Споделена история от Здраве

Тест за бременност или може би съм си втълпила до такава степен че чак съм се и вманиячила ?
Не искам да споделя на колко съм ... просто не е за казване ... правих си секс със презерватив всичко беше ок... но един ден почна да ми се повдига и гади и направих тест на 7-мия ден-отрицателен продължиха симптомите ...направих 2-ри тест 3 дни след закъснението 15 -20 дни - пак отрицателен дори си ми и дойде ... и така аз пак се притеснявах купих си и sure chek след 1 месец но го направих малко преди овулацията и не мисля че е показал вярно .... т.е искам да ви попитам задължително ли е да се прави когато ти закъснее ? или може по всяко време ? и възможно ли е да има бебе ;( или може би съм си втълпила до такава степен че чак съм се и вманиячила ? Благодаря предварително !

Коментари

1.   Значи отиваш при личния си лекар и искаш направление за гинеколог (ако нямаш пари за преглед) Ако си наистина много малка можеш да го помолиш да не казва на вашите, че си ходила, той е длъжен да пази ''лекарска тайна''. При гинеколога ще те видят на видеозон и ще ти кажат със 100 процента сигурност дали си забременяла или не. Тези тестове са несигурна работа..

2.   НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОГА СИ ПРАВИШ ТЕСТА ТОЙ ОТЧИТА ПО ВСЯКО ВРЕМЕ. АКО ПРЕЗЕРВАТИВА НЕ СЕ Е СКЪСАЛ ИМА НУЛЕВА ВЕРОЯТНОСТ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ, Т.Е.НЕВЪЗМОЖНО Е СПЕРМАТОЗОИДИ ДА МИНАТ ПРЕЗ ЛАТЕКС, ТАКА ЧЕ СПОКО ЩОМ ТИ Е ДОШЛО ЗНАЧИ 100% НЕ СИ БРЕМЕННА

3.   Благодаря ви той свършва във презерватива извън мен когато се усети ... от авторката !!!

4.   Да ви кажа теста се прави след закъснение, а не по всяко време.

5.   Тестовете отчитат наличието на хормон, наречен човешки гонадотропин (hCG), който се произвежда в организма след оплождането. Те безпогрешно реагират на бременност! За мен тестовете отчели бременност - 99% са верни! 1% винаги се полага под съмнение :) ! Според мен има възможност да е отрицателен при наличие на бременност, но според това което пише за тях максимум до 14 ден след оплождането! След 14 дни мисля че нямат грешка! При мен резултата беше положителен 1 седмица преди цикъл! Ако досега са ти все отрицателни мисля че няма нужда от притеснение, ако толкова те е страх от нежелана бременност мисля че не е зле да се консултираш с лекар и да си избереш някакви противозачатъчни! Това е мое мнение!!!

6.   72 часа след половия акт може да си правиш тест, а щом си си правила вече няколко пъти тестове и всички са отрицателни тогава защо се притесняваш. Според мен или си се вманиачила или имаш някакъв здравословен проблем.

7.   Номер 2, като си некомпетентен, що изказваш мнение?! Първо: теста за бременност е валиден 99.9% само след закъснение на цикъла. Второ: наличието на цикъл изобще не означава че не си бременна!! Аз разбрах че съм в шеста седмица, точно след като ми свърши!! и за цветна бременност чувал ли си?!!!

8.   Mоля ви помогнете ми трябваше да имам мензиз на 6 януари ами закъсня какво да правя?

9.   Mоля ви дайте ми сьвет кажете ми тия тестове отчитат ли правилно при цветна бременност

10.   A има ли вероятност теста да покаже положителен резултат,а да няма бременост

11.   Направете си кръвни изследвания и преглед при гинеколог! Това е най-сигурният метод. С вагиналния ехограф се вижда от самото начало всичко :)

12.   Теста може да е отрицателен при наличието на бременност, ако е направен много рано, но не може да е положителен, ако няма бременност!!!

14.   Направих си тест за бременост след седмица след половия акт , възможно ли е да е отчел правилен ресултат или е било много рано за тест!Искаме бебче и аз с нетърпение реших да направя теста , но дали съм подранила?

15.   Здравейте миналия месец ми дойде цикъла само един ден и на следващия ми спря, особенното беше че нямах никакви болки ниско долу както всеки месец този месец беше същото, направих тест показа 2 чертички но едната беше по бледа. Имали вероятност да съм бреминна

16.   Да, може да е цветна бременност. Купи си друг тест. Щом не си сигурна, вземи с дигитален показател.

