Споделена история от Здраве

Губя ориентация през нощта
Здравейте! От около 2 - 3 месеца, будейки се през нощта, не мога да разбера, къде се намирам, докато не светна лампата. По-точно имам чувството, че се намирам в някаква друга стая, която не познавам. В повечето от случаите си представям една определена стая, разположението на леглото и предметите в нея. Пак казвам, че не помня някога да съм спал на подобно място.
Будя се почти всяка нощ веднъж или два пъти. Простата ми не алармира все още. Като си легна отново, спя като пън. Така че причината не е неспокоен сън. С вестибуларния апарат съм наред. През тези 2-3 месеца не съм сменял нито веднъж мястото, където прекарвам нощта. Просто вече търся причините, къде ли не. На пръв поглед не е нещо притеснително, но фактът, че продължава всяка нощ в продължение вече на месеци, започва леко да ме плаши. Бих потърсил и професионална помощ, но нямам идея, към какъв специалист да се обърна.
Моля, ако някой е имал подобен проблем, да ми пише.

Коментари

1.   Може да е заради стрес в живота ти, но ако спортуваш прекалено усилено - това е също стрес и направи пауза.
Виж с кръвен тест дали ти липсва някой витамин, минерали
Над 80% от хората имат недостиг на Магнезий, витамин Д и В12, но и другите В витамини. Можеш да си вземеш такива препарати от аптеката - Магнезии 400 мг., витамин Д3 10 микрограма, при В витамините обикновено има комбинирани препарати гледай да не са в еднаква дозировка - примерно 100 микрограма, защото това значи, че са синтетични - да са в различна дозировка всеки витамин!
Може от храната да си набавиш нужните витамини.
Най-богатата на хранителни вещества храна е... дробчетата. Просто яж пилешки дробчета малко по-често, също полезна е и позабравената шкембе чорба, защото е пълна с минерали и важен колаген, пилешко с кожата, риба... нещо соленичко, защото лятото често сме обезводнени, но не стига да пиеш вода - ние не се състоим от 70% вода както гласи митът, а от солен разтвор. 0% вода имаш в тялото. Тоест водата сама по себе си няма да те хидратира, а ще пикаш, важни са солите - сол и магнезий, калции.

Успех

2.   Kак са разположени предметите в стаята, която си представяш? Как изглеждат предметите? Чувстваш ли ги сякаш са от някакво характерно място и/или време? Чувстваш ли нещо друго за това място?

Аз по едно време имах преживявания през нощта, при които бях на 2 места едновременно - хем в моето легло, хем в Мексико в една къща със сини външни стени. И виждах хем всичко в моята спалня (и осъзнавах, че си лежа в спалнята), хем осъзнавах и, че виждам сцени от тази синя къща - хората как си пият чая, и едни бягащи деца имаше. И знаех, че това се случва наистина в момента и аз просто го наблюдавам (съзнанието не е лимитирано то време-пространството)... И една вечер поисках да "изсънувам" точно къде е тази къща и на кого принадлежи, но точно тогава спряха тези преживявания. Докато ми се случваше всичко това имах едно много характерно треперене на очите - сякаш съзнанието ми ту превключваше към моите очи, ту към възприемането на информация от другото пространство...

3.   Потърси инфо зa: ЦЕРН опити пaрaлелни светове, ефектa мaнделa и ще ти се изяснят нещa.
Н 1, ти всичко с ядене ли свързвaш?