Да намериш половинката си, но къде?
Видях се с мъж от сайт за запознанства.
беше забавен, лафихме си, пихме си и в края на вечерта спря за да се натискаме в колата.. отказах му, а той се нацупи, че не съм му пуснала ??

Наистина ли всички посетители на тези сайтове са там за единият секс? Излишно съм написала, че търся сериозна връзка.

Заета съм доста, нямам време за социален живот.. Свободна съм само уикендите, опитах с разни курсове, спортове, за да създам нови контакти, но уви..

И сега като удавник за сламка, съм се вкопчила в този сайт.
мили хора, къде сте срещнали половинките си? как става това?

Коментари

1.   Аз с моя също се запознахме така само че в SKYPE и сме вече 10 месеца заедно,даже и за деца мислим.Не се отчайваи любовта ще дойде тогава когато наи малко я очакваш,пък и не е задължително да е по интеренет,може и да срещнеш някой съвсем случайно и да се влюбиш.Успех :)

3.   Ами да кажем,че сериозните хора нямат време да се занимават със сайтове за запознанства.Или по-скоро ги намират за несериозни.И това натискане в колата още веднага...Не е на добре...Това със сайтовете за мен е-да бръкнеш в чувал с плява и да извадиш диамант...Не ми се вярва,че са много диамантите...Запиши се на някакъв курс,посещавай места,където се събират много хора,запознавай се непрекъснато с някого-момчета,момичета,познати на познатите ти...Все от някъде ще изскочи твоя човек!Успех!

4.   Хмм запитай се защо се е получило така. Аз мога да те насоча- преди да излезнеш с някои непознат, било то от сайт или нещо друго, трябва някакво опознаване да направиш и чак тогава да приемеш да се видиш с него. Освен това бих потвърдила, че в тези сайтове има изключително свестни мъже, но наистина са рядкост. Зависи снимките, описанието ти какво излъчва ... Успех ;p

5.   Безплатен съвет - не излизай с хора, които познаваш само бегло. Запознаваш се с някой във въпросните сайтове - добре! Сега започни да го опознаваш, но не бързай излишно. Ако той е само за единия секс, скоро ще се отегчи от теб и ще те остави. Възможно е ти да го опознаеш достатъчно добре и да намериш нещо в него, което не ти харесва, ако той ти позволи да стигнеш до него. Но рано или късно ще намериш някой, който не попада в предишните две категории. Късмет!

Свободния

6.   А защо не опиташ на работното място:)

Борония

7.   Вярно е , мъжете от тези сайтове искат само секс . Аз се запознах с няколко такива и всички само това целяха , дори си имаха приятелки и лъжеха че са приключили с тях . Много рядко можеш да намериш свестен там . Един дори още на първата среща си поиска във колата без дори да ми предложи да седнем някъде да си поговорим . Така че не се заплесвай много по такива запознанства . зяащото в повечето случаи ще останеш разочарована

8.   Номер 1 е напълно прав.. любовта може из веднъж да те цапне :)

9.   Аз съм сагласна с номер 3 трябва да се запознаваш с нови хора....И любовта сама ще доиде при теб няма смисъл да я търсиш