Споделена история от Здраве

Спин симптоми?
Здравейте. Искам да ви попитам до колко време е появяват симптомите на спин? Една година достатъчно време ли е и ако да какви са те? Страх ме е да ида на лекар много при това.

20ж.

Коментари

301-350 от 501

322.   Тестът на 3 месеца е окончателен. Никога не бих си позволил да кажа нещо (особено на такава тема) за което не съм сигурен. Повечето от сайтовете на тема ХИВ/СПИН предоставят невярна/остаряла информация. Не само българските, а и много, които могат да се намерят в интернет. Колкото от къде черпя информация - от няколко години задълбочено се интерсувам и занимавам с превенция и изследване на ХИВ/СПИН като съм в постоянна връзка с много от световните водещи експерти, както и изследвания по тази тема. Практикувайте безопасен секс. eto tova e koeto kazah :) tova go ro4etah v edin sait :) koito go e pisal sigorno nqkoi 4ovek koito razbira mn :)

323.   Световната конспирация!!! Вирус за военни цели, как до 75-та година нямаше нищо, после изведнъж се появи смъртоносния вирус. Мислите че няма ваксини ли, глупости, имат сумати ваксини и лекарства, които напълно махат вируса. Просто хората трябва да наливат милиарди във фармацевтичните компании за хапчета, които уж забавят разпространението на ХИВ в тялото. А никой не казва за десетките странични ефекти, които имат върху тялото на човек и накрая се оказва че или от СПИН ще рухнеш, или от лекарствата, които си взимал за да се справиш ужким с болестта.

Ами онзи англичанин, който имал СПИН и изведнъж отива след няколко месеца, не се е лекувал, нищо не е правил и няма СПИН. Тогава защо не го излъчиха по медиите в цял свят, нали това трябва да е сензацията, човека се излекува от смъртоносната болест, защо не му направиха дори един тест да разберат как е станало това. Никога няма да ни кажат че има ваксини или медикаменти, които да лекуват вируса напълно, въпреки че може би са пълни с тях. Медицината се е справяла с много тежки зарази, болести, които вече се лекуват, защо един вирус ги спира, това не е 16-ти век, това е 21 век, векът на технологиите и медицината. Хората ще си умират от СПИН, не се надявайте че някога ще кажат за ваксина (истинска ваксина)! Дано Бог да ни пази нас, пазете се и вие до колкото е възможно!

324.   Здравейте. Правих секс с елитна проститутка, кондомът се скъса вътре в нея, или е бил фабричен дефект или го е закъсала с маникюра си без да усетя при оралния. Прочетох всички коментари, само да добавя че след като усетих закъсването бях около няколко секунди в нея и после прекъснах, махнах го, измих се обилно и поставих новия. Малко след дъжд качулка, но това стана.

325.   Номер 324 щастливец честито ше ставаш баща вълнуваш ли се не се тревожи ще свикнеш маиката как е добре ли е сега трябва да се грижиш за тях нали знаеш бог да ти помага горкия ти Хектор

326.   324, спокойно, от СПИН поне няма как да си се заразил - нейният вагинален секрет не е много заразен. Заразни са спермата и кръвта преди всичко...
Спокойно.
Ако си от София, до 18. 09 ще има от вечерно време до 20 часа конслултации по темата пред НДК, както и разни материални, организации ще са там. Не е зле да се пообразоваш, както и да помогнеш с нещо... можеш и да се изследваш безплатно

327.   Благодаря 326, просто се чудя дали да правя секс със съпругата без кондом докато си направя тест след три месеца.

328.   Здравейте, нямам никакви познания по въпроса, за това предпочитам да не се намесвам в другите теми, но пък имам въпрос...

