Ревност и несигурност
Здравейте! Запознах се с едно момиче. Излизахме на среща няколко пъти Не знам как се получи но мисля че изпитвам чувства към нея През останалото време ние потдържаме връзка по скайп
Но последния път като излязохме Тя се държа студено към мен
убажда се по телефона говори с някой помислих че флиртува
Стана ми много кофти
загубих ума и дума на срещата
страхувам се да не я изгубя
всъщност ние не сме заедно
само сме излизали на срещи
Дайте ми съвет моля ви
как да я запазя за себе си понеже я обичам
и как да контролирам тази ревност
казват че не е добре да и споделям чувствата си
защото ако не ме обича ще ме сметне за глупак
Моля ви за най добрия съвет как да я спечеля
и да имаме връзка
А за в бъдеще ако може и нещо повече защото много ми харесва

Коментари

1.   Не я задушавай с обичта си. Не и натяквай че я обичаш. Пока и и го. Подари и букет. Дръж се като мъж. Не трябва да се размекваш заради нея. Тя иска да разбере че я искаш и точно това я отблъсква защото си като всички други с които излиза. Да излиза с други. Покажи и че и имаш доверие. Казвай на себе си че и вярваш. Така ще си овладееш ревнивоста. Дръж се мило и едновременно студено. Когато и покажеш че не е толкова желана колкото очаква тогава и ставаш интересен. Дано да съм ти помогнал.

2.   Ами ако не ги споделиш.. вероятно ще я загубиш! Кажи на момичето възможно най-скоро какво изпитваш към нея, защото тя вероятно също те харесва щом сте излизали на срещи, но оставиш ли нещата така.. шанса ще е нулев :)

3.   Ами нещата са малко по сложни защото аз заминах за Англия
добре ли е да и споделя чувствата си по интернет
и ако тя не ги изпитва
имам ли някакъв шанс да я спечеля и как

4.   някой може ли да помогне