Винаги съм правила компромиси!
Здравейте готини хора! Аз съм една отскоро бивша тинейджърка с може би все още тинейджърски проблеми.

Живота ми в момента е доста хаотичен и се мъча по някакъв начин да го подредя, само дето не ми е съвсем ясно как ще стане това. Иначе на пръв поглед всичко ми е наред: студентка съм и уча, имам си приятел на моите години, който много обичам и знам, че и той обича мен. За съжаление обаче идеитге ни за някои неща от живота на този етап се разминават, но това е друга тема. Караме се доста често. Последните пъти дори сме си разменяли някои откровени грубости, което също ме тревожи. Проблема е, че това лято ми се отвори страхотна възможност за работа в чужбина, но той си работи в нашия град и няма как да отидем заедно.

Отначало реших да направя компромис, мъкар че пари ми трябват да си платя обучението и то спешно! Казах си, той ми е по - важен от парите, ще си намеря някаква работа тук за доста по- малко пари, но поне да сме заедно. Заради него постянно пътувам (нали съм студентка), дори сега съм в сесия и пътувам от изпит за изпит; връщам се веднага - разбивам се от път! Той също е пътувал много, но аз направо бих рекордите.

Последните 2, 3 дни неможах да му обърна особено внимание, защото имах изпити и бях ужасно уморена. Прибрахме се и си легнахме, на него май не му стана мн приятно, но аз бях гроги. Точно един ден ме нямаше и той отиде с майка си да избира мебели за новия му апартамент - един единствен ден! И ме успокоява, че аз съм щяла да избера за другите стаи - дрън дрън, майка му пак дойде с нас и правеше физиономии, но това го преживях!

Следобяд го помолих да дойде с мен до интервюто за работа и той ми отговори, че му било адски горещо и бил изморен, а пък аз съм си била имала кола! Каква наглост!

Черешката на вечерта беше, когато открих хард порно на компютъра му - ама толкова гадно и гнусно, че едва не повърнах (като се има в предвид, че аз все пак се имам за разкрепостен човек)! Това ме довърши. Мисля, че съм добра люовница - при мен няма задръжки и забранени неща, когато се късае до любимия човек! Но да се прибера уморена вкъщи а той да си гледа порно у тях... почувствах се предадена! Знам, че това е просто филм, но какъв филм подяволите! За втори път имаме подобен проблем през тази половин година.

Предишния път му обясних, че нямам нищо против, но да гледаме заедно, или поне да ми се обажда по тел и да ми разказва - за мен това е възбуждащо! Да ама явно не ме е разбрал човека. И ще кажете сега какво?

Ами след като неможах да мигна цяла вечер и се отдръпапвах във възможно най - отдалечения от него край на леглото реших да ви пиша.

Карали сме се до сутринта. Той казва, че не го бил гледал цялото щото и на него му било гадно ( да бе да)! Пропуснах да ви кажа, че въпросното порно беше изтрито, аз сама го намерих в интернет след това!

Във връзките си винаги се опитвам да бъда лоялна и толерантна към човека с когото съм. Карам го да излиза с приятели - мъкар, че той самия неиска. Бившия ми приятел ме нарани до смърт - изневери ми, но не с порно а с фрашкана с мангизи грозотия с която май е и до днес и с още кой знае колко, и ми разби сърцето на хиляди прчета! Тъкмо го събрах и се чувствах обичана с новия си приятел, а сега какво става? Смея да кажа, че съм симпатяга и внимание не ми липсва ниакак даже, но всички мъже ли са еднакви?!

Вече немога да го чувствам по същия начин - по- чужд ми е някак си, чувствам се предадена от едно порно - хей та и аз имам нужда от ласки! И какво да правя с това предложение за работа, щях да се нанасям да живея при него, но вече незнам дали искам и дали си заслужава?!

Помогнете ми, моля ви от сърце! Благодаря!

Коментари

1.   Струва ми се излишно да го ревнуваш от порното! Прекаляваш!

2.   Ако не приемеш факта че няма по естественно нещо за един мъж от това да гледа порно то тогава главоболията ти ще бъдат цял живот-не може да искаш човек да се обръща срещу собствената си природа, просто трябва да се научиш да разбираш мъжете и техните потребности за да не се получава този дисбаланс в отношенията ти с тях!

3.   Еми не това жените искат да ни премахнат възможноста да си набием една чикия като ги няма. Какво ви пречи подяволите. Ти се радвай че ни ти е изневерил с някоя курветина и ти е предан. Трябва да приемеш че мъжете имаме такива нужди и доколкото виждам в историята пишеш че няколко дена не сте правили секс. Еми какво искаш нормално е да си набие една чикия.

4.   И аз мисля, че прекаляваш. Мъжете са различни животни от нас жените. В момента явно сте на етапа, в който ти се опитваш да го промениш. Минала е еуфорията от влюбването и сега си виждате "кирливите ризи" Не се коси излишно. Сигурна съм, че и според него той прави компромиси. Не се карайте, а поговорете. За порното - всички мъже гледат. Гледай и ти. Така като му се караш може да почне да се крие.

5.   Значи според мен наистина прекаляваш, има хора които наистина гледат само хард порно и какво от това? щом им харесва нека го правят,за да няма нужда от порно трябва всяка секунда да си до него, което е невъзможно....По-спокойно!