Бях с 1 въпросно момиче.. и вече са минали 6-7 месеца от както за последно бяхме заедно и около 2 години от както за 1-и път сме били заедно.. наскоро (от преди няколко седмици) забелязах, че често получавам обриви... странни червени петна излизат по тялото и езикът ми.... няма да ви занимавам... ще си правя тест 100% но чак след 5 дни ще мога... та... според вас... възможно ли е първоначалните симптоми да не са като грип а да са горепосочените проблеми с кожата.

Не с гордост казвам, че тя бе последната ми сексуална връзка... но според специалист... ако съм бил с съмнително момиче, и 2 години и 8-9 месеца след това започват да ми излизат някакви предимно червени и бели точици по тялото, езика и да не ви казвам още къде... трябва ли да се притеснявам или ако е щяло да става нещо то да е станало..?

329.   Ами според мен не е хив първичните хив симптоми се появяват от 2до4 седмици след евентуалното заразяване и минават за още толкова тест след 3-я месец е 100 % сигорен направи си го отрицателен ли е бъди спокоен че ти няма нищо относно тези обриви добре е да идеш на кожен лекар той ще ти каже най-добре какво да правиш но не мисля че е хив/спин

330.   Здравейте, прочетох повечето мнения, но все пак имам един въпрос.
Преди около седмица бях с едно момиче. Преди да почне същинският секс обаче, аз си допрях главата на пениса няколко пъти в срамните и устни ( въобще не съм го вкарвал без презерватив). Потърсих в интернет, но не успях да намеря точен отговор на въпроса ми - дали е възможно само от допир на срамните устни да се инфектирам със ХИВ?

П. С. тя беше много навлажнена. доста от тази течност попадна върху пениса ми. Четох, че вагиналната течност (тази която навлажнява предполагам) съдържа ХИВ, но не разбрах дали е като при слюнката - наличието на вируса да е прекалено малко, за да се инфектира човек. Така ли е? Благодаря предварително.

331.   330, не е възможно да си се заразил с ХИВ.
Първо, вагиналната течност не съдържа толкова много от вируса - дори при секс със 100% ХИВ позитивна и заразна жена, вероятността да се заразиш е 20%.
Обаче, ако момичето е била проституираща, вероятността да си хванал трипер, сифилис, хламиди и т. н. е огромна.

ПО ПРИНЦИП - в България има към 2000 ХИВ-позитивни, дори да са двойно повече реално, пак не са много. 70% от тях са мъже, най-вероятно хомосексуални - не е странно, при положение, че вирусът се разпространява именно по кръвен път и със спермата. Съвсем малка е вероятността МЪЖЪТ при вагинален секс за се зарази - малко вирус в секрета + сравнително малко заразени жени. (за жената при вагинален е друго - сперма + 80% вероятност!)

При орален секс не може да се заразиш.
Но остават всички венерически болести!
Ползвай кондоми за всичко заради тях при нов и несигурен партньор.

Дори заразените от ХИВ хора не са заразни, ако взимат медикаменти. Малко е известно това у нас, защото никой почти не познава такъв човек, но е така. Спокойно, но се изследвай за венерически. Друг път внимавай!

333.   Аз съм 330. Жената не е проституираща, обаче до колкото знам, често има полови контакти с различни мъже. Но пък ми казва че винаги използва презервативи. Имам още един въпрос - имам съвсем малка рана точно под нокътя на пръста ( даже ми се струва, че е по скоро протъркване ). Та с този пръст прониквах неведнъж във вагината й, но от това което чета, шанса да съм се заразил с ХИВ пак е доста нисък, независимо от съприкосновението на "раната"(ако въобще е такава) с вагиналната течност?
Благодаря отново, коментара подейства успокоително :)

334.   Радвам се, че съм помогнала.

