Семейните жени са най-добрите любовници.
Интересно ми е има ли хора, които мислят като мен, че омъжените жени са най-добрите любовници. В подкрепа на мнението ми са следните аргументи:
1. Няма опасност да ти увиснат на врата (поне не много голяма) :)
2. Не са твърде претенциозни.
3. Готови са да извършат чудеса от храброст, за да останат насаме с любовника си.
4. Внимават да не досаждат прекалено.
5. Съобразяват се с лююбовника.
6. Може да не се съобразявате много с тях.
7. Не ви търсят сметка защо сте направили или не сте направили нещо.
8. Може да ги отсвирите по всяко време.
Бих могъл да изредя още, но мисля, че и тези са напълно достатъчни.

Коментари

1.   Забрави 9: Винаги когато ви писне можете да се оплачете на мъжа й :)

2.   Ако омъжената жена не влага чувства:
1-во замисляш ли се дали няма опасност ТИ да и увиснеш на врата или искаш да го направиш;
2-ро претенциозни за какво?! Ако е за хигиена - еми съжалявам, ама са претенциозни;
3-то чудеса от храброст едва ли, те умеят достатъчно добре да прикриват следите си при изневяра;
4-то внимават да не бъдат разкрити и са предпазливи, а не да досаждат;
5-то напротив, любовника се съобразява с тях, защото все пак трябва да пази великата тайна;
6-то може и да не съобразяваш с тях, ама коя ще те търпи, ако търси само секс?!
7-мо че то какво се иска от теб, освен добро изпълнение в кревата?!
8-мо може да, ако те не го направят преди това, демек същото важи и от обратна страна.
Елементарни аргументи, елементарно мнение спрямо жените, елементарен мъж...друго нямам да добавя.

3.   :)))

4.   Голям пич си бил , бе дрисльо:)) И как се отсвирват жени? Мъж съм , но явно си някоя селска пръчка ,която ме дразни.

5.   Има нещо вярно в това!

6.   Звучи доста гадно и обидно. Аз съм семейна жена, да, била съм и любовница, знам какво е. Само, че драги ние също имаме души и сърца. И за разлика от вас често ги използваме. Е, не казвам, че бих висяла някому на врата, но в това прегрешение сме двама. От женска гледна точка аз мога да кажа, че такива като теб са си чиста проба егоисти:

гледат на тях да им е добре -

*да бъдем с тях само когато на тях им се прииска
*секса да бъде както и когато те го искат
*ако може да не бъдат безпокоени във време когато на тях не им е удобно
*ние да сме на разположение обаче ако може по всяко време
*да правим всичко за тях, да поддържаме мъжкото им его...и още много и много.
Единственото хубаво нещо драги е,че и ние можем да ви отсвирим по всяко време. Аз така и направих с поредния егоист. И колкото и да е труден и ротинен брака ми май предпочитам вече да нямам любовник..поне няма да бъда използвана и наранявана. А думата курва е равна на курварин, не знам защо си мислите,че сте по различни. Нищо лично, извинявай ако съм те засегнала, просто исках да изкажа мнението си за всички мъже които мислят като теб.

7.   По-скоро съм съгласен.Пък и семейните жени не са някви млади пикли.Повечето са над 25 години и може да се каже, че са зрели.
Девойките до 19-20 годишна възраст правят секс за престиж, защото е модерно и за да угодят на гаджетата си :)
Каките на 30+ са същински тигрици.Просто тогава като че ли жените имат най-голямо желание за секс и либидото им се вдига неимоверно :-) Пък и са по-опитни.

*Syndrome

8.   Наистина са напълно достатъчни, за да се разбере, че си едно самовлюбено и егоистично копеле. Което мисли само за себе си и търси безплатен секс извън дома. Уверена съм, че жена ти те е зачеркнала от тефтерчето си и в леглото само гледа тавана. И най-вероятно тези характеристики се отнасят и за нея, която горката търси навън, онова което не получава в къщи. Жалък си!

9.   Брато, не можеш ли да си намерш твоя жена, ми гледаш все към чуждите?! Не гледай в чуждата паничка!

