Въобразявам ли си или е така
Накратко. Аз съм на 30г. той на 48г. Аз имам приятел, той е семеен. Колеги сме и тримата. Приятелят ми ни запозна преди да започна работа при тях. В началото се виждахме рядко но когато започнах работа в фирмата ми направи впечатление че колегата му много ме заглежда, влизаше в цеха често и ако не му обръщах внимание ме заговаряше. Майтапеше се, на няколко пъти даже (цвъркаше с уста)като ме гледаше право в очите и то когато сме били сами. Преместиха ме в магазин на същата фирма. От колежки разбрах че от както не съм в цеха той не е влизал там. Започнах да се отпускам пред него, да си майтапа, закачки и т. н но имам чувството че на моменти той се изнервя когато съм покрай него, а в същото време непрекъснато ме гледа и ако не му обърна внимание намери нещо да ми каже. Имам усещането че не съм му безразлична но като чели нещо го спира (приятелят ми, семейството му). Умишлено съм опитвала да се доближа до него за да видя реакцията му изнервя се и се отдалечава а в същото време не откъсва очи от мен. Може да ви се стори смешно но аз наистина не разбирам поведението му. Вашето мнение какво е?

Коментари

1.   Мнението ми е дa порaботиш нaд сaмочувствието си, че щом тооолковa те впечaтлявa кaк чичкa някaкъв от генерaциятa нa бaщa ти те зaглеждa.... уф.
Дa, вероятно зa едно бързо нямa дa ти откaже "чичо" ти, ще му вдигне сaмочувствието товa... aко не друго.
Много си зле честно, излизaй с колежки от време нa време поне. Все някой нa около твоятa възрaст тaм из тъмните дискотеки/бaрове ще те позaгледa, мaлко дa си вдигнеш "aкциите", че лошо зa приятелят ти.

2.   "Умишлено се опитвала"...сама се навираш в капана....

3.   Ми така както си представям ситуацията мисля, че той се притеснява от теб и много му личи.

4.   Моето мнение е следното:не се дръж като ученичка, задавайки тази тема...
Гледай си мъжа, той да си гледа семейството... толкова ли е сложно...
Пък ако ти стиска зарежи живота си досега и тичкай при него....

5.   Моето мнение е че ти си хлътнала по него и май си започнала да се изнервяш. Симптом на повечето влюбени е че и най-малкия жест от обекта към който изпитват чувства им се струва десеторно по-голям отколкото е. Кимване за здрасти, за тях е усмивка с втренчен поглед, който показва чувства и т. н. сещаш се. Бих те посъветвал да си опичаш акъла, защото ако той вземе да споделя с колеги, своите опасения че нещо му налиташ, това рано или късно ще стигне до мъжа ти и тогава чао и на брак а вероятно и чао от пенсионера в който си хлътнала. Е като за изпращате пенсийката може и да те оправи веднъж, но ме съмнява да си остави семейството и да се ожени за теб, но и това не се знае, видял съм какви ли не неща.

6.   Класическа ситуаия "Хем боли, хем сърби".

7.   Вие за какво ходите на работа, бе хора? За да да си изкарвате прехраната или да въртите любов? За теб нищо ли не означава, че ти си обвързана, а той-семеен? А, и още нещо... ако на мен някой ми"цвърне" с уста-по скоро ще се погнуся... няма да мисля как да го свалям....

8.   Вие освен да оплюване за друго ставате ли? Тук хората се нуждаят от съвет а не от подигравки!

9.   Здравей моят съвет е да не правиш нищо ако държиш на приятеля си. Няма по- лошо от предателството но ако искаш да се пробваш с колегата давай но скъсай с гаджето си.