Може би просто е такъв характер.
Здравейте! Уча в Софийския университет, където се запознах с момиче, с което сме вече заедно осми месец. Страхотна е, тя е идеала ми за момиче, невероятна е, нямам думи да я опиша. Проблема е друг. Когато съм с нея и се държа мило и на нея естествено й харесва, обича да получава внимание като всяка жена, мисля си. А пък и аз обичам да й го давам. Когато й се обадя, те се радва да ме чуе, говорим си. говоря й мили неща, много държа на нея. Лудо влюбен съм! Обаче ако й пиша СМС например "Липсваш ми слънце" или други подобни няма проблем, ама ако много наистина я искам до мене в тоя момент и като й кажа нещо малко по-дълго или малко по-разчупено тя после ми вика "Кви се тея лигавщини по телефона", "Къв беше ония лигав смс", "Май пак нещо си се разчувствал" или разни такива, които просто ме нараняват. Аз и казвам, че я обичам и е всичко за мен, а тя ме пита кви са тея лигави СМС-и.... А аз си мислех, че ще дойде време тя да пише такава история.. не знам.. може би просто не е такъв характер..

Коментари

1.   Правите ли секс?

3.   Номер 1, ти как мислиш?

4.   казваш,че си лудо влюбен ,а и че тя те обича и всичко е наред.това от което се оплакваш не е никакъв проблем.просто момичето не обича глезотии,и това е.радвай се на това което имаш.аз също не обичам лигави смс,но си обичам приятеля,и просто му обясних,че едно липсваш ми значи много повече от хиледи излиания,и е напълно достатъчно и така..................................................................симба

5.   Номер 1: Предполагам че не правят затова питам?

6.   Ами може наистина да са лигави sms - ите ти- замисли се над
това и подготви себе си за промяна, бъди по-сдържан и се дръж на ниво, в същото време ако искаш да е твоя - бъди добър в секса - научи какво харесват жените...

7.   Просто е защитна бариера. И аз бях така със сегашният ми приятел. Била е разочарована и наранена в миналото, макар и да не го признава. Бъди малко по-недостъпен за да запалиш и нейния интерес. Не прекалявай с "лигавщините". Показвай внимание, но да е премерено.