Мег*

10.   Не са твърде претенциозни...Ха хааа...Не си попаднал на мен,приятелю!

11.   Да бе ,само ако ти пуснат ,че случайно имат съпруг

12.   Блажени са верующите...

Холи

13.   Определено си някакъв вид изкопаемо. Коя ще е тази любовница, която ще те търпи !?! Да не си мислиш , че твоя пакет е единствен на света .Най вероятно, така си мислиш ТИ , но си в огромна заблуда. Ако въобще някога си имал любовница (и ако е така тя не е имала капка достойнство) ,уверявам те , че не е никак просто. Най малкото трябва да задържиш вниманието й, да е впечетлена от нещо което не среща у дома си и т.н.. За да има втори път.

14.   Интересно... съвсем наскоро ми беше казано почти същото в интимна обстановка... и знаеш ли, не ми прозвуча обидно! Ако човек е решен на подобна стъпка, значи си е приспал честолюбието ...или му е било приспано ...
В моя случай, както ти отбелязваш, предпочетох да не "досаждам прекалено" или може би да не "увисна на нечий врат"! Но, знаеш ли, не съм сигурна кой повече загуби! Това, че не съдя и не обвинявам, не означава, че не съм претенциозна! И най-вече - просто търсех любов - във всичките й форми! И пак питам - кой губи?

16.   Само не разбрах - с тези критерии наистина ли визираш любовница (т.е. жена, с която истински се обичате, но поради една или друга причина не сте имали късмета да се срещнете по-рано в живота - тогава, когато сте били необвързани) или имаш предвид някакъв вид безплатна проститутка / сексуална робиня?

17.   Ако една жена е удовлетворена от съпруга си, ако нищо не й липсва и се чувства щастлива, тя никога няма да тръгне да изневерява. А ако случайно тръгне, значи има доста по-задълбочен психически проблем.

Явно ти не можеш да завържеш нормални отношения с нормална жена и затова се опитваш да убедиш сам себе си(и като споделяш тук, да намериш съмишленици - "Видиш ли, не съм само аз!") и затова се възползваш от слабостта на нещастно омъжените жени. Само че пропускаш една подробност - използваният в случая си ти. Чрез теб жената си вдига самочувствието, задоволява си нагона и е спокойна, като се прибере в къщи. Не иска да си разваля семейството, затова й те държи на дистанция и в сянка.

Не се заблуждавай, че е по-добре да си с обвързана. Просто толкова си можеш и само за това ставаш. Трябва да има хора като теб. И аз някой ден ако се почувствам недооценена, може да те потърся за секс. Всъщност ти винаги ще си отдушник, втора цигулка и средство. Едва ли някоя здравомислеща и свестна жена ще се хване с теб. Най-много да завъртиш някоя, която няма по-добър избор, но при първа възможност ще си отсвирен и пак ще си пратен да задоволяваш незадоволени съпруги.

Тъжна е твоята изповед, но както казах светът има нужда и от такива като теб.

18.   Нещо ми понамирисва на робовладелски манталитет, има нещо вярно - семейните жени не са като госпожиците по ред показатели, но изброените критерии звучат най-малкото обидно към женския пол. Вероятно си налетял на такава робиня, но защо обобщаваш? Интетресно ми е да прочета и женски мнения на тама "Семейните мъже са най-добрите любовници".
Мечо Пух

19.   Ето ти едно женско мнение,Мечо: Семейните мъже са по-добри любовници,защото са по-съобразителни,по-опитни,по-дискретни.Семейните мъже са за семейните жени,тогава се чувстват еднакво спокойно,защото еднакво добре се крият,без другия да се засяга,това е най-общо.Личното ми мнение за най-добър любовник е-интелигентен,чаровен,дискретен и "надарен" :)

20.   Мъжете търсят леснодостъпен секс,жените търсят авантюра в такава връзка-та всичко е 50 на 50!

21.   Виж ти, колко бързо сте ме качили на въжето. Поне примката да бяхте намазали със сапун бе хора. Ама карай, кой да мисли преди да коментира? И все пак ще направя някои уточнения и ще отговоря на този онзи от Вас.