Е, и ти имаш контакт (както виждам) с доста жени, а не си болен, нали?
Няма как да си се заразил така, спокойно - дори да си имал рана под нокътя, тя ще е била защитена от него + кожишка някаква. Казвам ти, минимална е вероятността, да не кажа - няма такава - да си се заразил.
Проституиращите действително са рискова група, но не българките, а ромки и албанки в момента. Последните две групи са правили секс без кондоми, а албанките - в Западна Европа обслужват африканските емигранти.
Нашенки не са заразени, не са принудени да проституират и си държат на гумичката. Иначе, едно обикновено момиче, за когото си бил чул, че била с много мъже, едва ли е заразено.
На една жена лесно ? се пуска такова име, може изобщо да не е така, освен това тя си е ползвала кондом и с теб, бъди сигурен, че и с другите е било така, а при това, което сте правили и за нея няма шанс да се е заразила с ХИВ! Ако ти се беше пуснала без кондом, тогава щеше да знаеш, че тя по принцип си е такава... но това не е така, нали?

335.   333 Като знаеш, че е Хив позитивна какво правиш с нея?
331 Много по вероятно е да се зарази от тези болести от жена която има чести има полови контакти с различни мъже от колкото от проституираща. Проститутките го правят винаги с презерватив и често си правят изследвания.

336.   Ами, може да се каже че имам контакт с жени, да. Иначе раничката не е под нокътя, не се изразих правилно, ами на самия пръст но е точно на мястото където нокътя почва да расте от пръста, не мога да обясня точно. То е по-скоро като протриване, но сигурно има някаква защита както каза. Иначе си права за проститутките, нашенките си ползват кондом. Само един път съм бил ( ако трябва да бъда честен, бях с проститутка ми беше първия път, но това е друга тема), и дори при фелацио имаше презерватив. Иначе тя ми е споделяла, че се притеснява много от забременяване и дори ако е със сериозен приятел ползва кондом. Просто се притесних, или "филмирах" както се казва днес :) Препоръчваш ли ми да си направя тест след 3 месеца или да не го мисля вече това нещо? Отново ти благодаря за полезните и изчерпателни коментари, наистина помагат.

337.   335, чети - момичето не е било болно!

Иначе, зависи от проститутката - питай тази на Околовръстното, какво е СПИН и няма да знае.

336, изследвай се за свое си успокоение и по принцип да си знаеш, но няма начин да си се заразил + момичето щом има приятел, едва ли всяка вечер е с друг. Стига с филми! Направо една жена, за която сте чули, че била с много мъже, почвате да си представяте всякакви филми. А какво ще кажем за вас самите? За вашите приятели? Да не са им окапали, щом са имали секс с много жени?
Жените са още по-предпазливи, защото и забременяват, и си знаят, че при секс с болен, ще се заразят. Има много мъже, които не искат да ползват гумичка! Жена такава не познавам!

338.   Предполагам, че не е болна. Тя имаше сериозен приятел, но от известно време не е с него. Просто напоследък се отдава на плътски удоволствия и това малко ме притеснява. Но пък тя сама ми казва колко се притеснява от забременяване и винаги ползва презервативи. Благодаря за изчерпателните отговори, наистина подействаха :) Ако се появят някакви симптоми до 3 месеца ще ходя да се изследвам, но това вече ще ми е като обица на ухото и ще внимавам в бъдеще.

339.   Горе сме писали за „симптомите“ - не се излагай, в момента се наточват гриповете и какви ли не неща. Може човек десетилетия да е ХИВ позитивен и да няма симптоми и да не избухне СПИН, да си заразява и да си свирка. Отиди и си пусни едно тестче, не заради този случай, а просто така - за себе си.
Не разбирам, каква обица може да ти е случаят, при положение, че ти нищо РЕАЛНО не си направил, което да те застраши?
И напомням - в България СПИН може да няма толкова, но трипер, сифилис и ко се вихрят с пълна сила - но тях и от целувка можеш да си ги прихваниш.

340.   Ами, другия път ще внимавам повече преди да си го развявам насам натам, за да избегна всякакви рискови за здравето болести.

