Влюбих се в учител
Здравейте, пише ви момиче на 21 години. Искам да споделя с всички вас една моя история. Когато се преместих от гимназия в техникум там срещнах класният ми ръководител по физическо, който е много по голям от мен, но пък е много симпатичен. Всеки ден имахме часове при него.. Още първият час забелязах, че ме гледа и ми се усмихва, аз не оставах по назад, и така докато не се влюбих в него... След всеки час той оставаше малко в салона, всички си тръгваха оставахме само аз и той. Той неспираше да ме гледа и само с поглед и малка усмивка ми показваше, че иска да ми каже нещо, но неможеше. Когато свършиха всички часове аз стоях и чаках с нетърпение да слезе по стълбите. Когато той ме видя ме извика на страни и ме попита дали искам да отидем в парка за да ми се поскара за отсъствия. Когато отидохме в парка той ми каза, че забелязва нещо в мен което го тревожи попита ме дали съм влюбена, аз го погледнах и му казах '' да влюбена съм но май не в подходящия човек ''. Той ме попита с напълнени със сълзи очи '' от училище ли е момчето как изглежда'' аз почнах да описвам него казах му не е ученик доста по голям е от мене направи ми голямо впечатление със черна коса, 185 е висок симпатичен, със сини очи може би си има жена и деца. Той се досети, че описвам него и с усмивка на уста каза '' не няма си жена нито деца а сега се прибираи в къщи утре ще се видим в училище ''. Станах от пейката усмихната и тръгнах. На другия ден той ме покани на кафе. Отидохме и той ми каза '' искаш ли да ти призная нещо аз съм на 30г не е срам да призная, че се влюбих в момиче доста по малко от мен''. Аз го погледнах и го попитах '' във кое момиче сте влюбен познавам ли я ''. Той ми отговори да и то много добре я познаваш ще разбереш коя е има време. Срештахме се така 2-3 месеца той ме покани на вечеря във тях, аз отидох тогава за първи път ме целуна, аз изгарях от желание да стигнем и по далеч, той ме попита правила ли си го или ще ти е за първи път, аз отговорих не за първи път ще ми е. Галише ми косата целуваше ме навсякъде, когато стигна малко по надолу от пъпа се спря и ми каза не искам да настоявам когато си наистина готова тогава ще продължим. Изпрати ме до вкъщи след една седмица пак отидохме в тях този път бях наистина готова направихме го. Той неискаше да си загуби работата за това аз му предложих да се виждаме без никой да знае и така вече цели 5г. После аз заминах да уча и така се разделихме но пък до ден днешен си пишем и чуваме много се радвам, че се запознах и че познавам такъв добър човек! Той винаги ще си остане моята най-голяма любов!

Коментари

1.   Абсолютно измислена история.

3.   Сега вече няма проблем да сте заедно, защото вече не си му ученичка, но направо сте имали късмет, че никой не е разбрал за връзката ви преди, защото щеше да стане страшно и той като нищо щеше да си загуби работата.

4.   Браво, една хубава история!

6.   Красива история и красива любов. Той сега има ли жена до себе си? Ти имаш ли си приятел?

8.   Тук е подходящо и аз да споделя подобна ситуация. От 10 дни посещавам едни тренинги. Провежда ни ги водеща, която не е лоша, доста си пести и усилия и неща, които да разиграем. Важно е, че е спокоен човек и по време на тренинга атмосферата също е спокойна.
Тогава един ден се появи Тя. Преди началото тихо влезла в стаята, аз вдигаш шум и не съм чула зад себе си. Но когато се обърнах тя беше там. С усмивката, с погледа, който пребягва през целия жизнен опит на човек, с гласът, силен и в същото време някак те жегва и искаш да го чуваш. Да го слушаш. Рядко се среща човек с такова силно присъствие. Тя. Тя е призвана да прави това, заради което е дошла. Тя е дяволски добра като специалист. Тя е дяволски магнетичен темперамент. Тя е човек, който и след 50 години ще стои в съзнанието ми така, както е застанала срещу мен. Тя е човек, който те държи буден и задвижва безумни амбиции. Амбиции да можеш да искаш да правиш и постигаш, за да е по-голямо удоволствието когато отново усетиш електричеството, насочено към теб. Влюбен съм в тази жена. Искам да си намеря как да остане в живота ми.

9.   Тук е подходящо и аз да споделя подобна ситуация. От 10 дни посещавам едни тренинги. Провежда ни ги водеща, която не е лоша, доста си пести и усилия и неща, които да разиграем. Важно е, че е спокоен човек и по време на тренинга атмосферата също е спокойна.
Тогава един ден се появи Тя. Преди началото тихо влезла в стаята, аз вдигаш шум и не съм чула зад себе си. Но когато се обърнах тя беше там. С усмивката, с погледа, който пребягва през целия жизнен опит на човек, с гласът, силен и в същото време някак те жегва и искаш да го чуваш. Да го слушаш. Рядко се среща човек с такова силно присъствие. Тя. Тя е призвана да прави това, заради което е дошла. Тя е дяволски добра като специалист. Тя е дяволски магнетичен темперамент. Тя е човек, който и след 50 години ще стои в съзнанието ми така, както е застанала срещу мен. Тя е човек, който те държи буден и задвижва безумни амбиции. Амбиции да можеш да искаш да правиш и постигаш, за да е по-голямо удоволствието когато отново усетиш електричеството, насочено към теб. Влюбен съм в тази жена. Искам да си намеря как да остане в живота ми.

12.   Много сладко написано, но по-скоро ми звучи като свободните съчинения на седмокласник, отколкото на разказа на 21-годишно момиче...
Ако е вярно - честито, да се съберете и още дълги години да се радвате на любовта си. А ако е измислица - намери си друго поприще. В любовната сфера определено още нямаш опит...

14.   " Всеки ден имахме часове при него.. " - в спортно училище ли си отишла да учиш, или в техникум? В кой техникум всеки ден имат физическо? Темата е за раздел "измислени истории", но първо се научи да пишеш правилно. Научи се как се пише :-" Срештахме се така 2-3 месеца той ме покани на вечеря във тях, " Неграмотни сте, а мислите за любов, вместо да учите.

15.   Хм, това ми напомня за моята история. Мисля, че съм я писал тук някъде. Момиче, ако все още се обичате и не сте обвързани с други хора, се съберете. Аз мислех, че моята М. трябва да продължи сама напред-да учи, да се изгражда, да се развива. И така и стана. Но също се и омъжи. А аз, аз никога не можах да бъда с друга жена. Ще обичам само нея до последния си дъх! Следя живота и от дистанция, но не съм част от него. Понякога се чудя как ли щеше да се развие животът ни, ако бях настоявах да сме заедно.. на всяка цена! Сигурно никога няма да разбера. Еднственото, което разбрах, е че обичта ни беше истинска и чиста като роса.. и също и че така се обича веднъж в живота!

Един учител

16.   Добър човек ли? Тоя дърт пергиш-педофил е за затвора - склоняване към секс на непълнолетна, даже малолетна. А ти глупава патка, та дрънкаш. Може единствено да се срамуваш, че си му се вързала. Какво друго да добавя? (историята най-вероятно е измислена от някой педофил да ни гледа реакциите)