Споделена история от Здраве

Майка ми е бременна, а е пасивен пушач!
Здравейте! Майка ми е бременна, но е пасивен пушач-работи в заведение и стои дълго в опушена стая! Страх ме е за бебето!!! Какво да правя?! Мама не приема насериозно съветите ми да не стои толкова дълго в опушеното помещение! Ами ако бебето се роди с нещо увредено!? Моля ви кажете ми какво да правя! Моля ви!

Коментари

1.   това бебе явно не е желано... ако го е искала е щяла да го пази, а щом не се пази, значи убивамъката по забременяването което не е планирала...

2.   имам колежки които са бременни и си пушат ..едната даже другия месец се ражда ..не го одобрявам това но и като гледам въобще не са се запритеснили ..хубаво е че се притесняваш за майка си ..но тя е голям човек и сама си преценява кое е добре и кое зле за нея :)

3.   Много е тъп коментарът на номер 1.
Поздравления за автора на историята, браво на теб за загрижеността. Поговори с майка си за това, мисля,че ще вземе предвид твоето мнение.

4.   Тя се пази!Обикновено пуши,но щом забременя спря!Не пие алкохол!Общо взето се пази,но няма как да избегне това да не седи в опушеното помещение,защото то е наше барче.И баба работи там но се сменят с мама и татко!Няма как мама да изостави майка си я!А и тя е на 62 години-пенсионерка е все пак и ще и е трудно да се справя сама.Имаме и сервитйорка!А и татко винаги е на барчето заедно с мама и и помага!Изобщо не съм съгласна с първия коментар защото според мене е неуместен и е трябвало този който го е писал първо да помисли!И аз познавам майка си и тя не е такава каквато се описва в първия коментар!!!

5.   Благодаря!Поговорих с мама и тя ми обясни ситуацията!Мисля че всичко е под контрол!И автора на първия коментар да си и*е май*ата!Съжелявам за израза но толкова се ядосах като прочетох първия коментар че ако видя някъде автова ще му.........!!! ;)