Мразя го!!!
Здравейте! Искам да споделя моята история с читателите на сайта. Аз съм от редовните посетители на сайта и искам да споделя поредната житейска история от личния си живот!

Аз съм на 17 години. Имам връзка с момче на 20 г. Вече 3 години сме заедно. В началото на нашата връзка беше децка история тийнейджърски историй, но всичко загубя. Той е студент аз съм в 11 клас. Той учи в друг град, но не ходи много често.

Преди 3 години когато започна всичко беше децка работа. Никой нямаше на представа какво прави. Аз захласната по него, тои въобще не му беше до мен. Но в последствие всичко се промени. бях на 14 години когато започнахме някаква "връзка" вече 3 години сме неразделни. Той ми е първият и единственият до мемента.

Преди една години. Мойте чувства започнаха да се ухлаждат. Усещам че вече не го обичам, няма тръпка както преди, нямам личен живот. Той е страшно ревнив, нямам приятели с никой не мога да изляза. Работя като сервитиорка и певица в ресторант. Той е все недоволен когато отиван на работа постоянно ми взима телефоните и виси при мен на работа. Всичко това е адски неудобно, не само за мен, но и за околните. До преди няколко месеца всичко беше долу - горе в релси, до момента в който той почна да ме нагрубява и посяга. Всичко излизаше извън контрол все повече със всеки изминал ден. Не исках да съм с нег, казвах му го многократно, той не искаше да ме чуе и се прибирах с разни сининки по мене. Това ставаше нетърпимо.

Той замина на изпити. Криех се от него, не си вдигах телефона, ходех почти всеки ден на работа. През това време срещнах един приятел (с който бях прекратила вижданията си заради неговата ревност) Докато моят приятел го нямаше аз започнах да излизам с него и всичко това загрубя! Изневерих му, изневерявахму всеки ден, около 2 седмици! Всеки ден! Новото момче замина за Англия на бригада, той е студент на 23 г. В момента с него се чуваме постоянно, той е готов на всичко за мен и иска в момента, който си доиде ако аз не съм прекратила връзкара си с моя приятел, той да я прекрати с добро или лоши, защото той самия виждаше синините по тялото ми.

В момента той още е в Англия от.. няма и 2 месеца. На 27 ноември трябва да си дойде. Искам да прекратя връзката си с моя приятел. Чувствам се като омъжена, като затворничка,.. незнам дори по лошо!!! Не ме интересува дали новият ми приятел ще бъде с мен след като се прибере в България дори да съм сама, не искам да бъда със стария си приятел. Наранява ме прекалено много, не мога да се разделя с него, майка ми нищо не могат да направят, а с брат ми са големи друшки! Баща ми го няма. Чувствам се ужастно, с всеки изминал ден всичко става все по - лошо! Кажете ми какво да правя. Той ме заплашва постоянно, че ако го оставя ще ми направи живота черен и ще ме дебне за започна връзка с някой и после ще съзаляваме и двамата! Не искам никой да страда заради мен, бих дала всичко само да остана без него!

Моля ви помогнете ми! Кажете ми как да прекратя тази безмислена връзка! Как да прекратя този ужас! Още съм млада и искам да видя красотата на живота. Помогнете ми да бъда щастлива!

Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Здравей! Аз имах същата история. и мен ме заплашваха и тормозеха така. но това са само думи. кажи му "КРАЙ" и си тръгни, ако е толкова сложно обади се в полицията. но според мен само те плаши за да не си тръгнеш от него:) УСПЕХ:)

2.   Скъпа, неграмотно пишеш....ужассссссс

3.   Аз съм мъж. Когато те потърси, иска да говори с теб или те заплашва просто не казвай абсолютно нищо. Затваряй телефона и т.н. Оставяй го да говори сам. Това ще го стресне и няма да посмее да направи нещо дори и да твърди. Още повече ако в краен случай го потърсят от полицията, но там се обаждай след като си мълчала.

4.   Нямаш работа нито с единия, нито с другия.

5.   Много неграмотно написано:(

6.   оффФФф ама вие сте много зле, момичето ви иска съвет, не да и казвате как пише. Много сте зле :Х:Х:Х
та така от мене мила да знаеш, че няма да го направи това. Той само те заплашва за да си с него и незнам, защо му се връзваш на заплахите. Мислиш ли, че той те обича..щом прави така?!?! НЕ, той просто до такава степен е свикнал с теб, че се е появило чувство за притежание, той те има за негова собственост...напсуни го и не го поглеждай повече. (момиче на 13)

7.   Здрасти 6. Хората дават съвети на момичето, но действително тя има нужда да учи правопис. Виждам, че ти го знаеш. Вземи я научи.

А ти пиленце, не се страхувай от такива заплахи. Тегли му една и ще остане с отворена уста.

8.   Миличка, ти защо не го заплашиш, че ще отидеш в полицията, ако продължава. Извади си едно медицинско за синините. Отиди в полицията и с последно предупреждение, ако те докосне, или те заговори дори просто заведи дело срещу него! Защо момичетата в днешно време оставят някой да си малтретира - психически и физически? Използвай всички законни средства. Просто направи така, че в случай, че недай си боже ти стане нещо и той да не е виновен, да е заподозрян! Къде го пише това нещо, че си толкова отчаяна!!!! Пак ти казвам - извади си медицинско за малтретиране - жалба в полицията и го съсипи! Повярвай ми нищо не може да ти направи - най - малкото, което може да си докара е арестуване! Бъди силна и направи, така че да станеш компетентна! Не се предавай! Според мен това е начинът! Медицински и жалба!

