Изневяра с шефа
На 19 години съм. Преди около 3 месеца започнах работа като сервитьорка в едно заведение. В началото беше напрежение и единствената опора която имах беше единия от шефовете ми (те са 3ма) . Имам си приятел от известно времено no сексуално нещата ни не вървят мн добре. Всичко вървеше нормално докато един ден не забелязах че има нещо повече между мен и шефа ми ..Та така той ме покани на гости и аз без да се замисля приех -по голям е от мен с 10 год но не му личи, изглежда наистина добре.

Вечерта беше перфектна нищо не и липсваше, но оттогава се замислям над мн неща-дали той ме е наел само заради външността ми и заради това че ме е харесал (сподели ми няколко пъти че ме е харесал още на първата ни среща) и има ли изобщо смисъл от такава връзка защото ние умело се крием заради остатъка от персонала, другите двама шефове и ест приятеля ми ...Мн ми е хубаво макар че ми е шеф неми пука нито за парите му нито за каквото и да било просто ми харесва да съм с него ..Моля посъветвайте ме нещо...

Коментари

1.   Най-обикновена изневяра, въпросите са ти как я разбираш и как ще се почувстваш, ако истината лъсне? Колкото и умело да се криете, бъди сигурна, че персоналът знае, трудно се замазват такива отношения. Най-добре се раздели с приятеля си, за да си коректна. Иначе на въпроса - шефът ти вероятно те е наел и с тази цел, на теб сега ти е хубаво, но какво ще излезе от тази връзка - вие си знаете.
Мечо Пух

2.   Бъди честна с приятеля си, не го прави на глупак, едва ли е заслужил такова нещо. Или скъсай с шефа и забрави за историята. Но на два стола не сядай, че много лошо се пада.

Дядо Торбалан

3.   Забавлявай се щом ти е добре с него! Може да има кофти последици, но за тях мисли след като станат :)

Мег*

4.   То така се почва...

5.   Мег, ти май си на принципа "прави каквото трябва, пък да става каквото ще". Така не се изграждат принципи, а само погрешна представа, че можем да си играем с отношенията на хората и то с най - близките ни.

До Авторката: тая задявка нито ще трае дълго, нито пък ще остане скрита. По добре постъпи както е "редно", а мисля, че всички тук са наясно кое е "редно" и кое не. Нали все пак в телата си носим души и имаме съвест.
FerNando

6.   Абе я си ги върти и двамата. Какво се впрягаш? Сега ти е паднало. Само внимавай да не си изгубиш работата или приятеля и да няма наранени, защото е доста подличко. Аз на твое място не бих се забъркала, но ти щом имаш смелост - давай. Все пак веднъж си млада. Трябва да натрупаш опит, за да знаеш на по-късен и сериозен етап в такава ситуация как да постъпиш правилно. А още колко шефове, гаджета и професии ще смениш... бедна ти е фантазията, така че не се впрягай толкова, отпусни се и се забавлявай!

7.   Има една простичка народна мъдрост. Не си вади оная работа там, където си вадиш хляба. Човек сам гради живота и отношенията си, така че от теб зависи как ще постъпиш. Каквото и да решиш, последиците ще са за теб. Успех!

8.   Ами, ако говориш за Олимпа в Пловдив, определено той така прави... но пък винаги може да стане по - сериозно, дори и да е започнало по то зи начин. А щом си искала друг, значи гаджето ти не е за теб... Лошо си направила само, че е било зад гърба му, по - добре приключи с него и тогава ходи при друг....

9.   Здравей, аз като жена на повече от теб години и с доста опит искам да ти кажа, че тези мъже, като твоя шеф, само си запълват времето с "Сервитйорките". Обзалагам се че преди теб е соал и с останалите девойки и не защото е самотен или защото нещо му липсва, както вероятно ти е заявил, а просто защото тези мъже са си такива. Те се хранят с нещастието на девойките около себе си. Аз също имах нещастието да имам връзка с влиятелно момче с парички и власт, аз самата съм от... средната класа, не съм бедна или крайно нуждаеща се, и те съветвам да бягаш. И твоя приятел, вероятно те обича, за разлика от Шефа. И друго, аз съм обедена че това дето не ви върви в секса, е мнението ти от както си се захласнала по Шефа си, обедена съм. Ние жените имаме навика да се самонавиваме в такива ситуации.