341.   За да се заразиш с хив трябва да има проникване не търкане и докосване заразата се изваршва в тялото не от вън при допир с въздух вируса става неактивен заразяването става с незащитен анален вагинален споделяне на общи игли майка на дете фелациото е 0 риск .за сифилис до колкото знам трябва да има допир кожа с кожа така се заразявада имаш контакт с заразена част от тялото сащото е за херпес .за въпроса със свирките няма риск1 за този който получава риска е0 за този който дава на мъж на теория е риск на практика няма риск защото слюнката деактивира вируса иима дузина ензими и протеини а също и при всяко отваряне на устата навлиза въздух който също деактивира вируса.тест за спин 100% на 3 месеца като може да се направи на 42 -45 ден ти дава добри показатели ако на 6 седмица е отрицателен малко вероятно е на 3 месец да се промени.в днешно време тестовете са много чуствителни само за бързите тестове след 8 седмица могат да ти дадат добри резултати за сифилис с появата на симптомите теста ще е положителен иначе окончателни резултати след 6 седмици ,херпес 3 месеца hpv сашо 3 месеца гонорея 7 дена с тест за урина ако е на половите органи, за анална и устна с намазка от съответното място.дано съм бил полезен подбирайте партниорите с които си лягате и ползвайте кондом защтото за сифилиф херпес не 100%защита както казах може да се заразиш кожа с кожа ако не е покрита с кондома иначе за хив е единствената защита.и пказабравих за фелациото защо не риск давам пример проуяване в испания на двоики които единият партниор е заразен а другия не 19000 акта на незащитен фелацио и нито един случай на заразяване

342.   аз 2 години го таях в себе си, мислих си че съм болна, какви ли не симптоми се появяваха и то само от САМОВНУШЕНИЕ=СТРЕС=ОТСЛАБВАНЕ НА ИМУНИТЕТА и ред други уж симптоми на болестта.. най-накрая си направих теста с 300 зора и ревове(бърз за 1 мин) резултата излезе. Нищо ми няма! -. Сега се лекувам от депресията причинено от тревожността която съм таяла в себе си и нервите и стреса.

343.   342, горе бях писала - от психози умира с пъти повече хора. От самия СПИН за миналата година в най-голямата страна в ЕС, Германия, са умрели 2-ма човека. И двамата не са взимали медикаменти.
....

344.   Здравейте!!! Искам да ви попитам-праких секс без презерватив, преди време, да познавах момчето, но след като прочетох куп неща от нета се притесних!!! Направих си тест на 5тата седмица, след това на 9тата седмица и понеже още ми гонеше параноя направих и на 13 седмица!!! Слава Бога всичко е наред, но все още ме гони параноя, изследванията ги правих в Капкис!!! Има ли повод да се притеснявам, трябва ли да правя още тестове, там ми казаха да съм спокойна, но май много ме гони параноя и съм влязла в голам филм!!!

345.   344, няма смисъл да ходиш и да се тормозиш - тестовете са показали, че си ХИВ негативна. Какво искаш повече?
Те засичат антитела с-у вируса, щом ги няма, вирус няма. Хайде, спокойно и лек ден

346.   Много благодаря за бързия отговор!!! Да наистина трябва да се успокоя, но незнам защо още ми е неспокойно!!! Питам се дали 13 седмица е достатъбно време!!! Започвам да си вкарвам филми!!!

347.   Да, достатачно време е, освен това, вероятността да си попаднала на заразен хетеросексуален мъж в България е доста трудно.

В днешно време ХИВ позитивните взимат лекарства, което доказано дори ги прави незаразни.
Имаме 2000 регистрирани българи с ХИВ, хайде, да ги сторим 4000, пак са малко. Освен това над 50%, много над 50% са хомосексуални.

348.   Много Ви благодаря за успокоението!!! Става ми по-леко!!! Но мисълта ме ужасава!!!! Ще се опитам да се успокоя и да се опитам да продължа живота си и разбира се най-важното е че си взех голяма поука!!!! Благодаря на всички за подкрепата и успокоението!!!! Хубав ден!!!!

