Лъже ли ме?
Здравейте ! Искам съвет!Преди време приятелят ми имаше общо с едно момиче,когато се бяхме скарали за около половон година.Аз съм на 23-тя е на около 17.
Името й фигурира в телефона му-тпй казва че няма какво да крие...
Няколко пъти разглеждам историята на повикванията му ...набирам нейното име без да изчакам сигнал, натискам история на повикванията, всеки ден ми се появяват обаче различни дати-с различно времетраене на разговорите.

Досега винаги ми се появяваше, че е говорено 0 минути..0 секунди, до вчера...Днес ми се появи, незнайно защо, история на повикванията от преди 2 седмици, като там отчита минути...

и да го попитам той ще отрече-как мога да разбера дали наистона ме лъже. Той е с един доста опростен телефон-нокиа, и не зная, може и да отчита грешно...разпечатки не пристигат,а отвътре се изяждам...не зная внушавам ли си или ме лъже.

От 5 следобед нататък сме заедно до късно вечер-не вярвам да ми изневерява в 10 на обяд...
Помогнете ми да разбера истината!

Коментари

1.   Може да ти изневери и в 7 сутринта-почивка за нагона няма.Но въпроса е какво иска той от това момиче,та да му звъни?А дали ти не му споменаваш непрекъснато за нея и да подклаждаш интереса му?Проведи един разговор с него и ще разбереш много неща,не гадай!

2.   Ако е абонат на Глобул можеш да го регистрираш в сайта им с смс от неговия телефон и ще му разгледаш разпечатките за месеци назад.Аз така хванах гаджето

3.   Споко бе, ако ти изневеряваше или не те обичаше нямаше да ти отделя целите си вечери.

Ale

4.   Але, не й приспивай сетивата. Аз познавам един който ходи къде ходи през деня (!), вечер винаги си е вкъщи. Ако му нямаш доверие, няма смисъл да се тормозиш, това се отразява на теб, не на него.

5.   авторката съм-вчера говорих с него и ми каза чв е е звънял и ще ми покаже разпечатката....телефона е стар-и е възможно да нер отчита вярно-как мислите?
имаме добър сексуален живот.защо да я търси през деня-тя е едно дете..

6.   Има начин, ако е на Мтел можеш да направиш рег. с неговото име, лесно е....мога да ти кажа подробно как става всичко, но не мисля, че има смисъл.Ако те лъже и да разбереш полза няма, пак си прецакана.Казвам ти го от опит, понеже изгубих месеци в това да се правя на дедектив, накрая успях, намерих фактури, разпечатки, всичко.....Беше ужасно понеже опасенията ми се оказаха основателни.......но нищо не му казах и вече 2 месеци живея с това, а той не подозира,че знам, а аз.......аз се изяждам отвътре и нищо не променям...

7.   номер 6,авторката съм-може ли да ми кажеш как става подробно?
как да разбера-някак тогава ще имам сили може би да се дръпна,не знам и аз...главният проблем е ,че не живеем заедно.
може ли да ми обясниш?
за мене е важно защото съм с него от много години и за мен това значи много

8.   e-mail-ът ми е: vanessa_12345678@abv.bg
ако се окажат истона опасенията ми,няма да бъде същото!номер 6,ако можеш ,помогни ми!