Споделена история от Здраве

Пъпка на пениса
Аз съм на 14 години и вчера, докато се миех видях, че имам някаква пъпка по средата на пениса, от долната част и запо4ва да червенее и се притеснявам! Моля ви кажете какво да правя!

Коментари

1.   Eми изчакай малко може и сама да се махне ! ;д

2.   Моля те, иди на лекар !

3.   Или си се пресушил със сапун, или е някакво нормална подкожна пъпка според мен. Ще ти дам съвет като се миеш да не се търкаш много със сапун, защото кожата се пресушава и по този начин се зачервява и може да стане лошо... Но според мен няма повод за притеснения, защото почти на всеки му излизат такива гадории рано или късно ;)

4.   Номер 2... к'ви лекари к'ви пет лева?! На колко години си? На 9...10?! Като не можеш да дадеш съвет не пиши глупости ;)

5.   Здравейте аз съм на 15 и вече почти 1 седмица имам пъпка на пениса първо беше малко но май при мастурбация я протърках и стана по голяма и твърда а и като я стисна испуска нещо като гной бяло е май е гной! Като я барна отначалото ме болеше но сега не преди малко я стиснак и като чели поспадна но пак е твърда и май пак ще се подуе!!
Какво да правя хора някой знае ли ?

6.   извинете само да ви попитам аз съм мом4е на 15 години и докато се миех във банята само със хладка вода се забелязах от долната страна на пениса имам не6то като гноина пъпка но нз много ме страх да не е кърлеж защото има връх4е и не6то като кори4ка моля ви даите хубав съжет а не само да ме стрескате да хода на лекар благодаря предварително

7.   вижте, момчета - ако не водите полов живот - споко. Ако водите, дори с кондом - на лекар.

Какъв кърлеж ще имаш в гащите? Да не си се валял по поляните гол...е, може да се е качил по крака...знам ли - ако те боли, отивай на лекар....

Горе писаха за сапун - купете си лосион за миене на бебета, може да си го сложите в някаква друга опаковка - която и марка да вземете, няма да е със сапун и пак мие на друг принцип, но не изсушава, не съдържа вредни съставки и е минал 100 проверки, защото нещата за бебета подлежат на страшен контрол!...и бебешки обикновен сапун е по-добре от нищо, защото поне няма да съдържа вредни аромати и др. химии...

8.   Аз ходих при личната и ми даде някакъв мехлем и вече го мажа седмица има ефект ! ако ви е срам от това да утидете ан лекар ще ви кажа че и аз бях така. Но няма нищо срамно и сега поне ми е спокойно !!!

9.   fa702fea70 Защо поне не каза кой е мехлемът да си го купим?

10.   бии си една чекия и сичко ш се оправи

11.   сериозно кой е мехлема?

12.   Значи преди мастурбация си измите ръцете добре! Аз колкото и пъти да се пипна по лицето или по пениса винаги ми излиза гнойна пъпка и след мастурбация си мите пак ръцете и пениса! :)))

13.   здрасти и аз съм на 15 и имам една твърда пъпка все да става синя посредата на пениса притеснявам се може ли савет

14.   Здравейте, имам нещо като гнойна пъпка на пенисът преди около месец беше под кожата но не и обърнах внимание сега като я виждам ми прилича най-много на пъпка от типа акне но по-голяма от тези на лицето и каточели има кръв в нея освен гнойта. Питам за съвет ако не можете да ми помогнете ще се ходи на лекар но предпочитам да го избегна