Споделена история от Здраве

Мъките не спират
Скоро си направих една процедура за изправяне на атласа (първи прешлен), преди около 5 дни, но не виждам никакви подобрения, а дадох 350 лв. Ходил съм на всякакви изследвания ЯМР на първи и втори прешлен, СКЕНЕР на главата, Ренгени, само доплер не съм си правил, но никъде не ми е показало и най-малки отклонения, нито тези изследвания, нито кръв и орина, нито хормоните.

Имам шум в ушите от 7 години, постоянен не спира никога, вечер ми пречи най-много, а пък ако съм бил в дискотека направо си съсипвам психиката. Легна ли след повече от 20 часа без сън очите ми премигват безспирно и много трудно се отпускам и заспивам. Боли ме главата и очите също. Имам болки във врата и гърба.

За всичко си има причина. Между 12 и 18 годишен не ставах от компютъра и стойката ми беше доста неправилна тогава, докато играех и имах безсънни нощи в които не изпитвах никакви главоболия и нямах никакви проблеми, но когато станах на 18 за първи път видях промените. Болките в главата, болки в очите, едни прозрачни кръгчета които виждам и най-вече шумът в ушите, които не са представали да ми пречат и до ден днешен. Тогава си мислех, че имам тумор, бях много нещастен в продължение на 2-3 години. След това започнах рязко да вдигам кръвно до 130, 140 максимум 150 на 95-100 от притеснение, че ще получа инсулт. Мислите ми вървят винаги към негативно и мисли за инсулт, когато ме боли повече главата и не съм се наспал добре, а и след дискотека да речем. (на 25 години съм, а нося с мен КСАНАКС, Ривотрил и прочие, когато изляза с приятели, за да не ми става лошо (рядко, много рядко взимам половинки, но се случва).

Може ли някакъв съвет за шума в ушите, обяснение защо виждам тези кръгчета, защо ме болят очите...

Коментари

1.   Пфф, аз съм играл много по-дълги години от теб и нищо ми няма. Нема да обвиняваш компютрите затова, че си калпав. Майка ти и баща ти не са те правили с мерак.

4.   До номер 1 - как нищо ти няма?
Ако ти нямаше нищо, щеше ли да си толкова антипатичен, колкото си сега?