349.   Виж, човек се ужасява само от неизвестното и непознатото. Съветвам те да почетеш малко повечко, за да ти стане ясно, че това не е някаква чума. Освен това, не е зле нарочно да търсиш контакт с болни от СПИН хора, да ги видиш, пипнеш и да говориш с тях - не хапят. Нямаш ХИВ, но имаш някаква фобия, дано не се разпростира и в други неща

350.   Да така е!!!Нямах достатъчно инфо по въпроса,но прочетох доста неща!!Не се страхувам от такива хора и осъзнавам че и те са хора!!!Благодаря за всичко, просто доста се бях претеснила!!!!

351.   Здравейте! Преди по-малко от 2 години правих секс с едно момиче. Правихме го с презерватив, а накрая свърших в устата й. Възможно ли е да съм се заразил? От тогава, до сега съм се разболявал един път и то през зимата. Притесних се, защото хората около мен ми казват, че съм отслабнал и взех да си вкарвам всякакви работи в главата.

352.   Не

353.   Изследването за хив на 3-я месец 100 % ли е сигорен резлултатът ако е отрицателен ?

354.   353 - Да, доколкото има 100% сигурни неща в живота. Просто съвременните тестове са много чувствителни, те същност хващат не самия вирус, а антителата ти. Ако нямаш такива, няма вирус, а в третия месец от заразата би следвало да си бъкан с антитела. Затова и тестът е сигурен. Няма тест, който при такава концентрация на ХИВ-антитела да не бие аларма.
Ако е положителен, се прави втори тест за сигурност, но ако е отрицателен - нямаш проблем.
Честито този път, ползвай кондоми!

355.   352-Защо честито аз още не съм го направил ;д има още малко време до 3-я месец ( 27 ноември ) но да се надяваме че ще е отрицателен ;д, някаде пише че след 6-я месец е 100 % сигорен или това са стари тестове от по стари години 2008-2009 ;д

356.   Пак сам аз 253 ;д мъчи ме много тая настинка от няколко дена само кихам ниса ми тече гърлото ме боли а отава още горе долу месец това били попчречило нещо на теста за хив или да изчакам малко преди 27 ноември зада не отчете нещо или това няма да попречи

357.   253, спокойно - хванал те е грипът. Майка е със същите симптоми, вярвай ми - няма СПИН! Ако миналата година не си прекарал т. н. „свински грип“ тази година ще го минеш. Минава много леко.
След като се излекуваш от грипа, не е зле да се ваксинираш, явно си с отслабен имунитет. Идват още грипчета, аз съм ваксинирана, леко ме запари гърлото и съм ОК, яж цитрусови плодове, пий много.

Иначе - тестът за СПИН е сигурен в днешно време след 3 месеца абсолютно. Има и тестове, които са и след 2 седмици сигурни, но те са скъпи. Стандартният тест си е 100% сигурен след 1 месец.
Не ходете грипави все пак - разпространявате вируси по здравните заведения и кабинети, където ходят хронично болни хора, на които може да навредите. Оздравейте от грип, тогава ходтете по СПИН-тестове. Самият тест не се влияе от грипове и т. н., той лови само антителата с-у ХИВ-вируса. Не му дреме с две думи, какви други вируси влачите със себе си, и без това сте бъкани от тях.
Като минат заветните 3 месеца, направете си тест, ще е с 98% сигурност негативен. Ако тестът е НЕГАТИВЕН, забравете за темата ХИВ, но ПОЛЗВАЙТЕ КОНДОМИ за в бъдеще, ако е позитивен тестът се прави втори тест. Ако е негативен, няма нужда от втори тест.
Хайде, споко и си лекувайте гриповете и ползвайте кондоми, 21 век сме!