До № 1: Вярно, забравих го :)

До № 2: По 1-во: Рисковете винаги съществуват. Който го е страх от мечки, не ходи за гъби в гората, а на пазара :) В случая имам предвид, че няма да си развалят семейството. В противен случай не бих казал, че интелектуалният им багаж е голям.

По 2-ро: Каква хигиена те гони скъпа?!? Имах предвид капризите в случая (води ме тук и тук и тук и там..., искам това или онова...)

По 3-то: Че какво лошо има в това. Нали за това са го хванали (оставили са се да ги хванат :) ) Колкото до това, че се прикриват, добре, съгласен съм..., около 50%

По 4-то: Тук визирам взаимното зачитане на интересите.

По 5-то: Естествено е това да важи и за него! Що за болен мозък би помислил нещо друго?

По 6-то: Визирам това, че при такава връзка приоритетите се променят. Веднъж любовницата е на първо място, веднъж на второ, а веднъж може да е и на последно. Зависи от много неща! Обратното важи с пълна сила! И няма сърдене и цупене. Колкото до другото..., че какво друго да търси освен секс. Другото я чака в къщи. И кое тук е обидното? Всеки търси това, което му липсва. В доста случаи е просто секс. Имал съм повече от достатъчно случаи да се убедя в това.

По 7-мо: Че това си е повече от ясно :) Друго имах предвид под търсене на сметка, ама нейсе! Това е следствие от всичко до тук. И е факт. Не мисля, че обижда която и да било жена (любовница), но..., всеки знае най-добре за себе си.

По 8-мо: Абсолютно вярно! И няма как да бъде иначе.
Всичко казано до тук подкрепя тезата ми, че те са най-добрите. Връзката с такава жена е ненатоварваща и пълна с положителни емоции (поне за известно време). Отрицателните ги няма. В момента, в който се появят връзката просто се прекратява, независимо от коя от страните (в повечето случаи се случва именно така). Кое му е лошото..., и елементарното? Не схващам?!? От връзка, която да не товари и без това сложното ни ежедневие едва ли някой ще се откаже.

До № 4: Отсвирват, разкарват, напускат, оставят..., жаргонът е така навлязъл в езика ни, че да се дразниш от него е най-малкото глупаво. Споко, да не си докараш някоя невроза. Вниквай в смисъла, не се хващай за думата, ако обичаш! А дали съм пръчка, било то селска, градски или друг вид си е мой проблем. Ти обаче си невъзпитан и груб мъж, който не търпи мнение различно от неговото. А липсата на толерантност вече е проблем и то сериозен!

До № 6: Съжалявам, ако съм те обидил неволно. Не това е била целта ми. Просто смятам, че основата на подобни връзки е егоизма. Поне 80% от такава връзка е егоизъм, въпреки че не ни се иска да го признаем. Не виждам нищо лошо в това, стига човек да е възпитан и да проявява толерантност и зачитане на интересите на отсрещната страна.

Колкото до чувствата, за които говориш, нараняването им зависи от човека. И съпругът в къщи може да го направи, нали?

*да бъдем с тях само когато на тях им се прииска – Не! Когато е удобно и за двамата!

*секса да бъде както и когато те го искат – Не! Еднакво хубав и за двамата!

*ако може да не бъдат безпокоени във време когато на тях не им е удобно – Да! Обратното важи със същата сила!

*ние да сме на разположение обаче ако може по всяко време – Да! При възможност. Обратното важи със същата сила!

*да правим всичко за тях, да поддържаме мъжкото им его...и още много и много – Да! Както и обратното. Не разбрах само, защо употребяваш думата курва тук. Не помня да съм я употребил в тезата си! Извинена си! Явно не си ме разбрала.

До № 7: Почти в целта си, въпреки че малко изместваш центъра. Но по принцип казаното от теб само допълва тезата ми. Благодаря!

