Какво по дяволите правя?
Здравейте, отдавна не съм писала в сайта, но имам нужда от помощ. Объркана съм. За пореден път в живота ми е намесен същият бивш.

На 21 съм. С него бях от 16 до 20 годишна възраст. Имахме мн проблеми изневери и какви ли не глупости, които той ми причини. От декември сме разделени, заради една с която се хвана, а аз нямах сили да се занимавам. Бяха заедно една година близо, наскоро се разделили.

Бях в Америка за 4 месеца, докато бях там си писахме около 3-4 пъти, в 1 седмица и това беше. Преди да замина се видяхме мах 4-5 пъти, чувахме се мн рядко, но така и не спряхме да поддържаме връзка. Сега след като се прибрах от около месец, се видяхме веднъж на рд на негов приятел, ясно е бях се нагласила, очаквах приятелката му да е там, знаете историята.

Той ме пожела пак, аз не се дадох и така....до преди около седмица, в която се видяхме 4-5 пъти и всеки път бяхме зеадно и физически. Зная че е разделен с онази, зная и че ме обича. Но също така зная че всеки път като е самотен или има проблеми с някоя като му писне, звъни на мен. Сякаш съм отдушник, опитвам се да бъда приятелка с него, не искам да имаме връзка, нямам против да се виждаме на 2-3 седмици веднъж. Но той направи живота ми черен съсипа ме с глупостите му и влюбчивостта му.

Аз свикнах да съм сама. Харесва ми да ходя по купони да се занимавам с различни момчета. Понякога ми липсва връзката ни, но знам че сега нито тои нито аз сме на това място. Той иска да се съберем, обичал ме и всички сладникави простотии, не му вярвам, но го искам. Искам го от типа той ме нарани някой ден ще съжалява, ще направи всичко възможно да ме върне и след 10 години примерно ще сме заедно.

Имам няколко приятели от неговото обкръжение с които не мога да прекъсна връзка, с него също не желая изцяло. За момента излиза че го ползвам за секс, не откликвам на чувствата му, но факт е че той пак е сам и аз пак съм насреща, не искам това да е така, не се страхувам за влюбване в него пак, или да се съберем, макар че на моменти мн го желая.

Просто ме е страх,че за пореден път ми сваля звезди осъзнал се бил и какво ли не, а след като намери следващата пак ще ме забрави. ИСкам истиснки да ме оцени, знам че е така но само когато е тъжен и самотен, през другото време....хах така написано май и сама си давам сметка каква глупост е.... НЕ знам какъв е въпросът ми към вас съжалявам ако съм ви отегчила,просто искам някой да ми каже нещо, нещо ново което да ме спаси от този порочен кръг.

Благодаря ви!
Таня

Коментари

3.   Мила,сигурно ви трябва време,за да оцените връзката си.Щом се обичате,рано или късно ще бъдете заедно!Голямата любов оцелява винаги!

4.   Леле мале :) Извинявай за реакцията, обаче се чудя, че не съм единствената с такава история. Само дето липсва истинското разкаяние от него, и моите забивки с други момчета... С 2 думи- по- зле зъм от теб. Не знам, до някаква степен съм съгласна с номер 1, защото съм тъпа романтичка (без да обиждам когото и да било), но от друга страна все си мисля, че в истории като нашите няма място за хепи енд. Просто сте прекрачили границата, и той ще си те приема като вечната даденост и момичето насреща. Ако му откажеш да си с него физически, и той продължи да иска да е с теб и да иска да се съберете, значи нистина се разкайва. Това е моето объркано мнение :)

5.   Аз съм попадала на такова момче,обичал ме незнам си какво и накрая.... когато му стане тъжно или е в безизходица търси теб, а като срещне друга хоп при нея.Може да се забавлявате,но не се впускай в чуства защото най-вероятно ще се окажеш наранена :)

6.   Не винаги любовта побеждава, тя трябва да се извоюва понякога, един пример http://spodeli.net/4/story-9699.html . Може би и той , след 10години ,ще има семейство което е най вероятното. И въпреки това съдбата , може да е решила, че нетрябва да сте заедно. Живей си живота така както на теб ти харесва и не прибързвай с нищо. За да не се сетиш след 10години , че не си се изживяла важни моменти.