358.   Aз сам този с грипа снощи през ноща ходих на лекар щото взех да дигам температура 37.1 после 37.4 гърлото много ме болеше кашлях много хрема и като отидох ме прегледа каза че е вирусна инфекция имам някакви спазми и трябва да ида до личния на контролен преглед защото може да развия пневмония ама ще ми мине всичко :) това не може да са симптоми на хив защото е късно вече изминали са 2 месеца остава само още 1 месец до 3-я да напрая теста и да се надявам че ще е отрицателен и да си живея живота :)

359.   До 358 с грипа хив не се определя чрез симптоми няма характерни при някои се появяват някакви при други не едни от най характерните са много висока температураа много силни болки в гарлото и обриви, но са сходни с много други болежки така че не гледай симптомите миналиса 2 месеца ходи си направи един тест ако е отрицателен очаквай на 3 месеца да е окончателен сега му е времето не се тормози до 3месеца не е много птиятно средната серконвенсия е 22 дена, но малак част от хората им отнема малко повече от 4-6 седмици така че тест след 6 седмица е показател за 3 месеца така че мой човек ходи си го направи теста сега и на 3 месеца пак

360.   Здравейте, направих си тест след 3тия месец лекарите казаха, че е отрицателен:) Моят съвет е правете секс с ПРЕЗЕРВАТИВ винаги, а не после да му мислите 3 месеца и да ви опада косата от тревога

361.   Поздравления окончателен е

362.   Искам да попитам, ако съм правила небезопасен секс с рисков партнъор преди 6 месеца и от тогава досега съм била в изрядно здраве, има ли шанс да съм болна от спин при положение, че минаха всякакви грипове, вируси и т. н. и нито един не ме е хванал или да съм го изкарала тежко?

363.   362, да възможно е. Има хора, при които вирусът няма симптоми 10 години и нагоре.
Като жена, ти по-лесно се заразяваш, дори и при вагинален секс - 70% вероятност с болен партньор. 20% е при мъжете, ако жената е болна - при вагинален секс.

Но вероятността да се заразиш, ако е бил българин, е малка. Първо - малко са ХИВ-позитивните нашенци като % от населението, освен това, почти всички са на хапчета - т. е. не са заразни. Доказано е, че тези, които взимат коктейла не са заразни.

Защо не вземеш да си направиш един тест и за теб въпросът да е преключил, вместо да се косиш?

364.   С българин съм спала да. Имахме връзка и го правихме без презерватив многократно. До ден днеше той продължава да ме търси, да се обажда и т. н и да иска да го правим отново. Всички ми казват, че е нормален човек и се филмирам. А имам страх от изследвания и боцкане колкото и минимлано да е то :(

365.   364, ами живей цял живот в стрес и страх, щом те е страх от боцкане. Няма друг начин, за да се открие вирусът.

366.   Здравейте, изчетох всичко написано дотук, но стреса и притеснението не изчезва. Проблема е че се скъса презерватива с рисково момиче в чужбина. 2 дни след това се появиха споменатите симптоми : температура около 37. 5, силни болки в ставите, главоболие. За около 4-5 дни температурата спадна и болките в ставите също, но главоболието остава. Постоянно мисля за това и за евнтуалните последствия. Днес обаче си измерих температурата към 12 на обяд и беше отново 37. 2. Моля някой компетентен да сподели дали повишената температура при ХИВ инфекция е дефинирана с някаква стойност и каква е тя и има ли и други зарази с подобни симптоми. След 10 дни ще си направя тест, но до тогава не знам какво да мисля и да правя. Благодаря предварително.

