Хем сърби, хем боли ...
Хораа .. Имам си много готино гадже, ако някоя от вас го иска , разменям го за едно кило домашна ракия :) Шегата настрана ...

От 2 години сме заедно, но не престава да ме тормози. Работата му е такава, че често му се налага да отсъства от града, а когато се върне според него аз непременно съм се срещала с други мъже. Бившият ми приятел му е трън в очите. никога не съм му изневерявала, но всички тея натяквания, обвинвния и скандали .. чесно ви казвам ако имаше с кого щях да го направя, та да миряса.
Тааа ... имам наблюдения, че ние жените захванем ли се с някоя сериозна и дългосрочна връзка физически се занемаряваме до Н-та степен. Стигнах до тука, че имам желание да кръщна, ама каквато съм станала пухкава, намръщена пенсионирана студентка на дали някой ще се прежали :Д ... това не е обява за запознанства, просто се оплаквам, а вие ми дължите по една усмивка и ако някоя ми иска гаджето, да се обажда- може и на аванта да й го дам :)

Коментари

1.   ....................милата не една,а много усмивки от мен.................симба

2.   Хе-хе, той ходи в командировки, пък после ти си била кръшкала! Ами като се съмнява толкова, да си седи вкъщи при тебе, за да е сигурен! "Ама аз за да имаме пари!" - ще каже той. "Ами и аз за пари." - отговори му ти. ШАХ!
Взимам ти гаджето, само дето не е правилния за мене пол...

3.   Защо се занемаряваш? Аз покрай моята 2-годишна връзка направо се разхубавих до степен да ме задяват непознати по улицата и в магазина, даже на опашка за плащане на сметки. Преди да го срещна бях оклюмала и скучна, сега повече се усмихвам и внимавам за външния си вид както никога до тогава. Споделям чувството ти за хумор, но по-добре се вземи в ръце и се стегни, та ако решиш да му кръшнеш, да ти е по-лесно в избора на готин навит мъж. Е, хайде, успех !
Фантагиро

4.   Пък аз помислих, че ти се предлагаш :))

*Syndrome

5.   Ха-хаха..сладурана..трябва да има повече такива позитивни хора като теб,а иначе...вземи се в ръце и не се занемарявай и..абе,ако от мн време сте заедно и си е такъв-свиквай,няма да се промени много,казвам ти го от опит:)) дръж си го,не ти го искам,още един ще ми дойде в повече :)
Ева

6.   Това, че те ревнува, означава, че още те намира за привлекателна, а не вижда в теб занемарената пухкавелка, за каквато се мислиш. Сега да не вземеш да го успокояваш, че никой няма да те хареса такава. :)))
Хей, поддържай се. И ти ще се чувстваш по-добре. Самочувствието е хубаво нещо, носи и добро настроение.

7.   А, благодаря за предложението. Първо ракия почти не пия или се случва много рядко. И второ - потрябвал ми е такъв ревнивец. Въпреки, че звучи банално - щом те ревнува значи държи на теб. Но да не съди по себе си с тия командировки? С една дума - дръж си го, поддържай се и, ако го обичаш /само при това положение/ се опитай да поговорите и да се разберете, че с прекалена ревност само те подтиква към изневяра. И накрая - усмивка от мен, защото ми се струваш забавна и с чувство за хумор. А това, че си пухкава - и аз съм такава, но моят приятел твърди, че по-закръглените жени правели по-добър секс. Но това е съвсем друга тема.

8.   Хахахаха ееееееееххххх да имаше повече такива хора като тееебб .. и да срещах всеки ден по един такъв с усмивка щях да ставам сутрин!

Спокойно и аз напоследък се занемарих нещо (понадебелях) ама си нямам гадже,но съм студентка тая година и какво ще се прави за бала не знам ;)) Вземи се в ръце,направи го заради готиния ти приятел,а и заради себе си,тамън ще станеш още по-готина ;)
Хахахаха давам 100 кила ракия отлежала (ха да видя дали ще ми го дадеш :D :D :D )

9.   Не се поддържали, надебелели били… Аз пък си харесвам пуфкавите моми, да има къде да я фанеш, да я стиснеш, да я натаковаш.

10.   Ха-ха,номер 9,все едно мъжа ми го е писал..

11.   Само влизай в правия път и започвай да се чувстваш добре в кожата си.

Въпреки хумористичния начин по който описваш ситуацията, съм сигурна, че на моменти я гледаш под друг ъгъл.

Искам само да дам още една гледна точка, без да съм сигурна, че съм права. Понякога мъжете ревнуват именно когато те вършат нещо нередно, защото си мислят, че и ние го правим...

Просто отправна точка за размисъл, ситуацията си я знаеш ти.

Бамби