Споделена история от Здраве

Объркам съм. Оплешивявам!
Здравейте!

Объркан съм. Оплешивявам и нищо не помага. Приятелката ми настоява да си обръсна нула номер главата и да си ходя без коса. Така било по секси, а и тя харесвала гологлави мъже, отколкото с голо теме. Дори ме заведе при нейна приятелка фризьорка, която също ме посъветва да се обръсна понеже съм имал хубав череп. Аз обаче се колебая. Никога до сега не съм се постригвал нула номер и някак си не мога да се възприема без коса. Както е тръгнала работата обаче скоро време май ще трябва да го направя.
Искам да чуя обаче и други мнения, преди да лъсна кубето. Особенно на жени. Какво им е мнението за мъже с голи глави.

Коментари

1.   Не се прави нула номер, просто се подстрижи съвсем късо. Един мъж според мен може да изглежда добре независимо от дължината на косата. Не приемам обаче мъже с "опашки" и т.н. Но пък щом имаш "подходяща" форма на черепа - опитай и "0" номер. Изборът си е твой. В края на крайщата косата расте....Освен това един мъж, според мен, дори без коса, си е мъж! Моят съпруг е плешив, пък аз си го обичам, а и той много не се притеснява от липсата на коса. Ако твоето момиче те приема такъв какъвто си, нека не ти пука !

2.   Защо не?
Сетих се за един мъж с гола глава Толкова е секси
Няма нищо лошо Реши се Приятелката ти е права ;)
А с гледката ще свикнеш

3.   Лъскай го бате! Аз преди имах много хубава коса, но сега съм много плешив! Опитах какво ли не.... (мазила хапчета) нищо не помага брат. Примири се и се бръсни 0 номер (както аз правя) :)

4.   Ще се съобразиш с мнението на чуждите жени, а не с това, на приятелката си?

Пробвай и ще разбереш. Ако не ти хареса, оставяш косата да порасне и готово. Не виждам какво толкова има да се колебаеш.

5.   Външния вид е от значение само ако трябва да се съобразяваш с близък човек. Щом тя те харесва с гола глава и ти държиш на нея направи го.

6.   Моето мнение е да го направиш.Първо и според мен е секси и е по-добре отколкото плешив и второ,което е по-важно,най-важно е мнението на приятелката ти,щом и тя ти предлага,какво значение има мнението на другите хора!!
Ева

7.   Няма лошо в това, важното е ти да се чувстваш комфортно.

8.   Моят най-добър приятел остана без коса на темето вседствие на лекарства, които се налага да пие. Това определено се отразява на самочувстието му. Аз съм го виждала и с дълга и с къса коса и бръснат. Мисля, че мъжете с бръсната глава са си много секси и на мене той най ми харесва така. Лично аз ако бях мъж щях да си бръсна тиквата дори и да имах гъста коса.Така и подръжката е много лесна:)

9.   От автора.
Благодаря за мненията!
Доста се колебаех, но най-накрая се престраших. Подстригак се нула номер и след това с помощта на приятелката ми си обръснах главата до кожа. Така, че вече съм с абсолютно лъсната гола глава. Все още не мога да свикана с новата визия, но повечето от приятелите ми ме възприемат така по-добре. А и най-важното е, че и познатите ми жени казват , че така съм по-секси. Така, че май отсега ще трябва да си ходя с лъсната глава.
Все пак, ако има и други мнения с удоволствие бих ги прочел!

10.   и аз съм плешив и си бръсна главата и е супер

11.   да бе, мн хубаво дръжки, друго си е с коса ама като няма, то из няма ама бих искал да имам, тъжно ми е и нямам самочувствие, коя ще ме хареса незнам, отчаяна работа си е, мани мани

12.   Абе, много си е хубаво с гола глава! Нямаш грижи за ресане, някаси ти е гладко на главата! А жените-те повече се кефят на мъжете с голи глави. Така, че много хубаво си сторил, че си се обръснал! Браво!

13.   12, жените, които харесват мутри, сигурно харесват голите глави. С гола глава е изключително грозно...

14.   Аз много харесвам мъже с голи глави, според мен са много секси!

15.   И аз съм с гола глава, но не я бръсна само с машинката я минмавам два три пъти седмично... казват, че така ми било отивало, разбира се не е зле и с коса ама, като няма здраве да е не е болка за умиране, ако някоя те иска ще те вземе и без косата....

16.   За Слави Трифонов ако се сещате той е винаги бил плешивец сега когато е без коса е по- добре