367.   Няма как толкова бързо да се появят симптомите и те не са определящи ако си чел по горе а и скъсан презерватив не е толкова рисковано защото до момента на скъсването си бил защитен а и не толкова лесно да хванеш от жена както пише пак по горе но все пак си се изложил на риск няма смисал да си правиш тест по рано от 6 седмици прозрачния период е три месеца, средната серконвенсия е 22 дена, но на някои хора им отнема малко повече време да развият антитела до 6 седмици така че отрицателен тест на 6 седмици трябва да е показател за 3 месеца, толкова рано да си правиш тест няма смисал единствено ако не е pcr-тест който търси самия вирус но този тест е много скъп и го нема в бг само в национална потвардителна лаборатория скъп казвам кам 600-800лв или търси други тест 4 поколение elisa който търси антиген антитяло той е със скъсен прозрачен период 28 дена не по рано, н о пак се изисква да се тестваш на 3 месеца така че изчакай 6 седмици и си направи нормален теест не бърз и ако е отрицателен пак на 3 месеца да го потвърдиш, но твойта експозиция е не е ммного рискова така че се надявам да и излезеш отрицателен от цялата расбота през това време стой зает и не мисли за това и не търси симптомите стой по далече от нета пълен е с неверна информация на 90%

368.   366, послушай 367 - няма начин и според мен да си се заразил. Ако е било пък фелацио - никакъв начин, при вагинална при тези обстоятелства почти никаква, само при анален секс има шанс все пак да е станало нещо.
И в чужбина, ако е било в ЕС, ХИВ-позитивните хора имат достъп до безплатен коктейл и преди 1-2 месеца американците дори доказаха, че такива хора не са заразни.
Ако си бил с африканка, тогава имаш проблем действително, но пак - ти все пак си ползвал кондом. Ако беше жена да кажем, тогава трябваше да се притесняваш, ако имаш контакт със сперма от спукан кондом. Като мъж, какъв контакт си имал ти? А и в женският секрет има малко от вируса така или иначе....
Прави тест, както ти казаха на 3-тия месец и си ти.

Виж за други венерически заболявания.

Освен това 37-37, 5 са си нормални температури. Вечер е по-висока температурата и т. н.
Виж за някаква инфекция.

369.   Благодаря за отговорите. Ще се опитам да не мисля за това и надеждата остава последна. Иначе за случката - аз съм мъж и правих вагинален секс с момиче в югоизточна Азия, затова и се притеснвам, доста рисков е района което разбрах в последствие, а и пустия ми късмет - точно там да стане инцидента... Ако си направя кръвна картина ще покаже ли ако имам някаква друга инфекция, въобще какви изследвания се правят при такива симптоми?

370.   Не може да си объреш д... с нея само тест за антитела е достоверен в точния пеериод секс с жена е с нисък риск експозиция най малко ако е проститутка те поне се предпазват провери и другите болести сифилис след 6 седмици херпес 3 месеца хепатит -в 3 месеца гонорея след 2 седмица както ти писах най рано 6 седмициза хив и не гледай симптомите не са определящи хив няма характерни симптоми само теста е достоверен и ако е фелацио няма риск дали даваш или получаваш бъди зает и не мисли за това като му дойде времето се тествай

371.   От кръвната картина не може да се разбере, най-лесния начин е чрез тест изчакай до 3тия месец, а след това (стискам палци) всичко да е наред - ще си радостен за отрицателния отговор само не се притеснявай това е моят съвет, а относно има адски много болести с тези симптоми температура, гадене, диария и така нататък... 37. 5 се счита за нормална температура!

372.   Искам да попитам направих си тест на 3-я месец, но ме притеснява нещо направих го с бърз тест жената в КАБКИС ми взе кръв от пръста сложи го във бързия тест сложи един син разтвор и още нещо и го погледна и каза отрицателен е но нямаше и 5 секунди от както сложи кръвта и разтвора като ги сложи и двете погледна и каза отрицателен толкова бързо възможно ли е да има грешка в теста :(:(:(:(:( преди теста ме попита какво ме е поставило на риск от инфектиране с хив и аз не можех да и кажа че в следствие на алкохол се доведе до орален секс :(:(:(:(:( ами казах че ми се е забила спринцовка на крака и каза добре и седнах и вече ви казах по-нагоре какво е станало :(

301-350 от 501