Той ме удряше..
Здравейте!

Срамувам се от себе си и незнам как да започна моята история четири години живях с едно момче от испания там аз естествено бян влюбена в него и той казваше че е влюбен в мен, но беше много ревнив не ми позволявяше да нося каси поли тесни дънки, токчета,казваше, че сам проститутка и какви ли не други обиди, така съм предизвиквала погледити на други мъже което означавало че си търся друг мъж а аз просто го обичах,

не се интересувах от никой друг веднъж му се развиках,че ще се обличам както си искам а той ми каза дане крищя и ме удари леко по лицето аз побеснях никой не ме беше удрял дотогава аи го ударих по рамото силно тогава ме повали на леглото и започна да ми удря главата отзад страшно силно после ми се извини аз простих но това се повтори аз изпанах в криза започнах да крещя да го удрям а той още посилно ме налагашеляз се свих на земятя и си късах косите ни бях на себе си, той ми каза, че съм луда и , че ме бие защото аз съм го предизвиквала извини се аз пак простих и продължавах да имам нужда от него сякаш сама не можех да се справя с живота, той непрекъснато обвиняваше мен за това насилие и аз започнах да вярвам че сам виновна, видя снимка на мен и мои приятели седнали на маса на един рожден ден и заби един юмрук в устата той заглеждаше други жени а казваше, че си въобразявям и че съм ревнива неможех да се обличам както си искам и да съм красива, а в същото време той се впечатляваше от другите аз ревнувах а той ми викаше аз виках и той отново ме удряше в главата, виждах само бяло петно имах подутина и отново оставах с този изрод искам да разбера защо продължавах да обичам този човек, чувала съм, че се нарича синдром на стокхолм искам да знам защо изпадах в такива кризи, нормално ли е, минаха седем месеца от нашата раздяла и продължава да ми липсва

Коментари

1.   Кое точно ти липсва? Че няма кой да те фрасне в главата ли?

Ама, че работа! Я се огледай за някой нормален мъж.
Само като надушиш нещо такова бягай с всички сили без да се обръщаш.

Офф... не знам какъв синдром е това, форма на мазохизъм ли е, но много жени и момичета търпят подобно отношение с години и да ги питаш защо и те не знаят...
Радвай се, че си се отървала от това чудовище, щеше съвсем да деформира психиката ти, ако беше останала още с него...

Пълно е с мъже, само се огледай за някой подходящ за теб. :)
Успех.

2.   Всъщност ти защо искаше да се обличаш предийзвикателно след като тогава не си била фрии

5.   мен също са ми посягали.както каза една известна личност в дискусия по темата,едва ли някоя жена ще си признае ,че са я удряли,затова че коментари от рода на ,,ти си мазохистка'',ти си нз каква,са глупави и неуместни ,тъй като на повече от 80% от жените в България им е посягано,а най-мразя някои които довчера са ги били,днес много съдят другите!

затова че,горе главата ше се появи друг!излизай и не се ограничавай!Никакъв синдром нямаш!
този доколкото разбирам,ще те бие,и ще ти изневерява!
смело напред!

6.   Бягай от този човек, бягай и не се връщай. Не е необходимо да си съсипваш живота - твърде ценен е.
FerNando

7.   Еее, номер 2 коментара и разсъжденията ти не са много в час...сори ама е така. За късите поли - ок, аз по принцип не ги одобрявам (говоря естествено за тези, които не можеш да познаеш колан ли е или пола), но токчета, тесни дънки, потничета...това са неща, които едно момиче не би трябвало да хвърля на боклука само, защото вече ходи с някой си.Аз като жена, искам и се старая да изглеждам добре, независимо имам ли човек до себе си или не..дори, когато имам се грижа повече за външния си вид.Дай като тръгнеме с някой и да се забулим, а?И в манастир да идем няма да е лошо.Ама, че логика!

8.   Еее,номер 7 (аз съм номер 2) дай като тръгнем с някой и да си окачим табелка """търсим следващия""" и да си говорим за синдроми,комплекси и ползата и страха от конкуренция

9.   Номер 2 аз не съм се обличала предизвикателно,не съм подръжник на чалгаджийството, обличах се като едно нормално 23 годишно момиче с дънкова пола и потничи по мой размер имим си бюст и мажете ме забелязват не е моя вината,че гаджето ми се дразнеше че беше с хубаво момиче до себе си,една жена може да бъде красива и да прави впечатление и без да се гласи като чалгаджийка плюс тва не четем корана ние сме християни и слава богу живеем в свободна европа,а тези които се обличат вулгарно те си имат лични проблеми и комплекси за малоценност аз ви говоря за съвсем друго нещо. Дори да се обличах така немаш право да ме удряш а да не ме приемеш и да си тръгнеш

10.   Номер пет благодаря че ме разбираш все пак бих искала да проуча повече тази тема надявам си да ми пише някой който се занимава с психология и бих искала да знам дали имам някаква вина и нормално ли е да изпадаш в таива кризи извинявам се за лошият ми български

11.   Чакай, че не разбрах. В Испания ли живееш или в България, просто гаджето ти е испанец. И...2.
Зарежи го! Преди да те е ударил по-сериозно и да стане нещо. Ще си намериш друг, щом казваш, че те заглеждат значи си хубава- не се предавай :) :)

12.   Аз се занимавам с психология.Не ти липсва човека,а ти липсват онези черти,които си идеализирала в него.Когато сме влюбени,не виждаме лошия характер,липсата на обноски и т.н.-представяме си човека в най-добрата му светлина и за нас е най-добрия.Умишлено си затваряме очите за лошите постъпки,иска ни се всичко да е розово.Но идва момент,в който повече не можем да оправдаваме любимия и се получава това,което си изпитала ти.Когато намериш друг човек,който да те обича така,както ти него и сте на една вълна,ще си щастлива!

13.   Минала съм по този път и сега помагам на други жени, преживяли насилие. Не разказвай на новия си мъж съвсем всичко от предишната си връзка. Ако в новата връзка също се държат лошо с теб, бягай! Не бъди с някого само и само да не си сама! Постави граници още от началото. Например, ако искаш да носиш къси поли, му кажи, че така те е, , взел'' и не смяташ да се променяш. Ако прояви агресия, например счупи нещо нарочно като се карате, разговарях с него, че почти е прекратил граница, която ако прекрачи, ще го напуснеш.
В любовта няма място за насилие, всеки път като тръгнеш да се занимаваш с даден мъж, се попитай дали той би бил добър баща на децата ви! Ти ще успееш, вярвам го, на път си да срещнеш истинската любов!

14.   Не знам как се казва тоя "синдром", но е често срещан.
Ако не виждаш бъдещето си с подобен индивид, нещата са ясни.