Студентка по медицина

9.   Слагай край на тфа нищо няма да ти направи просто се опитва да те сплаши само и само да останеш с него и аз имах един такъв случай заплахи тва онва но нищо не направи за това давай напред

10.   Не се връзвай. Няма от какво да те е страх.

До студентката: чел съм и други твои комнтари. Което го знаеш добре, въпреки са оспорвани твои коментари от други. Но не заблуждавай девойчетата, че само с едно медицинско нещата се изчерпват. В него се контатират удари с твърди, тъпи, остри предмети и т.н., но не и кой ги е направил. Само това не върши работа ако не докаже, че това го е направил той. Как става това? Ами то може и баща й да я е бил...да е паднала и т.н. После идва момента това съм го направил, но това не - тя се е самонаранила съзнателно преди да извади медицинското - за по тежко наказание. После той обвинява...
Медицински се вадят, но не казвай, че нещата са прости...Нека пиленцата да не лежат на тази кълка.

11.   т'ва за правописа е много глупаво и ще е жалко ако го казва някой прехвърлил 20-те..това не е тема правопис нали!!! като не ви харесва няма да го четете и стига с тоя песимизъм хора така няма да оцелеете дълго!!! искам да кажа нещо съществено по темата..звучиш ми малко като мен..оперничева, но ж момента ацки оплашена..но от 3-та страна решена на всичко за да намери щастието си наи-после...сега ти трябва приятел с който да споделиш..някои оцелял след целия натиск на това животно...това за полицията е идея..просто му кажи че си се обадила и че ако има още нещо и ще го привикат или нещо от сорта ..просто го заплаши а ти недеи да се занимаваш..поне за сега..кажи на родителите си..те ще могат да ти помогнат наи-добре
Успех миличка (прегръдка)

12.   Здравей, пише ти една жена която беше омъжена за такъв човек като твоя приятел и имахме дете, но въпреки всичко на мен не ми попречи да кажа КРАЙ бях пребивана до бесъзнание докато ни течеха бракоразводните дела, заплашвана със смърт и какво ли не, дебнеше ме на всеки ъгъл и пребиваше на улицата като куче, обаче въпреки всичко не ме уплаши за да остана с него напротив това ме амбицираше и бях готова на всичко за да се отърва от него, полицията казваше, че докато ни текът делата той е мой законен съпруг и нищо не могат да направят, само го предупреждаваха, но ефект нямаше и така четири години до последното ни дело, от тогава насам край не ме е пипнал, защото вече го е страх, че мога да го осъдя за побой и тормоз.

А ти мила нямаш нищо обвързващо с него и затова моя съвет е, казваш довиждане и збогом веднъж за винаги, а ако ти посегне отиваш в полицията ако не друго искай ограничителна заповед да направят, това ще го стресне и няма да повтори.

Това което пропуснах е да ти кажа, че и аз бях доста време певица по заведенията, но след като се разделих с него официялно иначе беше невъзможно едно кафе не можех да изпия с приятелки без да бъда бита след това. Кажи и на родители те си, вярвам, че те ще ти помогнат също. Пожелавам ти успех и дано съм ти била от полза!

13.   Аз също съм жертва на домашно насилие. Не знам докога ще продължи това, но някога трябва да събера кураж и да сложа край. Ти го направи навреме независимо по какъв начин. Аз имам дете омъжена съм и нещата при мен са по-сложни, но при теб не е така.

14.   А защо всички вие търпите насилие?!! И какъв съвет търсите тук, след като сте склонни да търпите подобни неща!!! Нямате НИКАКВО оправдание за тъпотията и малодушието си, горките ви деца, ако имате такива... да, горките деца, бедничките... един ден те ще ви обърнат гръб, и с право.

15.   Ехоо ти си жена имай си достойнството, как му позволяваш на тоя? И аз имала подобен, заплашваше ме, че ако си намеря друг ще ми направи живота черен. Е бих му шута отдавна и си остана със заплахите. За мен това са някакви страхливци, които не могат да продължат напред от страх, че са сами. А защо не споделиш на брат си и му покажеш синините, ако наистина си те обича дай му да го обработи набързо и да не те занимава с глупости. А пак и ти толкова ли не можеш да му биеш една тръба в кухата тиква ако продължи да те насинява. Еее момиче и аз на 17 не позволявай така да те малтритира тоя.

16.   В квартала има едно момче което харесва братовчедка ми. в едно изречение има поне четири псовни. според мен се прави че го няма и не говори с него.

17.   Tой е комплексар и страхливец, не му падай на нивото

19.   Първо миличка научи българския език, а след това пиши...

20.   Научи се да пишеш! Не те ли е срам, че момиче на 14 години трябва да ти го казва?

21.   Зарежи го.

22.   Не разбрах от къде си, защото не прочетох всичко.... Съдейки по неграмотноста ти мисля, че и интелекта ти е толкова голям... Така че не смятам че някой, освен учебниците и книгите могат да ти помогнат!

23.   Неграмотна!!!!