Споделена история от Здраве

Пъпка или образувание в носа
Здравейте, преди около месец ми се появи нещо от дясната страна на носната преграда, точно на входа на носната кухина. Беше малко, болеше леко при допир, но не обърнах внимание. Реших, че е пъпка, защото и друг път са ми излизали в носа. Така мина доста време, понякога го закачах това нещо с нокът и много ме заболяваше. Тази вечер пак го напипах и видях, че е станало много по-голамо и се стреснах. Все пак за повече от месец всяка нормална пъпка би минала... Също и вече боли без да го пипам. Огледах го отблизо в огледалото и изглежда подуто червено-бяло, цялото в нещо като малки връхчета. Знам, че не трябва, но се опитах да го стисна леко, само че бързо се отказах, защото ме заболя. Гледах разни снимки на туморни образувания в носа и подобни неща и ме побиват тръпки вече. Чудя се какво може да е това, дали имам повод за притеснения, дали ще мине или ще стане по-голямо, дали може да е образувание, цирей, пъпка...? На някой случвало ли му се е нещо такова, какво да правя? Благодаря!

Коментари

1.   Мисля,че трябва да посетиш дерматолог! Не съм запозната какво може да бъде за това е нужно да се допиташ до лекар. Щом за един месец е променило размерите си не чакай защото може да продължи да се уголемява! Пиши ако има някакви промени! Успех! :)

2.   Спрете се с тия туморни образувания вече! Като за начало спри да го пипаш, та то от мръсните ти ръце се е появило. Това с хипохондрията е голяма краста сред младите, ей! Смешно е да отидеш на лекар, заради една пъпка, ще ти мине, аз имам пъпки по гърба от години, баси до сега да съм умряла, хаха. Хайде по -полека и с насмешка към живота, един ни е.

Ауви

3.   У ваше село доктори нямате ли?

4.   Това е цирей в носа и е опасно. Ходи на лекар!

5.   Не се притеснявай ще ти мине и аз имам една огромна пъпка до носа от 1 месец я търпя и вече взе да минава но така се бях стреснала...