Трудно се задържам във връзка
Моят проблем не е в това, че не мога да си намеря приятелка-лесно го правя. Даже често се случва на мене да ми се предлага, което е леко странно, но факт. Проблемът е друг-че трудно задържам постоянна връзка. Държа се добре, разбираме се много добре, всичко върви точно. С времето разбрах, че има някои проблеми от моя страна, които във различните ситуации провалят нещата по различен начин:
-излизам с малко пари. Когато искам от нашите трудно ми дават и така и не разбирам защо.
-приятелите ми обикновено са загубеняци или аутсайдери, които до преди да си хвана приятелка са добри, след това започват да се отцепват от мене и да ме цакат като говорят небивалици на хората.
-имам две бивши, които като разберат, че излизам с някоя, правят всичко възможно, за да се скараме.
Въпросът ми е следният, отправям го към момичетата-би ли ви пречило да излизате с човек с гореописаните проблеми? Ако ли не, как бихте постъпили при наличието на някои от тях?

Коментари

1.   Не би пречило на момиче с добро чувство за хумор, свежо мислене и най-вече, което да държи истински на теб.
Не се предавай - тя е някъде там.

2.   На мен лично, нито едно от нещата, които смяташ за проблеми, не ми пречат. Няма никакво значение с колко пари разполагаш, а ако на някоя пача това и пречи, значи не би трябвало да продължите връзка. Не разбрах какъв точно е проблемът с приятелите ти, но ти си най-важен, следователно и това не трябва да е проблем. Ако ти пречат и провалят връзката ти по някакъв начин, значи не би следвало да ги слагаш в категория, , приятели''. И това дали ще се скараш с приятелката си, зависи изцяло от теб и нея. Ако харесвам някой и искам да съм с него, нито приятели, нито бивши ще ми пречат. Като цяло... не разбрах добре какви са ти проблемите.
Какви небивалици говорят на хората тези твои, , приятели''?
На колко си години?

4.   Не, не би ми пречило да излизам с мъж с малко пари. Даже хич не ми е приятно да ме мъкнат по някви скъпарски места, да ми плащат сметките и изобщо да се перчат с пари на мен и на хората наоколо.
Просто съм дали възпитание, или от природата ми предпочитам да си харча моите пари и да не приемам нищо материално от мъже.
А и не обичам да се харчи за глупости по принцип!
Най - вече съм на принципа всеки според своите си пари!

Другото, което е като си с малко пари поне ще знаеш дали момичето е с теб заради теб, или просто щото яко я черпиш и го раздаваш гъзарче.
Те може би затова вашите не ти дават много пари.
Но нищо, ското ще почнеш да си ги изкарваш сам.

Приятелите ти просто не са ти никви приятели. Тука няма какво повече да се коментира.

Значи като си намериш ново момиче просто й обясни за тези твои две бивши още в началото като се свалите нали, даже й ги покажи кои са точно на живо или на снимки - да и е наясно какво да очаква!