Силно влюбена
Влюбих се в един мъж но той е семеен както и аз не съм си и помисляла че ще мога да се влюбя на 30години но ето че се случи много съм объркана.Незнам какво да правя той не ми излиза от главата искам да бъда с него непрекъснато а това е невъзможно. Защо се случват такива неща и човек трябва да страда каква може да бъде причината човек да се влюби така силно в друг мъж след като има един в къщи.

Коментари

1.   Не прави това, което не искаш да ти направят на теб.

2.   ТИ СИ СЕ ВЛЮБИЛА НА ТРИЙСЕТ? АЗ СЪЩО БЯХ НА 30 КОГАТО СЕ ВЛЮБИХ, А ВЕЧЕ СЪМ НА 40. ТОЧНО КАТО ТЕБ. В ЖЕНЕН МЪЖ. АЗ СЪЩО ИМАМ СЕМЕЙСТВО, ЛЮБОВНИКЪТ МИ И ТОЙ. ВЕЧЕ 9 ГОДИНИ СЕ ОБИЧАМЕ И НЯМАМЕ НАМЕРЕНИЕ ДА СЕ РАЗДЕЛЯМЕ. В ПЪРВИТЕ 8 ГОДИНИ РАБОТИХМЕ ЗАЕДНО, ПОСЛЕ ТОЙ НАПУСНА. ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА СЕ СРЕЩАМЕ. И ДА СЕ ОБИЧАМЕ ЕСТЕСТВЕНО. НИЩО ЧЕ СМЕ НА 40. ЗА ЛЮБОВТА ГРАНИЦИ НЯМА. ТАКА, ЧЕ ПРОДЪЛЖАВАЙ И ТИ. ЩОМ ТИ Е ДОБРЕ С НЕГО НЕ СПИРАЙ. ИЗЖИВЕЙ КРАТКОТО ВРЕМЕ НА ЗЕМЯТА КАКТО ЧУСТВАШ ЗА ДОБРЕ.НИКОЙ НЯМЯ ДА ТЕ СЪДИ. ВСЕКИ ЧОВЕК ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЩАСТЛИВ.

3.   И аз съм така, само че аз съм мъжът в случая. Много е тежко да не може да си с човека, когото копнееш.

4.   Ами не копнейте просто се съберете

5.   Постави се на мястото на мъжа си. Тогава...представи си, че го е направил преди теб...как ще се чувстваш?

6.   И аз съм така, и за това те разбирам, просто е различно хубаво и с двамата. Аз се оставям на течението пък каквото ще да става. И двамата сме наясно че не искаме да се лишаваме от семействата си, но и ни е хубаво заедно.

7.   Разбирам те. Аз имам приятел, скарахме се и разделихме, срещнах друг, бяхме заедно известно време и после пак се събрах с първия. Нямах смелост да съм с двамата едновременно, никой от нас не е женен, което е добре, но с втория ми приятел много месеци не можем да се забравим, чуваме се всеки ден, не се виждаме, ужасно е мъчително. Де да можеше да си направя харем.
Все пак е гадно да научиш, че най-близкия те мами. Бившия ми мъж ми изневеряваше и ме направи най-нещастната жена на света. Никога няма да забравя какво ми е причинил. На 43 съм.

8.   Ей, хора! Какво става в мозъците Ви, какво става в сърцата Ви? Човек обича разумно със съзнанието си, а не лудо със сърцето си? Осъзнайте се! Имате семейства, твърдите че държите на тях и ги обичате. Как тогава допуснахте любовта да излезе от къщи? Аз съм обичала съм сърцето, обичала съм и с разума си. Истинската обич е съзнателен акт. Влюбването е временна загуба на его границите, незнаеш кой си, незнаеш къде си. Мислите ли, че чувството на пърхащите пеперудки в стомаха и омекналите колена ще се запазят вечно? Аз не мисля. Хубаво е да си влюбен, но е лошо да си сляп и глух глупак. Аз предпочитам да виждам и да чувам.....В крайна сметка всеки е свободен да прави каквото си иска. Просто споделям мнението си.

9.   Тези дни ще навърша 40. От няколко месеца почти съм обезумяла от обич и осъзнавам, че е коренно различно от времето, когато бях на 20...

Влюбих се в мъж с 25 години по-възрастен мен, също семеен, но връзката ни е виртуална, живеем много много далеч един от друг и едва ли някога ще се видим. Никой от нас не иска да нарушава цялостта на семейството си, но копнежите ни са неудържими. Тази обич ме изпълва и ме прави щастлива, неприятното е, когато нощем трябва да споделям ложето със съпруга си и разбирам, че тръпката е отшумяла. Гледам да избягвам дълбоката интимност, но когато се стигне до там, единствения изход е да си въобразявам, че съм с новия си любим. Страхувам се, че започна да става болезнено, а няма изгледи скоро да се освободя от примката на любовта.

Благодарна съм, че любимият ми е откровен с мен и сподели, че все още обича и съпругата си. Надявам се това ми помага да изживея връзката си, оставайки във виртуалното, без да даде трайни поражения в реалния живот.

Обичта, обаче си е обич и чувството е съвсем реално..., не очаквах да ми се случи... не предполагах, че мога да обичам така дълбоко, човек, който ме докосва само с думи...

10.   Да си влюбен хич не е лошо, без никакво значение, дали става въпрос за това да си влюбен в свободен или ангажиран човек. Влюбването е ново начало във всеки смисъл, да почувстваш тръпката от това е рядка възможност, която трябва да се изживее, когато е дошъл момента.

Аз съм омъжена отдавна и също толкова отдавна спрях да вярвам в любовта на моя съпруг към мен. Но след годините на напразни надежди и очаквания, че може и да не са загубени безвъзвратно нещата помежду ни, някак си неусетно се влюбих в друг. Търсейки едно забавление и миг на удовлетворение, преминах в другата крайност, където дори неочаквах, че ще попадна, но се случи.

Точно когато преставаш да търсиш онова познато усещане на пърхащи пеперуди в стомаха, на трепетно очакване телефона да позвъни, на непрекъснати мисли в посока на любимия, те, те връхлитат и ти отново си пълен със желание и жажда за живот.

Продължавам да съм омъжена, но не искам това да е част от реалността, точно защото в момента съм влюбена и изживявам така наречения ренесанс в собственото си светоусещане. Чувствам се като ученичка и ми е изключително приятно. Но и непрекъснато си повтарям, че все пак това е един различен свят, а реалността е друга.

Семейни сме и двамата, и на този етап не искаме нищо друго за нас от това, да бъдем заедно, когато ни е възможно и да се радваме един на друг. Незнам това къде ще ни отведе и какво ще се случи утре или в бъдеще, но съм се оставила на момента и го изживявам с цялата си душа, без угризения на съвеста.

Така, че омъжени жени или свободни, женени мъже или свободни от ангажименти, когато и да долети любовта при вас и да ви докосне, оставете я да го направи и изживейте мига, защото това е начало, може да не е на нова връзка, но е начало за вас самите, да преоткриете себе си и да си дадете нов шанс.

11.   аз се влюбих в един мъж но той не ме забелязва претполагам , че е защото съм по - малка не сме семейни и той дори незнае че го обичам толкова много , но и аз незнам какво да правя

12.   Имам приятел от 3 г и много го обичам, но на скоро срещнах друг и се влюбих. Не мога да спря да мисля него. Всеки път като го видя и се разтрепервам. Не энам какво да правя не искам да нараня приятивя си, но иначе иэмъчвам себе си. Моля ви даите ми съвет!