Споделена история от Здраве

Страх за детето ми
Историята ми е доста дълга и глупава, затова ще я съкратя. Преди доста години се разболях от някаква болест. която лекарите не можаха да разберат каква е. Куп изследвания и пак нищо не откриха. Губех равновесие и ми прилошаваше. Постепенно свикнах на този начин на живот, денем зле вечер с алкохола. С течение на времето станах зависим и към медикаменти. Станах наркоман без да искам. Тогава имах приятелка и тя забременя и роди момченце. Та питането ми е, има ли вероятност детето да има някакви недъзи, да е обременено по бащина линия. С нея не контактуваме и не го виждам.

Коментари

1.   Винаги има възможност

2.   отговора е ТИ ДЕТЕ НЯМАШ тя има дете новият й мъж има дете, но ти дете нямаш.
Иначе ако алкохолно зависим човек направи дете вероятностите да е болно са огромни, най-вероятно е да има проблеми с бъбреци и пикочни пътища но може да се отрази и на друго място.

3.   Да, има. Всъщност това е напълно сигурно и не се отнася само до физическите недъзи а и до духовните.

4.   Ами звънни на майката на детето и я питай.
А нестабилното ходене е от проблеми с вестибуларния апарат.

5.   От автора. Преди 10 месеца се видяхме и около 2 месеца излизахме заедно, все още ме обичаше и се радваше, че се връщам при нея. Бях много изненадан и щастлив от това. Ноооо стана така, че разбрах, че съм наркоман и си отивам бавно и мъчително. Така и не и казах защо пак избягах. Още повече да я товаря, и да се тревожи за детето. По добре да не знае за състоянието ми, поне така мисля аз. Дано да няма увреждания. Детето не е виновно за нищо. Вината е изцяло моя. Но няма как да върна времето.

6.   Ужас! Ти си едно леке!

7.   Авторе, няма как да върнещ времето, но има как СЕГА да вземеш решения, които ще ти направят бъдещето по-приятно. Разрови се в детството си и разбери защо се държиш така.

8.   "Ноооо стана така, че разбрах, че съм наркоман"

Изведнъж го разбра, така ли!???

9.   Пробвал ли си с хомеопатия, да не си с ниско кръвно, ако е така трябва да пиеш повече кафе, да ядеш сладко, алкохола също вреди на ниското кръвно. А за детето, поне заради него се чувай с майката, да питаш как е то и тн..

10.   От Автора. Питах за детето мили хора. Колкото и странно да звучи, да изведнъж разбрах, че съм наркоман. Никога не съм си задавал въпроса лекарства и алкохол последствия. През годините се чувствах все по зле но го отдавах на равновесието. Н аписах в Интернет Бензодиазепини и алкохол и чак тогава разбрах какво съм сътворил. Всички виждаха, че пия лекарства и бира и никой не ми казваше нищо, и майка ми и брат ми знаеха и те мълчаха. Даже и майката на детето знаеше, и тя не казваше нищо. Страх ме е за детето, защото е заченато през първата година на злоупотреба с? лекарства..

11.   Най вечоятно е на нервна почва спокойно на дететоти нишо му няма

12.   От Автора. Кажете как да постъпя, тая жена още се надява да се върна при нея. Да и кажа ли истината за състоянието си или пак да я лъжа. Живеем в малък град, и така или иначе ще разбере. 10 г не живеех в градчето и хората все още не занаят какво съм. И в двата случая е лошо за нея. В дилема съм.