Самотното момиче
Здравейте - ще бъда кратка - почти на 20 съм, а до сега не съм си имала никакъв приятел, нито 1ва целувка, за секс да не говорим. Чувствам се много зле - не от това, че съм девствена - не ми пука, а от това, че съм адски самотна и тъжна и имам нужда от любим човек. Всички около мен си имат половинки и ми става още по кофти като ги гледам - аз се чувствам незабележима от момчетата и никому ненужна, често си мисля, че няма такъв, който да се влюби в мен и да е готав на много неща за мен. На улицата, в университета момчетата ме подминават все едно не съществувам (Може и да си въобразявам), познатите се държат обикновено с мен, а случайно ако някой познат се опита да се сближи с мен, после ходи да обсъжда с приятелите си и го разгласяват. Сигурно няма случай като моя, аз съм уникално самотна, не искам да ви отегчавам, но просто се чудя как да си намеря любим и така като гледам май няма да стане скоро. Благодаря на тези, които прочетоха.
Самотното момиче

Коментари

1.   виж .. аз се чувствам по абсолютно същият начин , адски самотен и предаден от всички , просто няма вече и истински момичета за които си струва да дадеш сърцето си , същото се отнася и за момчетата но сега когато прочетох твоята изповед и адски много ме разчувства , защото все едно чета за себе си , разликата е само една единствена , че ти си момиче а аз съм момче , всичко друго е едно и също , мисля че си струва да имам контакти с момиче като ТЕБ , просто такива момичета като ТЕБ съм убеден че падне ли им се некое истинско момче те много ще го ценят и т.н. мога само да ти кажа , НЕ се депресирай от това че си нямала приятел и т.н. бъди сигурна че това до някъде е твой плюс защото ти сама виждаш днешните момичета повечето как от 12-13 годишни спят с всеки срещнат и правят какво ли не , интересуват се само от пари , коли и т.н. ти се радвай че си различна и че не си като тях :) има надежда и за ТЕБ , мн те моля пиши ми не мейла който ще оставя тук просто ще се радвам да имам някакви контакти с момиче като ТЕБ ! аз съм мн добър слушател и събеседник , винаги ще те изслушам и ще те разбера защото го преживявам и знам как се чувстваш :)

2.   Здравей,веднага те успокоявам,че всичко ше се нареди от само себе си.Имам една позната,тя тази година (на 26) се отвори и намери мажа на живота си.Така че спко.Всеки неговото си го чака

3.   Трябва да си малко по самоуверена,иначе ако се криеш от света няма как да те забележи никой.От 6 милиарда души едва ли няма някой като теб,едва ли човек като теб не търси същото ,имай малко вяра и нещата ще се наредят

4.   Аз съм по-малка, но искам да ти кажа, че до преди 2-3 дена и аз се чувствах така ; ] .. Мислех си, че съм няква не знам каква дето няма кой да ме погледне, въпреки, че никак не съм зле на външен вид .... Ама си стана.. И то дори без да съм се правила на кой съм аз, държах си се естествено...

5.   на този свят има мн мн мн хора, а понякога дори не се налага да търсиш мн, понякога става от само себе си с времето, понякога изведнъж те огрява, но едва ли няма никой за теб, просто не си го разпознала сред множеството а може би не си гледала достатъчно, защо просто не се огледаш и не си харесаш някой, според мен само трябва да пожелаеш и да опиташ някой да те забележи или ти да го забележиш и ще стане, попринцип това мисля че е най-мъничкия проблем който отваря вратите към мн мн по-големи проблеми

6.   Мисля, че знам коя си ;). Трябва да бъдеш по общителна и позитивна (негативното излъчване отблъсква хората). Явно има хора за които представляваш интерес, сред тях може да има и някое стойностно момче.

7.   Номер 6 едва ли знаеш коя съм / както и да е / мерси за съветите ви, едва ли ще намеря любовта скоро, но все пак като споделих малко ми олекна
От авторката

8.   Мило момиче,трябва да се промениш и социализираш,не да чакаш света да те аплодира като се появиш.Контактувай с най-различни хора,чети повече,научавай нови неща и ги споделяй,бъди готово и на саможертви заради някого,разказвай вицове,бъди забавна,услужлива...Промени прическата си,обличай се по-артистично...Явно се държиш като бяла врана и така те възприемат.ТРЯБВА ТИ СОЦИАЛИЗАЦИЯ!

9.   от коментар номер 1 : здравей пак :) пиша стана 3 коментара тук и си оставям скайпа да ме намериш но коментарите ми не се публикуват и просто се чудя защо е така .. много се надявам тоя коментар да се публикува най сетне защото много ще се радвам ако си пишем с теб , аз още в първият си коментар си оставих мейла но модераторите на сайта са публикували само коментара ми а мейла НЕ :( не знам ама ако тоя коментар най сетне целият се публикува на което се надявам , задължително пиши на скайп : razlichen5 адски много ти съчувствам и мисля да те подкрепям защото знам как се чувстваш ;) Чао за сега и ако коментара се публикува пиши ми на скайпа :)

10.   Понякога е по добре без момчета. Споко! Може просто още да не си го срешнала.

12.   Същата история като авторката... само че в мъжки вариант.. копнея да изпитам любовта.. писна ми само аз да обичам, и да не получавам нищо в замяна... ;(

vsp ^^

13.   съчувтвам ти за това, че си в това положение. Вина ги съм насреща да изслушам и да помогна с каквото мога.
Но и аз съм бил раним и то мн. Не полочовма истинското, т. е това което ти искаш, аз го търся любимия човек. Искам истинско момиче, не някоя тъпа и загубена. Виждам, че си умна и всичко написано от теб ме трогна. Незнаех, че все още има хора, които са остана ли на мнение кто моето, че истинската любов е напърво място и че всеки търси любимиоя човек. Дано съм бил полезен с коментараси. Чао за сега, дано продължим да си пишем. Чао от "Белият Вълк"

14.   Хората отстрани винаги усещат кога си силно нуждаещ се от любов и бягат от теб. Направи нещо за себе си, смени начина на обличане, прическата, грима... каквото пожелаеш но да се почувстваш добре в кожата си! Това е най- важното, за да те забележат. Доскоро и аз бях в твоето състояние, но ела да видиш сега какво става, не мога да се оттърва от внимание. И запомни... каквото и да предприемеш, го прави единствено за себе си, а не с целта някой друг да те хареса. Единствено ТИ трябва да се харесваш, тогава се променя и цялото ти излъчване.

Doriana

15.   Спокойно, аз също съм на 20г. и също никога не съм си имал приятелка. Е, само 1 път, но беше по интернет, но беше прекрасно :) :) :) Вярвам, че ще открия половинката си, ти също ще я откриеш, сигурен съм, защото всеки си има половинка :) Недей да губиш надежда и вяра.
Струваш ми се много добро момиче, ще те забележи някое момче, което ще се влюби в теб и ще си те обичка :) Просто вярвай, не заслужаваш да оставаш сама, неоткрила любовта, без любим човек, който да си те гушка и подкрепя в трудни моменти ;(
Когато му дойде времето-тогава. Трябва да сме търпеливи и да не бързаме.

Хайде чао чао, успех и горе главата. Всеки си има половинка в живота :)