До № 8: Няма да е зле да отвориш тълковния речник на буквата „К” и да се ограмотиш малко. Копеле има съвсем друго значение, но по всичко личи, че за теб е важно да обидиш. Останалото е несъществено. Колкото до жена ми..., ами такава просто няма. И за да няма, причината са такива жени като теб.

До № 9: Ми аз се опитвам сестро. С всичка сила! Ама пустите панички ме дърпат (не че имам против де).

До № 10: Като те срещна ще му мисля :) Ако ми позволиш ;)

До № 11: Говоря за тези дето пускат. Или според теб няма такива?

До № 12: Амин

До № 13: Благодаря ти номер 13! Осветли ме. Че аз се чудех защо съм толкова мръсен. А то било, защото са ме изкопали. И аз това се чудя, коя ще е тая дето да ме търпи, ама на, търпят ме бе 13, търпят ме. О, пакети много, но и ползвателките им също са доста. И нали знаеш какво казват хората. Ако не си поливаш градината редовно, друг ще я полива. Та затова и аз, от време на време успявам да се уредя с някоя и друга любовница. Колкото до достойнството им, всичко си беше наред. Но щом ти мислиш различно, кой съм аз, че да споря с теб.

До № 14: Мога само да изразя надежда и да ти пожелая (напълно искрено) да откриеш това, което търсиш. Понякога да не си претенциозен означава просто да се радваш на това, което имаш, колкото и да е малко. А според мен такива хора не са много и са достойни за възхищение. Не виждам нищо обидно в това. Просто понякога е практично. И накрая, никой не може да каже какво губим или печелим в различните ситуации от живота. Но пък, всяко зло за добро. Желая ти късмет

До № 16: Говорим за различни неща. Познавам много хора, които имат любовници (и от двата пола). Само 10 % заявяват, че обичат любовницата (любовника) си. Естествено статистиката е субективна. Безплатна проститутка няма. „Сексуална робиня” е термин, който има значение, различно от това, което му придаваш ти.

До № 17: Ако се огледаш ще откриеш, колко много жени и мъже имат любовници. Извинявай, че ти противореча. А дали имат или не проблем, няма никакво значение. Определено в нищо не се опитвам да се убеждавам. Беше ми интересно и реших да проверя дали има и други, които мислят като мен. Явно има. Нямам никаква нужда от съмишленици, за да направя нещо, ако искам. За това, че аз съм използваният съм напълно съгласен с теб. Но, нямам нищо против :) Виж за втората цигулка не си права. В подобни случаи втората цигулка е съпругът (съпругата) в къщи. Щом една работа трябва да се свърши, ще се намери кой. И както сама признаваш: „И аз някой ден, ако се почувствам недооценена, може да те потърся за секс”. Следователно ще имаш нужда от експерт по качеството, за да ти докаже, че все още си качествена (желана) жена. Нещо, което съпругът ти вече не може да ти докаже. Тогава кой е първа и кой втора цигулка скъпа? И накрая, макар и да не ти се вярва историята помни безброй примери, в които „свестни и здравомислещи жени” се хващат с „такива като мен”. И аз имам няколко такива спомена. И от къде реши, че се изповядвам, след като търся само мнение. Ако исках това, щях да отида при свещеник. Четете написаното бе хора. Не ми вкарвайте думи, които не съм казал.

До № 18: Твърде далеч от целта си Мечо Пух. Къде го откри този робовладелски манталитет? Помисли малко над думите ми и тогава ме качвай на кръста, моля. Виж по темата предложена от теб, на мен също ще ми бъде интересно да разбера какво мислят жените, въпреки че съм извън категорията на семейните мъже.

Аз исках да разбера дали и други мислят като мен, а то какво излезе? Явно съм настъпил доста хората и то по мястото, което най-много ги боли. Спокойно бе хора, ще Ви мине :) Успех!

