Мисля че дори се влюбвам "УЖАС"
На 30г. омъжена за втори път. Много обичм мъжа си, но никога не съм била влюбена в него. Винаги съм си мислела, че влюбването е нещо мимолетно, което преминава и след това не остава нищо. А обичта която изпитвам към него е по-силна от всички влюбвания. Имам две деца едно от първия и едно от втория ми брак, доскоро бях в отпуск по майчинство. От няколко месеца се върнах на работа и осъзнах, че след това вече не ми се прибира не искам да се виждам с любимия мъж и дори да говоря с него. От две седмици имам лек флирт с друг мъж и направо незнам какво да правя, мисля че дори се влюбвам "УЖАС".

Коментари

1.   Твойто си е цял ужас. Спирачки нямаш ли?

2.   Какво значи, спирачки нямаш ли? Жената казва, че се влюбва, а любовта е сляпа. Когато си влюбен не може да мислиш трезво. Правиш такива неща за които по късно се чудиш защо си ги направил. Към авторката прави това което ти казва сърцето и се старай да бъдеш щастлива без значение с кого си. Не се обвинявай за това, че си влюбена. На сърцето не може да се заповядва. Най прекрасно е да чустваш пеперудите в стомаха си. Късмет.

3.   Какви пеперуди.. Не пълнете главата на иначе наивната жена с глупости. "Следвай сърцето си" това е трябвало да направиш преди да се омъжиш.

4.   И в тази надпревара със себе сидокъде ще стигнеш? Отново влюбване, брак ли очакваш за трети път.
Любовта може и да есляпа, но разумът не е. Както и отговорността пред децата.

5.   Ти си ги подкарала на конвейер ма. Искаш пак да родиш за да не бачкаш, а?

6.   Милааа осъзнай се!!!!! Спри вече - това е втори брак!!! Какво даваш на децата си????? Като имаш флиртове, защо не спря до първия брак и не си гледа само едното дете, а създаде нов дом и семейство??? Много безотговорно и лекомислено! 30 - годишна не излязла от пубертета! Ти не си се наживяла! Ужас е, да!!!

7.   Много обичам мъжа си, но никога не съм била влюбена в него!!!????

8.   Скъпа най-добре поговори с него и се разделете за малко! Защо седиш при мъж като по задължение в който не си влюбена? Защо трябва да се стига до изневяра и да стават гадни сцени и лъжи? Бъдете зрели хора каквито сте според възрастта си:)

9.   Е като не си влюбена пък голям праз, не си на 15 да ги правиш тези прищевки, вече имаш и деца! Какво му е на мъжа ти? Бие ли те, не ти дава пари, обижда те, тормози те? Я се замисли колко лоши мъже има в България и се отнасят зле към жените си! Седни си на задника навреме и слез на Земята защото може да си намериш майстора! Успех, дано съм ти помогнала!!!

10.   Смешно е! Няква Майка с две дечурлига тръгнала да ходи по други мъже вместо до си ги гледа! Замисли си над това, къде си хукнала с две деца? Какъв дом им осигуряваш?-Несигурен!!! Горките деца, не искам да съм на тяхно място с побъркана Майка която живее още в студентските си години. Ти не си зрял човек, а си на 30! Безотговорна си и глезена!!!

11.   Колко години ти трябват още за да се наживееш? И на 60 ли ще мислиш за любов? Ако нямаше пари и кой да те издържа знаеш ли как щеше да мислиш за любов? Намерили се балъци да и дават пари и издържат и Мацката естествено няма за какво да мисли освен за любов като малко момиченце в училище! Ок разведи се и с този, съсипи си семействата пък да видим какво ще стане? Като си решила да си чупиш главата давай! Риск печели, риск губи! :P

12.   Може би семейният живот просто не е за теб!

13.   Повечето от коментарите са обидни и грозни, за пояснение искам да кажа, че в моето семейство аз съм човека който се грижи за всичко. От изкарването на парите, гледането на децата, готвенето, чистенето и прането.
Не съм разказала историята в детайли но не смятах за нужно. Любовта е сляпа нещата просто се случват и пожелавам на всички които ме съдят да им се случи.

14.   Браво. Излезе, че ти издържаш семейството. Разкажи детайлите тогава. По-добре е, че се чувстваш ужасно от това, което четеш защото в заглавието сама пишеш "УЖАС". Какво очакваше да прочетеш тук? Поздравления и потупване по рамото ли?

15.   Ок разбираме те, отново се влюбваш. Искам да те питам, колко още бракове искаш да имаш???