Споделена история от Здраве

Страхувам се да не го загубя, заради гъбичките
Здравейте. Приятеля ми е в Испания. Скоро си дойде. Правихме секс през 2 дни. На втория път на него му се появи обрив по пениса. Казах му че много го обичам, и че не съм му изневерявала. Понеже обрива му се увеличи, реших да ида на лекар да видя да не би проблема да е в мен.

Казаха ми че имам гъбички и ми изписаха лекарства за мен и за него. Сега като се позамисля май знам от какво съм ги хванала. Преди да си дойде използвах едни вагинални таблетки за бяло течение които взех от аптеката без да се преглеждам. Не че имам бяло течение а просто ей така профилактично, понеже той все иска да ме целува отдолу. Сега като проверих в нета противопоказанията на това лекарство е възможна поява на гъбична инфекция.

Той казва че уж няма да ме изостави заради този проблем ще се лекуваме и ще забравим за проблема, но аз си стоя в къщи и се побърквам от страх. Моля дайте ми съвет ще умра ако го загубя. Възможно ли е заради този проблем да го загубя. Благодаря.

Коментари

1.   ако те зареже заради такъв проблем ми е ясен що за стока е.. какво сега ще го оставиш да те манипулира заради едни гъбички.. ми ако е нещо по сериозно пак ли ще умираш от страх... ти внимавай той кат е в чужбина да не ти докара нещо щот там доста пеперудки се навъртат пък мъж без секс не седи нали знаеш...

2.   Ако наистина те обича заради едни гъбички не би трябвало да те нарнапусне всяка жена преминава в такива роблеми но ако те остави забрави го

3.   След като ти е казал, че няма да те зареже (а ако го направи, такъв не ти трябва) не стой вкъщи да се притеснваш за глупости, а се радвай на връзката си:)Успех:)

4.   Стига глупости - обясни му какво е станало и толкова. Ти, ако се притесняваш за подобно нещо представи си, че се появи по-сериозен проблем? Това ще мине, но внимавай с подобни лекарства, защото дори предписани от лекар, уж помагат за едно, а могат да доведат до други усложнения.

5.   Патих си и аз от горепосоцхените гъбички, само че гаджето ми ги лепна в един прекрасен ден ми заяви, че бил с друга и съжалявал. Отидох на лекар и след време се оправих не минават много лесно зависи от организма... . Та внимавай незнаеш друг път от какво може да пострадаш (не дай си боже)Помни никога не вярвай на мъж..