22.   С една дума извода е че несемеен мъж какъвто си ти трябва да търси връзка с несемейна жена. Изневярата е за семейните, за да бъдат равностойни, да не си чупят стойки, да си пазят тайните и гърбовете. Като излизаш /спиш/ с семейна жена, ти си използвания и губещия, както и ти го признаваш. Жената има семейство и в повечето случаи си търси тръпка от любовната афера, защото в къщи еднообразието й идва в повече. Ти обаче си губиш времето, вместо да създаваш сериозна и перспективна връзка, а не ми казвай че никога няма да имаш нужда от такава. Ако за момента търсиш само секс, да, семейните жени са подходящи за теб, защото имат у дома опора и мъжко рамо и няма като несемейните да ти редят два реда сълзи и три реда сополи, защото са се влюбили, а ти си се оказал поредния използвач и човек който си играе с чувствата на другите. Семейната и да се влюби, ще избърше сълзите и ще се прибере при мъжа си. Така че всичко опира до кой какво търси в една връзка и от това зависи конкретното мнение което искаш да обменим.

23.   Напълно съм съгласен с автора. Имам една забележка към повечето коментирали темата. Прочетете внимателно какво казва човека. Семейните жени са най-ДОБРИТЕ, а не най-Удобните любовници, според автора. Какво обидно има тук. Напротив, то си е за възхищение!
М 38

25.   Аз съм номер 10. Омъжена съм, че и с дете. Давай да се срещаме, пък да видим кой кого!:)

26.   Здравей бе момче. Вътрешното ми чувство подсказва,че
нямаш опит с жените и в момента е..еш дебелата си шевка.

Ще ти кажа, че свестните жени стоят при мъжете си и си
въртят и мъжъ и децата и къщата и тъй нататък. Всички
останали са едни курви. Всички се оплакват от мъжете си.
но закакво са се оженили, като искат лична свобода,когато посточнно се задушават от семейния живот, когато ги мързи да си операт гащите и като са се женили не са мислили с тъпите си глави, а с пу...ките си. И един ден като си търсиш булка да знаеш, че милите момиченца тука където ръсят акъл от дългогодишния си двайсет годишен опит са едни бъдещи тъпи курви и незнам откъде ще си намериш тая свястната ,дето няма да си покаже зъбите и да съска като змия.

Че и сега да ти кажа как се е...ът такива женени жени, които изневеряват. Проститутките са по свестни. На тях им плащаш и приключваш. А тия са едни където все нещо искат. В един момент се заблуждаваме ,че сме големите ебачи, защото те хитрите курви започват да ни мътят главите, че сме мечтата на живота им.

Имат готови изречения,служат си с готови фрази и даже и тези които имат пари и те искат нещо, обикновенно връзки за децата си.

Оплакват се мечат като котета и ний тъпаците ги тъпчем и ги за-доляваме и ги оправяме докато ни заебът.И горко ни ако изведнъж се почувсваме по важни, важни и зарязани и си казваме,

Ибах и майката и курва, да се оставя аз на една /......./ сякаш, че не съм виждал жена.

Ако ти е интерестно мога да ти напиша различни примери от моя и на други хора живот. Мога да ти кажа, че пикаеш на лопуш още и тези твои расъждения са малко наивни. Ти се изкара някакво жиголо. Ами похвали се каква е тази непрентициозната, дето ще направи чудеса от храброст, без да ти досажда да те остави да си вадиш х..я наляво и надясно.

НА ЧЕТИРИ ВОДКИ И НЯКОЛКО БИРИ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА МИ
ХУБАВИ И СЕ ЧУКАТ ЕДНАКВО. И КОЙТО СИ ГО МОЖЕ СИ ГО
МОЖЕ И ЕБ...НЕТО НЕ Е КАТО СРАНЕТО ДАЖЕ И С НАЙ ОБИКНОВЕННА ЖЕНА ОТ НАРОДА.АКО БЕШЕ ПИСАЛ ДЕБЕЛА СЕМЕЙНА И НЕЗАДОВОЛЕ НА Е НАЙ ДОБРАТА ЛЮБОВНИЦА........ЩЕШЕ ДА ЗАВЪДИШ ТУКА МНОГО ПОЧИТАТЕЛКИ. ТАКАВА СИ ХВАНИ, ЧЕ ГОЛЯМА ЗИМА ИДЕ.