18.   Днес е точно 1 седмица от закъснение на цикъла ми. Лично аз много искам да имам дете а и ми е време. Напразно ли се надявам? Мисля утре да си направя тест, но исках да попитам задължително ли е да е с първа урина или може и през деня или да кажем вечерта?

19.   Здравейте :) Много се притеснявам дали съм бременна, не знам защо така съм си втълпила в главата... Цикъла си ми идва нормално, но аз все пак си имам съмнения. Може ли това да е "цветна бременност"?

20.   Здравейте с приятелката ми правихме секс с презерватив аз свърших в нея и продължихме акта още 4-5 минутки. След като си извадих члена спермата се беше събрала в него. 3 дни след това и дойде и продължи 3-4 дни. Има ли място за притеснение, че може да е бременна? Благодаря ви предварително за отговора. Поздрави.

21.   20 - приятелката ти явно не е бременна, но друг път изваждай члена си още в еректирало състояние, защото рискуваш кондомът със семенната течност да остане във вагината и да стане белята. Явно си го сторил де, щом си изкарал кондома все пак.

22.   Здравей 21 не разбрах последното изречение "Явно си го сторил де, щом си изкарал кондома все пак. "Искам да отбележа, че като си извадих члена кондомът си беше на члена не се беше изхлузил.

23.   Здравейте правих секс с приятелката си с презерватив и свърших в нея. След 5 дни трябва да и дойде. Ако и дойде дори и с 1, 2 дни закъснение може ли да съм спокоен, че не е забременяла. Благодаря ви предварително за отговора.

25.   Здравейте, реших да пиша, защото съм доста притеснена и не знам какво да правя. С приятелят ми правихме секс, той не беше свършил в мен, но презервативът се беше скъсал аз се уплаших след 1 час отидох до аптеката и взех хапче Ескапел, след близо 15, 16 дни направих тест за бременност Sure Chek той показва отрицателен, но все още не ми идва и съм доста уплашена

27.   Здравеите, реших и аз дапиша, на28 октомври ми беше датата за цикал но не ми доиде? амие дошло тозимесец на 18 ноември, и немиедошло катообикновенно еднаседмица, амиедошло 3дена амакатосиидва с сасиреци малко новмвсто седем дни, тебяха три, аплисчеминалият месец немиедошло, коетоникога досега, немидебеше случило ааз спартниоратми планирамебебе вече сгодини докторите казаха чеидвамата нямаме проблеми зацеца иидкамдамиотговорите моляви далиимавероятност дасам забременяла благодаряви предварително

28.   За да е верен резултата трябва да поизчакаш. Защото няма как да си правила секс снощи и да очакваш, че на другия ден тестът ще може да хване евентуална бременност. За това, ако цикълът ти закъснява с повече от седмица, тогава вече може да си направиш тест. То разбира се може по всяко време, но както ти казах резултатите може да са грешни.

30.   Ако тест за бременност, отчита липса на бременност, а ми закъснява със 7 дни-на какво може да се дължи това?

31.   До 30
На много неща, от стрес до проблеми с хормоните. Така, че ако продължава да ти закъснява иди на лекар.

33.   Здравейте! Искам да попитам този месец ми дойде беше ми 15дни (не ми се е случвало до сега бяхме правили секс преди това) след около седмица отново ми дойде (пак бяхме правили секс) направихме тест и е отрицателен.. можете ли да ми кажете на какво се дължи това да ми дойде 2ри път за месец през 1 седмица.. Благодаря

34.   Здравейте искам да попитам нещо значи направих го с приятеля ми.... но сега се разделихме и той казал на приятелката ми че съм била в цветна бременост пък на мене ми дойде цикала притеснявам се да не съм в цветна бременост

35.   Номер 34. ъм.. че той от къде ще знае дали си в цветна бременност мъжете няма как да знаят, между другото рядко се случва да има такава бременност и до колкото знам е доста по оскъдна от нормалната, ако ти е дошло така както си е нормалното, не мисля че си бремена но си направи кръвен тест от там ще се установи.

37.   Здравейте момичета и аз да се включа за съвет на 12 правихме секс със годеника ми планираме бебе но на 20 ми прецапа на 21 ми дойде обилно и като цвят продължи до 23 и на 24 бях чиста моят цикъл трае от 7 до 8 дена и като ми идва до час съм с обилен цикъл този път нещата бяха малко по различно гадини се хапвам доста малко по дразнителна съм но тези признаци ги има и при менструалния цикъл на 14 дена правих тест лентички отчетени отрицателен възможно ли е да е цветна бременност теста да не го отчита или аз вече съм се луднала