Споделена история от Здраве

Не изпитвам страх
Здравейте читатели!

Ще бъда кратка. Младо момиче съм и не изпитвам страх в ситуации, в които би трябвало и е нормално човек да го е страх. Например онзи ден щях да бъда изнасилена и не изпитах страх. Успях да преборя момчето, въпреки че ми свали долнището и гащетата, и така не му се получи. Или друг пример - бях на работа до полунощ и след като свършихме си тръгнах (не се обадих на майка ми, за да не я разкарвам да ме взима), беше тъмно и пусто но на мен ми хареса. Даже реших да се отклоня и се поразходих към центъра. Не ме беше страх, но тогава може би се дължеше на това, че тайно се надявах някой да ме убие случайно. Беше ме налегнала една депресия и не ми пукаше много...

Понякога се чувствам много повредена, имам чувството, че толкова болка изпитах, толкова чувства и емоции, че вече не чувствам нищо. Е, понякога изпитвам вина заради някои грехове... Обичам семейството което ми остана - майка ми и сестричката ми. Но иначе изпитвам и страх може би - страх ме е от духове, от тъмнината вкъщи...

Не знам това нормално ли е.

За себе си само ще кажа, че не съм нито добър човек, нито много лош. Чета книги, спортувам когато мога, с нормален социален живот съм. Не споделям с приятелите си или вкъщи за този проблем и затова пиша тук.

Благодаря на всички! :)))

Коментари

1.   Да нормално е!

3.   Кое момиче казва гащетата? Тази история е измислена от хомо момче, което много иска да е жена и вижда целият си живот преобразен, като такъв.

4.   Хората изпитващи по ниски нива на страх са склонни да поемат големи рискове. Страха е механизъм за самосъхранение, дали ще извлечеш полза или вреда от липсата на страх е друг въпрос.

5.   Номер 3, как да докажа, че съм момиче? Как нормалните момичета казват на бикините? !? За това ли се хвана... но както и да е.

Номер 4 - точно затова се допитах до вас и споделих за този проблем. Притеснява ме това, че липсата на страх/ниските нива, ми пречи да преценявам добре опасни ситуации, от което впоследствие може да пострадам...

Затова просто питах дали представлява някакъв проблем, за да знам дали да се обърна към професионалист.

Благодаря ви все пак на всички. :)

6.   № 3 е много прав/права.

До автора: Гледаш, много филми брат намали ги малко.

А и се научи на правопис, ще ти е от полза.

Вземи чети книги, спортувай, занимавай се с нещо полезно, а не фантазирай нещо, което е извън реалността.

7.   Номер 6, какво ми е на правописа? Покажи ми къде имам грешки, защото наистина мисля, че си пиша отлично.

За другите неща просто няма смисъл да повтарям... всеки със своите разбирания... мислете каквото искате. :)

Относно книгите - чета, драги. :)

А това, че ви се струва нереално загоряло момче да нападне момиче е друг въпрос. Ако ви функционираха закърнелите мозъчета щяхте да сте наясно, че е съвсем реално и дори се случва в РЕАЛНИЯТ свят... но не сваляйте розовите очилца, сигурно още сте малки за реалните неща. :)

8.   Обсъждаш "загорелите" момчета, а ти моето момче си най-загорял, защото откакто следя темите в сайта, ти си най-активен в тях.
Като не ти харесва, някое мнение го подминаваш, а ако не си искал, да те съдят, тогава да не беше публикувал подобна тема.
В последният ти коментар, да не обсъждаме за грешките в правописа.
Ще копирам коментар 6 и ще кажа- Да наблегнеш на правописа и да научиш, кои думи, как се пишат, а не да си затъпяваш мозъка, както правиш в момента.
Жив и здрав да си!

-The mask

9.   Брат, не ставай смешен отлично бъзикаш се?

Сигурно четеш, много фантастика, за това си на това положение, само реалният свят, ще те оправи, а и си мисля, че имаш психично отклонение, но се оправя с посещаване на психолог.

10.   Интересен проблем. Не е нормално да не изпитваш страх, както сама си се досетила. Това е типично за психопати, социопати и тн. хора.