27.   Всички сте прави донякъде, а какво ще стане ако любовникът и любовницата станат съпруг и съпруга? Защото знам не един такъв случай...

28.   Да. Съвсем си прав. Омъжена любовница е най-недосадна. Семеен сваляч такава търси. От незадоволени самотници има доста неприятности.

29.   От автора:
Донякъде си прав № 22, но само донякъде.

Готово № 10/25 :) Ама ние ще се бием ли или какво? Много заплашително звучиш :)

Благодаря № 23 и 28, разбрали сте ме правилно.

Благодаря за определението "момче" № 26. Май искаш да те почерпя. И щеше да стане, ако нататък в коментара си не беше развил такава теза.

Първо: За опита ми ,нямаш дори най-бегла представа, а както знаем всеки съди за другите по себе си. Така, че забележката ти за моя опит е направена на базата на твоя, за който приеми най-искрените ми съболезнования. Явно опита ти в тази област е някакъв пълен кошмар. Защо е така е друг въпрос, на който само ти можеш да отговориш.

Второ: Откъде ти хрумна, че си търся жена? Къде го прочете? Не помня да съм писал такова нещо!

Трето: За разлика от теб, познавам много жени, които имат любовници и не само, че си ОПИРАТ гащите, но и чудесно се грижат за семействата си. И такива мъже познавам достатъчно. И обратно, познавам жени, които нямат любовници и уж дават всичко за семействата си, а домовете им са пълен бардак. Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.

Четвърто: В никакъв случай не мога да изпия четири водки, а за няколкото бири допълнително, съвсем да не говорим. Тук явно си майстор. Обаче се чудя какво ебане правиш след това, че и казваш "който си го може си го може". След толкова алкохол повече ще грухтиш като прасе, отколкото да правиш секс.

И пето, последно: С това трябваше да започнеш. Разбрах какъв е идеала ти за жена - "ДЕБЕЛА СЕМЕЙНА И НЕЗАДОВОЛЕНА". Благодаря за съвета, но няма да се възползвам от него. Следвай си го сам. Най-вероятно отдавна си го направил и твоята е точно такава. Затова и водките са четири, а бирите няколко. За да ти се види хубава и да можеш да я...
Пускай тема № 27 :)

30.   Евала батка! Добре си подредил тези дето обичат да се правят на отворковци и винаги гледат да съдят и обиждат, без да си направят труда да вникнат в това, което казваш.

А иначе напълно споделям мнението ти! Прав си отвсякъде. В момента съм с една такава дама и трябва да кажа, че е страхотна. Не ми създава никакви проблеми, не проявява дразнещи капризи и най-важно - знае точно какво иска. А аз съм готов да й го дам :) Желая на автора успех.
Росен 29 г.

31.   Само тези, които се поддържат, а те не са много за съжаление. Останалите разплути кифли за нищо не стават!

32.   Ти си луд да твърдиш такова нещо! 90 % от омъжените жени са пълни дропли. Отпуснати, желеподобни телеса се тресат отвсякъде, а те дори ги излагат на показ и парадират с тях. Ужас! Затова и съпрузите им търсят странични връзки. Ако говориш за останалите 10 % - те са просто изключение от правилото, което го потвърждава. За тях приемам мнението ти 100 %!

33.   Къде ги видя тези добри любовници бе авторе? Нали добрата любовница, освен всичко останало трябва да те възбужда и с външния си вид?

В квартала, където живея има доста градинки с люлки и пързалки. Лятно време в тях се събират млади майки с малки деца. От няколко месеца до 3-4 години. От време на време поглеждам някоя и веднага извръщам поглед встрани. Както казва № 32, телесата преливат отвсякъде и се тресат при всяка стъпка. В повечето случаи притежателките им, преди да излязат са се сресали набързо, навлекли някакви стари дрешки, а за грим и дума не може да става. Не стават дори да ги загледаш, камо ли да пожелаеш да си легнеш с някоя.

Рядкост е да мернеш жена, на която месата поне не се тресат когато ходи. И това са жени между 25 и 35 години. За това как изглеждат по-възрастните дори не ми се говори.

