсаха и с едно инзвънбрачно дете.

И така вървеше допреди 4 години. Тогава се запознах с една циганка, Казва се Саяр. Ние вече по на възраст, а циганката млада и хубава ,сякаш гледах Ана когато беше млада.

Като ученик бях задръстен и се оказа, че аз директно
минах към секса и се учех в движение. Влюбих се в Саяр.
Започнах да чувам от нейните уста/ ВЕЧНО ТВОЯ,ЗАВИНАГИ
ТВОЯ, ОБИЧАМ ТЕ, ВИНАГИ СЪМ ТЕ ОБИЧАЛА/ . Аз за първи
път прегръщах и целувах жена. И когато един ден замина
без да ми се обади, щях да умръ.

Какво да ви кажа, ходи по чужбина, като огладней се връща при мене. Даже се беше оженила. 10 месеца не я знаех къде е. Преди 20 дена си обявихме среща, на една гара. Черпих я, не ми даваше да пия, купих и подаръци, дадох и някой лев и се разделихме с целувки, с нашите дълбоки целувки и влажни погледи.

След два дена ми каза по телефона . Мойте хора ще ме
женят и вече няма да ми званиш. Не ти казах, защото много
те обичам и ми стана мъчно за тебе. Скрила съм си номера
ти , ще чакаш да ти се обадя.

Саветите съм ги чувал и съм ги прилагал. Но като я видя
и сърцето ми омеква. Пък и тя защо ме търси. Аз съм чис
българин, зодия близнаци, а Саяр е зодия скорпион. Цялата
тази цигания ме подлудява. Обикновенно най правилния
савет който ми дават е: Стой при жена си, гледай си сина,
сабирай си парите, Като ти се обади циганката, чукай и бягай.

Между другото имам връзка с друга. Казва се Каймет и
майка и ме кани на гости. Абе голяма цигания е на село.

Младите, тука не знаят какво ги чака. Имам желание един ден Саяр да я покажа пред цяла България в Море от любов

Но мойте и на жена ми старците ще се побъркат.

ЦИГАНСКАТА ЛЮБОВ Е ЕДНА ЦИГАНСКА РАБОТА.
ОБИЧАМ Я.

Коментари

1.   Земи си тая комедия .. развесели ме много ! :))))
Ивето ;)

2.   Не мога да ти дам съвет, нито да те съдя за всички глупости, които правиш. Животът си е твой и можеш да го живееш както намериш за добре.Единствено се надявам никога да не срещна човек като теб.

3.   Тази история сигурно щеше да бъде интересна преди да съборят бл. 20 в Ямбол. Emma

5.   Мали-и-и-й, май си предозирал серизно турските сериали ми се струва! А както несвързано пошеш и говориш, нищо чудно и бой да си ял някъде...

6.   Е, и? Какво очакваш сега? Аплодисментите на аудиторията ли? Калпав сценарий, мой човек.

7.   АБЕ ВЪРВИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ , ТИ СИ СЕ ПОБЪРКАЛ. ОТ МЕН ДА ЗНАЕШ ЕДИН ДЕН ЩЕ СЕ МОЛИШ ЗА ЧАША ВОДА НО ЩЕ БЪДЕШ САМ В МИЗЕРИЯТА...

8.   Много смешно ми стана, въпреки, че е всъщност тъжно. В ''Море от любов'', драги, има изрично условие да НЕ се явяват женени(омъжени), които да се ''обясняват'' в любов на любовниците си. Това е грозно и подло. Там твоята история НЯМА да мине, отсега си го знай. Недей бра дертове как ще преживетя това старите- няма да се наложи....

''Море от любов'' е за хора обичащи се открито, честно, пред всички. Това е предаване за любовта, а не за доилните страсти на някого.

Историята ти и тук няма да мине...Това не е любов, а пълна тъпотия....Правилно казваш ''циганска работа'', поне това си разбрал.

10.   Чис българин... :Д :Д :Д

11.   "И когато един ден замина
без да ми се обади, щях да умръ. " Като гледам още ни си умрЪл :D при вас циганията май е голяма и манталитета ти е цигански така че няма проблем. Ще направиш още 5-6 извънбрачни мангалчета и си готов!!!
Unknown gril 19*

14.   ОТ АВТОРА:

Посещавам този сайт от 3 години. Значи и аз съм част от тази
аудитория. Споделям, като нещо в клуб на анонимните
алкохолици, а не неграмотници от живота да ми се блещят.

За този период съм прочел всичко и на теория ми е ясно
кой съм и къде съм. Две писма ми направиха впечатления:

1. В едното една жена казваше и се радваше, че най после
нейният женен мъж се развел със жена си след 7 години и
беше щастлива.

