Влюбена съм в женен мъж
Влюбих се в женен мъж, Всичко започна през август (преди 2-3месеца). Държеше се много мило в началото, постоянно идваше да ме вижда там където работех, звънеше ми...изведнъж се промени, не е същият, чува ме се рядко...Аз съм на 18, той на 33. Няма деца. Занимава се и с други момичета.. Незнам дали се интересува от мен. Как да разбера дали е безразличен към мен? Помогнете, моля ви..

Коментари

1.   Интересува се от секса...
Не пишеш какво очакваш от връзката ви - да напусне жена си и да заживее с теб и после да те смени с друга?
Вземи си намери някое свободно момче на твоята възраст и си живей живота.

2.   просто един комплексиран мъж -той не ви различава даже

3.   И да не е безразличен,това ще е моментно...Има жена,има и други момичета.Непременно ли трябва да бъдеш 10-та маймуна на клона?Имай достойнство!

4.   Е, че какво като е женен, да няма дупка на челото?
Щом се занимава и с други момичета, не ти е мястото там. Какво от това, дори и да те харесва, какво бъдеще имаш с него? Ще ви сменя, докато му омръзните и ще ви бие шута.

5.   Да, и аз се запознах с един (женен) който си чати с други момичета от скука. Те били за забавление, а аз съм била специална. Не успях да го вкарам в правия път, но му бих шута тогава, когато най-малко очакваше.

6.   Ако сте правили секс, но вече не те търси, значи секса не му харесва особено. Ако не сте правили и той се е отдръпнал, значи е решил, че не си заслужава чакането. Но при всички случаи - няма чувства към теб!

7.   Не се научиха, че с женени мъже нямат работа. Слушайте Галена с "Не тръгвайте с женени"

8.   Женените мъже са презадоволени и излизат ей така,на лов и за разнообразие!Сексът е основната им цел,никакви чувства не ги вълнуват.Или просто да поизлъскат егото.Не се връзвай!

9.   Не се занимавай с такъв, за да не страдаш после.

10.   Не очаквам да остави жена си,хубаво ми е с него просто и искам да се виждаме по често.Звани през 2-3 дена и все вика че аз не се сещам за него,ако той не се сети да ми се обади аз няма,но не го правя,за да не си помисли че му досажда.Незнам...неискам от него нищо просто искам да прекарваме повече време заедно,защото ми е хубаво с него!

11.   не се заблуждавай, в началото е много мил много внимателен докато получи това което иска ,секс ,след това много бързо ще те забрави, не му се вързвай. бъди тази с която ште чукне на камък.

12.   По-горе добре те посъветваха да имаш достойнство. Не да тичаш когато на него му е кеф и му е удобно. Заеми някаква позиция и ти! Така като казваш "не искам нищо от него"...това и ще получиш.
А чувствата, трябва ти да ги водиш. Ако се оставиш те да те водят, няма да излезе на добре.

13.   значи авторката,не я притеснява,че е женен,нито че се занимав с други,и даже и това че вече не я търси често също нищо не и говори.мило момиче хората посъветвали те по горе са били много снизходителни и внимателни със съветите който са ти дали.за съжаление аз няма да бъда такава.ти си само на 18 и вече се буташ кадето не трябва.женен е и имаме 1/0 в полза на това,че и да стане нещо ще страдаш.занимава се и с други и това си е 2/0,в полза на това,че ти не си нищо особено за него,и вече не те търси толкова често ами 3 на 0 стана в поза на това,че не се интересува сериозно от теб.незнм по ясни доказателства от тези които ти сама си споменала,за това че ти не го интересуваш,чак толкова ли си наивна че да питаш и нас дали го интересуваш.после гледам.че споменаваш,че не си искала да оствя жена си,а само да прекарвате повече време заедно.ами аз като гледам тои маи хич не се е засилил да я оставя.а и то от там се започва,първо искаш само повече време с него,а после идват и претенциите.моят съвет е седни си на гъза и не се бутаи между шамарите,а си намери някое момче което може да ти даде това от което имаш нужда.радваи се,че така се е получило,може сега да ти е трудно да го разбереш и да ти е малко кофти да го забравиш,но това е най доброто за теб.защото можеше да те е забаламосал вече,с разни лъжи и обещания да си те ползва само за секс,да го делиш и то не само с жена му и да страдаш ужасно много.и тогава когато вече ще си хлътнала много повече от сега,и ще ти е много по трудно да се откажеш от него,какво ще правиш.ще гледаш как наи важните моменти /празници,почивки/бебета/ще му се случват с жена му,а ти ще си само една от сенките наблюдаваща отстрани ,само едно запълване на малкото му свободно време,което ще е разделено по равно на теб и на другите като теб.сещам се още за много сценарий като продължение на историята ти,но за жалост нито един не е с добър краи за теб.затова подари младоста си на някои които я заслужава и за когото ще си единствена.

14.   За такива истории е просто ненужно да се дават съвети, сега си влюбена и едва ли ще ни чуеш и разбереш, че не бива да се занимаваш с женен мъж, колкото "велик и неотразим" да е той. Дано като се опариш, да се научиш от собствения си опит и да започнеш повече да се самоуважаваш. Просто аферата с женен мъж трябва да се приживее, за да не се повтаря никога повече...