Зарязан
Здравейте,
Реших да разкажа историята си, тъй като в последните месеци се чувствам отвратително: зарязан, прецакан, използван...
През април месец тази година станах гадже с жена 9 години по-голяма от мен. Аз съм на 29 години, тя на 38 години. Всичко започа като в приказка, излизахме всяка вечер, правехме любов, ходихме на екскурзия извън страната. Помагахме си взаимно. Постепенно се влюбих в тази жена-много силно. Не ми пречеше, че е по-голяма, че има малко дете. Чувствах се страхотно с нея, не ми излизаше от главата. Тя не спираше да ми повтаря, че ме обича, че държи на мен. Че съм много по различен от всички останали, с които е била.
През лятото заживяхме заедно. Аз и помагах, включително финансово. Плащах и някои сметки, давах по 1000 лева на месец, а всяка вечеряхме в най-хубавите ресторанти на София. Тя също се грижеше за мен. Започнахме дори да планираме бъдещето.
Към края на лятото резервирах един от най-хубавите хотели по Южното Черноморие. Исках да си починем, тъй като и двамата работим много. Но няколко дни преди да заминем се случи най-лошото: баща ми почина неочаквано.
Разбира се, почивката пропадна. След пет дена, тя ме заряза. Без никакъв повод. Каза ми, че просто вече не и е хубаво.
Няколко месеца по-късно не спирам да се измъчвам. Опитвам да спря да мисля за нея, но се получава. Каквато и да правя, където и да изляза, все тя изплува в съзнанието ми.

Коментари

1.   Така са златотърсачките приятелче. Проблема е в теб, че си много доверчив и се раздаваш на макс от самото начало. Карай в началото по-леко да усетиш работите, като ги усетиш и разбереш, че този човек си заслужава тогава започни да се раздаваш. В противен случей ти се качват на главата и те зарязват след време.

Гената 24.

2.   Всяко зло за добро е казал народът и аз се радвам за теб. Защо - ще ти е гадно 2-3 месеца, но после ще си стъпиш на краката и ще продължиш, а ако беше останал с тази не само щеше да те изцоцка финансово, да те изцоцка емоционално и сексуално, но можеше и на теб някое отроче да ти тупне и цял живот да имаш само ДРАМА.
Жена съм. Не искам да съм крайна, но просто е факт, че когато една жена е имала много връзки, много разочарования в живота, проваленИ бракове и дълги връзки, просто такава жена е циник. Не случайно мъжете на 38 г. не ходят с жени на своята възраст, а търсят млада и неупотребена жена - просто животът оставя своите следи, а колкото и да ни се иска да вярваме, че една жена 10 пъти е нямала късмет с мъжете, който доброволно реши да е номер 11, него го очаква само съдбата на предишните 10 мъже.
Твоята приятелка или из самото начало е жена-хищник, която е използвала и изплювала мъжете след употреба, или е станала такава. Най-вероятно е намерила някой с по-дебела банкова сметка - тя е била с теб заради кефа, защото си ѝ угаждал, за toy boy, но при първияпроблем те е зарязала. Смятай какъв човек е и защо на 38 г. е самотна майка, вместо да има брак или поне сериозна връзка с бащата на детето или пастрок, смятай защо се е занимавала изобщо с теб.
Не тъжи, спасил си се.
Съвет за напред - не се занимавай с толкоз по-възрастни от теб жени, защото просто не си порастнал за тях. Занимавай се с момичета, които ще те харесват такъв, какъвто си и не носят огромен багаж с тях

3.   Вие май нещо не сте разбрали същността. Тя не го е цокала финансово, а той да е страдал от това. Той си е прекарвам добре с нея, за това страда. Тя също се е забавлявала. Ако й беше за парите, тогава нямаше да го остави. Според мен тя се е забавлявала, така както и вие мъжете се забавлявате с жените, а като ви писне се отдръпвате и се насочвате към друга

4.   Въпрос към автора, какво толкова им харесвате на по големите? Ако жената е по голяма със повече от 2 години ама хич не ти трябва да се занимаваш. Търси си някоя по малка или колкото теб, и за какво да страдаш.. по добре че си се отървал. Аз познавам млади момчета които се излъгаха със по големи, не бъди глупав. Според мен само глупавите или тези които не могат да си намерят момиче се хващат с много по големи жени, такива връзки нямат бъдеще!

5.   А аз ще ти кажа, че имайки предвид днешните млади момичета, още в училище на 14-15 г започват полов живот, и то не какъв да е!!! А секс с всичко що е по-настроено за разкрепостени преживявания! Пият, пушат, дрогират се и правят секс до припадък!! Познавам момичета 16-17-18 г, които ходят с мъже, от тяхната възраст до 60-65 годишни! Забърсват всичко що има член в панталоните си!!! Било за кеф, за материална изгода или поради други причини! Просто са под всякаква критика! Но иначе се правят на света вода ненапита! Внимавай и не се лъжи от невинния им и лъскав външен вид!!! С тях те дебнат множество зарази!!!

6.   Аз съм на твоите години, и също се занимавам понякога с жени на тези години, че и по-големи, но само за секс. Реално шансът за връзка между момче на под 30 и жена на близо 40 е почти нулев, пък и замисли се - какво можеш да спечелиш ти от една такава връзка? Надали ще ти роди деца, понеже е в напреднала възраст за бременност, ще трябва да гледаш неините, и не на последно място - когато станеш ти на неините години все едно ще си с някоя бабка, понеже тя ще гони 50-така, а твоите набори ще имат млади и свежи гаджета.

Съветът ми към теб е ако ще се занимаваш с по-големи от теб жени, то нека да е само за секс, че иначе сам виждаш какви усложнения се получават.

За съжаление, като ти чета историята оставам с впечатлението, че си глуповат, и съответно много имаш още да патиш, но колкото по-рано си отвориш очите за връзките със зрели жени, толкова по-добре за теб. ;)