Споделена история от Здраве

Виагра без рецепта?
Мъж на 34 съм, нямам нужда от виагра за да правя секс, просто искам да опитам действието и. Може ли да се купи отнякъде без рецепта? Линчният ми лекар е семеен приятел и ми е неудибно да му поискам.

Коментари

1.   Не се прави, че нямаш проблем със секса, откъде ти идва на ум за Виагра? Не забравяй, че това е химия, и ако помага на едно, вреди на друго. Прецени кое е по важно за тебе, секса или здравето. Ако си пенсионер, да те разбера, но на 35 и да питаш за Виагра, положението не е добро. По добре се обърни към сексолог.

2.   Според мен се чудиш как да си развалиш живота. Виаграта е медикамент с доста противопоказания, който може да е опасен за хора със сърдечни проблеми. Не случайно е с рецепта. Има медикаменти, които са по-слабо дозирани със същото активно вещество без рецепта, но действие не знам дали имат.
И все пак ако нямаш нужда не се занимавай.
Не ти хрумва примерно да взимаш медикаменти против разстройство, антибиотици без причина или някакъв друг медикамент.
Виаграта също е разработена за хора с болест, не за удоволствие. Ти удоволствието си го имаш и така.
Проблемът е, че като почнеш с такива боклуци можеш да си навлечеш не само някое от страничните действия (вреди на сърцето! ), но и да си въобразиш, че без Виагра не можеш.

3.   Недей, няма смисъл. Така експериментирахме с гаджето без да има нужда изобщо и му стана много лошо, качи рязко кръвното, учестено сърцебиене и т. н.

4.   Не обръщай чак толкова внимание на написаното че са вредни за сърцето ти. За виагра и левитра пише че могат да се ползват от хипертоници и сърдечно болни хора след преглед с кардиолог. Мъже, които имат нормална ерекция, дори да пият виагра, левитра и циалис няма да забележат кой знае каква разлика. Ефектът се осеща ако човек наистина има проблем. Страничните ефекти, които се наблюфават, при някой мъже пили хапчета за потентност са главоболие, зачервяване на лицето, хрема, болки в гърба и ставите. Според производителите ефектите са временни и трябва да изчезнат до 48 ч. Не ти ги препоръчвам а само ги давам за пример.

5.   На много места може да си я купиш без рецепта, ако си от София - на Витошка и Алабин има една аптека точно след Съдебната палата вляво :)

6.   Питай направо без обяснения на колко си и от къде си. Колкото на тези които дават акъл ще кажа, че ако сте добронамерени г, давайте го като хората, а не се пъчете напразно. Виагра се ползва внимателно и се започва с малка доза. Ако не сте приемали никога опитайте с 25 милиграмово хапче, дори като начало и него разделете на две и наблюдавайте как ще подейства. Така увеличавайте, но не по вече от 100 млгр ако всичко е наред. Две по 100 нямяа да ви направят по потентни ако виаграта ви действа, но могат да ви убият. Иначе да си помогне човек разумно е добре и за партньорката и за самочуствието като мъж.