2. Във второто една жена се хвалеше, че ходи само със
женени мъже и когато някой се влюбел, тя го зарязвала. защото най стращното нещо е да имаш до себе си влюбен мъж.

Дадох си сметка, че мойта Саяр е от втората категория, но
аз вкарах много сложна програма във взаимоотношенията и засега евтиния компютър на живота който вивея заби.

Айде, засега толкова. Отивам да изработвам един портрет върху мрамор, че нямам никакви пари, пък умирам за бира.

И моете пръсти на ръцете са толкова чувствителни, колкото на един козметик, че оттам да ви кажа една млада циганка като я галя от горе до доло е глагка като мрамора, а не като една бяла жена, където на 5 сантиметър напипеам пъпка. Друг е въпроса, че те освен от секс, за нас българите не струват.

И името Саяр, трябва да ви говори, че тя не е циганка а е
туркиня. От там имам проблем с нейните братя.

15.   Само да ти кажа, че съм българка и кожата ми е гладка като кадифе. А, обаче не смърдя.

16.   А стига па ти, бе! Ми аз съм българка, пък кожата ми е гладка като кадифе, нямам пъпки. А, освен това не намирисвам.

17.   Хм, ти не беше ли писал подобна история за една ... циганка ли беше, туркиня ли - не помня, която беше с някакъв недъг?

18.   Абе,ти си българин,ама цигански работи правиш!Както се казва-хубава работа,ама циганска!Я си гледай жената и детето и си налягай парцалите,че има Господ и той не гледа какви сме,а какво вършим и по делата ни съди!

19.   Какво да ти кажа: Твойта работа много сиганска работа.
Направо се спуках от смях. Обаче ми е жал за жена ти, която цял живот си лъгал и си живял с нея толкова години, без да я обичаш, мислейки и обичайки все други жени...
Горката... Сигурно е ужасно да живееш с някой, който не те обича и никога не те е обичал, а се е оженил за теб ей така, на инат на някоя друга...
Опазил Бог...
Колко ли страдание и болка си и причинил на тази твоята жена?
Какво да ти кажа: Ти си ужасен човек!
За страничните хора е смешна, но за потърпевшите/в случая съпругата ти/ е направо ужасна тази твоя история.

20.   ОТ АВТОРА:

Хайде сега пък ще си четем космите и пъпките. Много добре знам на какво ви миришат скумриите към обед всеки ден. Тръгнали на краставичар краставици да продават. Още малко ще ме учите как се правят деца. Хванали сте се в заглавието. То е само иконката. Отворете файла, прочетете между редовете.

Между другото жена ми е руса със сини очи и сега още на 51 години хваща око и аз си я харесвам. Аз циганката си я имах направо като втора жена и там ми е проблема, че закона не го разрешава. Обаче толкова много съм и сърдит, че този път ще и го върна. То през комунизма в казармата и после като почнах работа не можаха да се оправя с мене, камо ли сега ще се оставя на една никаквица да ме разиграва.

По скоро като близнак немога да разбера дали наистина ме обича както пише по книгите за скорпионките. Защото откакто я познавам със когото се е хващала, го е оставяла като не и войдиса и ми се обажда. Прощава ми защото аз не съм много цвете за мирисане. Питам се защо ми прощава само на мене. Това,че ме ползва при нужда и съм за нея пристанище за моряка е много гадно и аз я пречупих и не вярвам много на тази версия.Иска да се разведа, да и купя пръстен, да я облека в бяла рокля и да я заведа да се оженим в църква. Много сложен вариант за мене, защото аз съм на два акъла и не мога да взема решение и никого не слушам. Никой не може да ме команди мене аз какво ще реша. А аз съм го решил отдавна. Моят си ми обеща да ми одари едно рамо и да направим едно фото студио с тенденция да се развиваме към рекламата. Имам понятие от фотография, особенно от портретни снимки и смятам, че ще се справя с конкуренцията. Циганката с тъпия си мозък каза, че не може да ме чака и я ожениха за един затворник. ЕТО НА ТОВА АЗ ВИКАМ ЦИГАНСКА РАБОТА, а не колко миришат. Че ако се навия на факта,че наистина ме обича, мога да се смиля и да не я оставя един ден да проси.

23.   нормално е , ако не си спал с циганка и рускиня не си бил в жена, страстни жени са ромките и разкрепостени са, аз съм имал доста контакти с ромки, по-добри са от българките огаждат на мъжете си, но трябва да се търсят ромки до 25. след това стават кат леки-дебели и не подържани, младите циганки са супер, а имат по-хубави тела от бг,мадамите

24.   и аз сам за, аз съм на 34г, мъж адвокат от Варна семеен и имам контакт с 22 годишна ромка, която чисти кантората ми, красива стегнато тяло и разкрепостена, циганките са доста палави и някак си егзотични.....