Вярно е че има и изключения, но са толкова малко, че не си струва да говорим за тях. Та какво казваше за омъжените жени и добрите любовници авторе?

34.   Има много истина в думите ти 33, но и в думите на автора има доста такава. Обърни повече внимание на изключенията 33 и ще видиш, че си струва. Ама много си струва ;)

35.   До 33- автора не знам какво ще ти каже, ама от мен е това - *цензорирано*. Ти си любовница на женен мъж и си много озлобена към жена му. Сега по темата -омъжена съм,имам си любовник, нямам тресящи се телеса, ухая на скъпи парфюми и имам и деца. Не дели жените на женени и моми, а на мърли и полагащи грижи за себе си. Още нещо, не че защитавам мърлячкитепо принцип,но доста от съвсеммладитемайки не си доспиват, изморени са и не им стига явно енергия. Макар, че и аз съм била с бебета, но не и дропла през тези по-трудни годинки. Отклоних се от основното, но това лайно 33 ме издразни.

36.   До 35 от "лайното" 33. Явно си от малкото изключения, които потвърждават правилността на наблюденията ми. Съгласен съм с предложеното от теб разделение. То също подкрепя наблюденията ми. И не мисля, че майки на 3-4... годишни деца принадлежат към описаната от теб категория "съвсем млади майки". Виж ако децата им са на няколко месеца до година съм съгласен. Не мога да си обясня с какво теолкова те подразних. С това, че казах нелицеприятна истина? Ако мислиш, че не съм прав излез след 3-4 месеца в коя да е градинка и само гледай. След това заповядай отново и ще говорим пак. Да не би пък
скъпите парфюми и липсата на тресящи се телеса при теб, за които говориш да са в сферата на мечтите ти? Ако е така с нищо не мога да помогна. Това може да направиш само ти, а решението е просто - карта за най-близката фитнес зала.

И една забележка, ако позволиш. В заключенията и психологията си доста слаба.
Миризливи поздрави

39.   Любовницата ми е омъжена, на 42г.. Ебе се като за последно. Всичко прави и предлага. Фантастични свирки, фантастичен анален секс и т. н. Между нас няма любов, има само секс между зрели хора.. Няма очаквания от мен, няма договорки между нас. Прави секс и със съпруга си. Това е положението пък вие си пишете каквото искате.

40.   Някой си надръндил някакво количество недоклатени съпруги, стигнал до извода, че омъжените били най-добрите любовници и бърза да го сподели. Открил топлата вода. Други пък му правят евалла, голям тъпкач си. Самоходен вибратор. Безсмислена тема. Пусни си реклама - запълвам дупки. Няма лошо - хем помагаш на съпрузите им, вършиш им работата напълно безплатно, успокояваш нервозните незадоволени женки и се подобрява климатът в семейството.

41.   Почти няма омъжена жена, която да има извънбрачна връзка и да иска да се разведе. Просто те много добре осъзнават, че съвместния живот е нещо съвсем различно от розовата серия, в която са се вкарали с любовника. За съжаление не знаят кога да спрат с изнервените и затова изгърмяват в определен момент и започват мелодрамате.

42.   Баси негативния сайт.

43.   Само ще добавя към написаното от автора, че чудесата в секса със семейна жена наистина се случват, ако се хванете за любовница жена, която е с 10-15 г. по-възрастни от вас. Тогава магията е в друго измерение.

44.   Не знам защо бъркате любовта с един гол секс, да не казвам другото определение, за което всички се сещат. Извънбрачните връзки в 99% от случаите нямат нищо общо с любовта. Това са срещи за по час-два по хотели и апартаменти, и после кой от къде е. Тези, които наистина се обичат, се развеждат. Милион пъти по-добре е да си имаш истинска приятелка или жена, с която да си прекарвате супер заедно.

45.   Жената има послесната дума дали да си легне с някой мъж шли не, а не мъжа. Жената владее секса. 90 % от извънбрачния секс се предлага от омъжени жени. Огледайте се и сами ще се убедите.