Мъжа, който толкова много обичам вече ще бъде баща, а аз исках семейството и децата от него!
Толкова ме боли че просто и дъх не мога да си поема, мъжа който толкова много обичам вече ще бъде баща, а аз исках семейството и децата от него. Поради куп глупости се разделихме, гадно то е че явно аз съм обичала щом той вече има и човек до себе си и скоро и дете. Как да преодолея болката да си кажа че не съм значела нищо, как да не ме боли. Как да не се задушавам? Не ни е било писано или не ме е обичал да така е навярно. Просто защо все още мисля за него защо .. След раздялата ни си казвах всичко с времето си ще ми мине, ще се влюбиш, но всяваш не чувствам нищо само празнота излизам срещам се с хора имам връзка, но не обичам така дори и ако съм искрена пред себе си нищо не изпитвам към мъжа с който съм, казвам си може да се получи но ........просто не се получа

Коментари

1.   Опитваш се да поправиш една грешка с друга... Няма да стане така!

2.   Мила , успокой се като за начало . Понякога живота е жесток.Излизай с приятели и не оставай сама със себе си ,колкото и да ти се иска .Малко си избързала с новата връзка ,трябвало е да изчакаш да поотмине малко болката.Грижи се за себе си физически да си добре , ако можеш тренирай нещо. Не се опитвай да спреш болката ,опитай се да не и обръщаш внимание . Остави ги!Остави ги да се оправят и се погрижи за себе си!Ако той я обича ,просто няма смисъл ,ако не я обича ,децата не решават проблема .Не ги мисли ...след време живота ще покаже какво се е случило.Горе главата и успех ! Не е най -ужасното да си влюбен в някой ,който чака дете...Най-ужасното е да си влюбен и да чакаш дете от друг

3.   Слава богу, че си се отървала от него. Явно, чувствата му към теб не са били искрени. мисля, че не е трябвало да бързаш да започваш нова връзка с нов човек, преди да си "преболедувала" предишната. Бъди търпелива, с времето всичко ще си дойде на мястото. може и да не ми вярваш, но и аз съм надживяла такава болка. Справих се - ще се справиш и ти !

4.   За момент изтръпнах... все едно аз съм го писала ...
МИличка синчето на най-голямата ми любов се роди преди броени дни ... и аз като теб бях изляла душата си в сайта. но резултат никакав... болката няма да изчезне , а ще те пререже, когато някой слънчев ден ги срещнеш, но вече са трима ....а ти си все същата ... обидена, огорчена, нещастна ....разплакана . Стягай се ... това е :) Днес, когато видях снимката на мъника, качена във Фейсбук-а се разплаках ..от щастие. Носи името на баща си и сладко до неузнаваемост. Тогава осъзнах, че това малко създание има по-голяма нужда от този мъж .... и се отказах завинаги да се боря за него :)
Петя

5.   Автора :Към номер 2 благодаря ви много ..но не исках да пиша прекалено но да имам дете от друг ,бях бременна и сама ,не направих аборт заради грешки в младините си и правенето на много такива последния от който се оказа с последствия ,затова реших да го задържа ,бащата на детето ми ми изневеряваше живеехме заедно 4 години тогава забременях ,реших да се махна от него независимо че ще съм сама когато се прибираше и когато го питах"къде излиза "ме удряше макар и бременна.Не съжалявам за дето си ,в третия месец срещнах този мъж .Чудех се дали да го махам ,дори отидох на лекар записах си час и като видях лекаря при който едва не съсипа живота ми преди се разтреперих заплаках и реших че не мога .И така бях с него обичах го ,но се усещаше че
има нещо .И така и приключи всичко .От тогава мина година и повече .Заболя ме като разбрах че не че чака бебе а вече го има дори .Детето което искаше от мен а аз носех чуждо дете ,но не съжалявам за избора си просто боли .Пиша това защото да наистина е ужасно да избираш ..............
Мина година от новата ми връзка даже и повече ..към другите ми коментари

6.   до No.4: "Носи името на баща си..." - в такъв случай е ясно какъв е бащата и защо си "... обидена, огорчена, нещастна ....разплакана".
Откъде ги намирате такива...

7.   "Какъв е бащата" - номер 6 ? Та нима от името зависи какъв човек си или ще бъдеш ... :) може би не схванах какво точно искаш да кажеш, без значение ..

8.   Не търси бъдещето си в миналото и не пропилявай безценни моменти от живота си в предварително обречени връзки ("нищо не изпитвам към мъжа с който съм").

Петя, поздравявам те за трудното, но правилно решение в твоя случай!

Холи

9.   Номер 7 - ами нищо, просто се замисли що за човек трябва да си, за да кръстиш детето си на себе си. (Пример: крал Фридрих Вилхелм II кръстил сина си Фридрих Вилхелм III.)
Другите какво ще (подс)кажат по въпроса?

10.   Представи си следната ситуация ... ражда се мъжка рожба, кръщават го Петър. Петър расте и след време се жени ... Има момиче. Младото момиче ражда момче, кръщава го на баща си Петър, ами след време малкият Петър може да предпочете и неговият син да носи същото име ... на дядото ....

11.   Автора :Какво е това спорене за имена ,важно е детенцето да е здраво а не на кого ще носи името ,спрете със заядливите коментари ,това не е най -важно.

12.   Аз друго ще ти предложа-хвани си нов любовник.Необвързан . Ако нещата ти се получат ,мисли за развод.По-проблемни от тези взаимоотношения вашите едва ли има пък и той явно не иска промяна . Има някои неща ,които не зависят от нас и не могат да се променят.