Моите ревност и скандали провалиха всичко
Запознах се със това момиче онлай аз бях далеко от България (от преди се познавахме но дори не сме говорили много). И дори и аз незнам как стана всичко - започна се във фейсбук - шегички закачки като стари забравени приятели - после премихме на скайп и разговорите ни бяха приятни и леки - постепенно не се усетихме как прекарвахме повече от 5-6ч ВСЕКИ ДЕН в продължение на 5мсц във скайп.

Тя си имаше сериозен приятел от 3.5год и не беше сигурна в чувствата си - или че е щастлива и това което има с него е това което иска за бъдещето. И постепенно онлайн ние се влюбихме а след 2-3мсц вече си казвахме че се обичаме колкото и странно и невероятно да беше аз така се чувствах - говорехме за бъдещето и колко и какви планове имаме да сме заедно и да градим живот. Реших да се прибера заради нея беше голяма ...много трудна стъпка но силно вярвах че тя е жената за мен и че каквото и да става докато съм с нея ще се справим със всичко. Тя реши да напусне приятеля си и да даде шанс на "НАС" макар че всичко беше онлайн и нямаше начин да сме сигурни дали и как ще се получи всичко. Съкращавам историята доста .... И така прибрах се в България и се видяхме - през това време тя се беше изнесла от приятеля си под предлог че иска да помисли какво да прави (а и беше много трудно и кофти да го зареже след толкова години заедно и той никога не я е наранявал или обиждал) и така тя прекара един месец при мен - имахме караници - аз я ревнувах от приятеля и с който все още нищо не беше приключено като идиот се карах с нея - ревнувах я , заяждах се , подозирах я - тормоз .... :( След всяко скарване някак се сдобрявахме но постепенно се усети напрежението което се наслагваше със всеки изминал ден - правихме планове да се приберем в родния си град на спокойствие и да обмислим бъдещето каде искаме да живеем какво ще работим и евентуално излизане в чужбина... но един ден както си говорехме да излезем на кафе , излязохме ...и аз пак започнах с глупавите забележки и заяждане на нея и кипна тотално и каза че си тръгва...не я спрях реших че тя има нужда от малко време сама, както и аз - да премисля държанието си защото неможехме да продължаваме така.

Прибрах се - не я потърсих - исках да и дам време и се надявах да и липсвам поне малко - както тя ми липсваше. Разбира се след като аз правя скандалите на мен ми мина по-бързо...но на нея този път и дойде прекалено много и ми каза че приключваме тук че и е писнало от всичко. Пак накратко ....след 3-4 дни говорих пак с нея и бях премислил държанието си - глупавите си грешки ! исках и съм готов на всичко да се променя - ОБИЧАМ Я! и Ужасно много ми липсва....просто тия 2-3дни аз видях какъв ще ми е живота без нея ...и немога да го приема и НЕ ИСКАМ да съм без нея , особено заради мойте глупости. Променен съм - колкото и да е трудно да повярва някой - аз се промених буквално за денонощие вече всичко ми се струва толкова глупаво и безмислено - имах я ....какво повече исках - тя определено заслужава доверието и любовта ми...но е прекалено късно (по нейните думи) тя ми каза че не ме обича вече и че е много далеч от любовта - каза ми че съм убил всичко в нея - което е имала към мен , че няма желание да прави нищо с мен нито да ми дава шанс - просто неможе и не иска да ми даде шанс...аз НАИСТИНА СЪМ ПРОМЕНЕН и реших ...на цената на всичко да опитам да поправя нещата дори и това че тя ще излиза с други и ще ми звъни само когато тя поиска да се видим - това е шанса който ми дава - да се виждаме от време на време за кафе... Кажете ми моля ви ...дали имам някакъв шанс - може ли просто ей така да изчезне всичко ...как да постъпя - държа на нея !! ще направя каквото е нужно - ще мина през каквото се наложи за да и докажа че съм променен и да опитам да спечеля любовта и отново ....

Моля ви - помогнете ми да реша - как да постъпя ...надявам се жени да пишат - които може би са били някога в такова положение (между другото тя напуска родния ни град да ходи да работи в друг и ..да "има ново начало" заминава след 4 дни ...да я последвам ли там и да опитам да оправя нещатата - РЕШЕН СЪМ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО - моля ви кажете какво да правя.....

Идиот С Разбито Сърце

Коментари

1.   Мило момче,наистина си прекалил с ревността,дано не си
такъв по-принцип.Лош съветник е "ТЯ". Какво да ти кажа
отиди при нея, потърси я,поговорете отново НННООО ТЯ
наистина трябва да види,че си "променен,улегнал,ще ти
бъде трудно,защото тя ще иска от теб време,за да се убе
ди,че не я лъжеш.Много си я засегнал с недоверието към
нея,а факта,че е изоставила приятел с 3,5 г.връзка и се е
обърнала към теб трябва да ти говори,че след твоето дър
жание спрямо нея, няма да ти е лесно да я убедиш за как
вото и да било.Сам си си виновен,но нейсе, дано успееш.
В днешно време трудно се намира сродна душа.
Поздрави:Росирос 49г.

2.   Не познавам момичето, съответно конкретен съвет не мога да ти дам. Щом обаче ти имаш чувства, задължително опитай.

3.   Винаги се променяте ама само на думи,после пак саштото,и аз имах такаж жразка проштавах не 1 и 2 пати ама след като се жарна пак почва всичко от начало.....

4.   И аз имах подобна връзка. Човека до мен беще се побъркал от ревност. Наистина прекаляваше. Съмняваше се във всяко мое действие, безсмислени забележки и неумесни въпроси, следене, непрестано званене- това наистина би убила всякаква привързаност. Сгрешил си! За нея си действал като някой психопат, както по филмите! И сега капака ще е ако заминеш да я преследваш в другия град! Недей! Спри и се замисли колко гризно е всичко това! дай време ако те обича наистина ще те потърси тя!

5.   до No.4

Няма да го потърси никога. За нея той е престанал да се променя от момента, в който са се разделили.
Малцина са хората, които биха приели предизвикателството да преживеят подобен ужас повторно!

Авторе, забрави я, и си вземи ХУБАВА БЕЛЕЖКА за следващия път (т.е. следващата дама).

6.   Немога да я оставя ей така да си отиде !!! Докрай ще се боря - и това е - ако иска да ме мисли за болен - тогава вече ще съм убеден че е края...

7.   До 1.
Благодаря ти много , тя вече ми каза че си има друг и е щастлива с него и не иска да опитвам нищо и не иска да е с мен ... но обичам я и няма да се откажа да се надявам да съм с нея - просто немога да я оставя да си отиде ...и ще чакам евентуално нещо да не провърви между тях и да имам моя шанс отново - след време през което се надявам тя някак да разбере че съм променен и че все още я искам и я чакам, тя ме отряза да ме вижда или да ми пише ...ужасно трудно е но ...аз съм си виновен така е ..знам ли след време просто може всичко и в мен да изчезне ..но до тогава аз ще я чакам и ще се надявам да мога да я виждам