Споделена история от Здраве

Постоянно гадене без повръщане
Здравейте, реших да се обърна тук, защото вече не знам какво да правя, а се нуждая от съвет! Аз съм жена на 24 години, но от около близо 3-4 месеца имам ужасно главоболие пила съм най-различни лекарства, но не помагат. През голямата част от деня ми е супер замаяно, всичко се върти около мен, като стана трябва да се подпра някъде, защото имам чувството, че ще припадна. В някой дни не мога да стана от леглото, защото краката ми се подкосяват. Понякога, като започна да говоря и ми прилошее започвам да говоря по-бавно, а също така и затруднено произнасям думите. Гади ми се, но не мога да повърна, опитвала съм се да повърна на сила, но не ми се получава.
Ходила съм на невролог, правени са ми егк, скенер на глава, но там всичко е наред. И вече съм в задънена улица. Ще се радвам, ако ме насочите към кого да се обърна.
Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Иди в Гълъбово при дядо Тонъо.

2.   Това може да е депресивно състояние или нервно напражение.
Разкажи повече за ежедневието си ако имаш желание.
Аз се боря с нервно разстройство от 19 годишна и битката не е лесна.

3.   Жена отиди на лекар, имаш нисък хемоглобин, за да се отхвърли моето твърдение отиди да ти изследват за желязо-дефицит на анемия, защото това което казваш, са симптоми точно на това. Яж коприва, пий за това гадене валериан, но не прекалявай, спортувай. Яж по здравословно, задължително черен шоколад поне 70%, пий повече вода около 1, 5 литра ще ти мине главоболието.
Познавам жена, която имаше същите симптоми и се оказа, много нисък хемоглобин, ти като се изследваш и ги занесеш на личният ти лекар и каже, че ти е нисък, ще ти препоръча, да пиеш желязо. Съветвам те да е на марка, която не вреди на корема, по скъпи ще излязат, но пък няма да те боли много корема. Спокойно всичко ще се оправи. :)

4.   Ако всички кръвни изследвания са в норма, тогава иди на психиатър.

5.   Не ходи при никакви врачки, лечители и тн. На първо време се помоли на Бог да те пази от злото, ако не си кръстена се кръсти, вземи си светена вода от църквата, пий и напръскай дома си. Говори със свещенник да се изповядаш и причастиш. От кога се чувстваш така, случили се е нещо конкретно преди това?

6.   От автора: Благодаря на всички за съветите!
До номер 5. Ами може би от декември-януари, а що се отнася до въпроса ви, наскоро претърпях тежка катастрофа, работата ми е стресираща, в семейството ми имаме доста проблеми, а наскоро загубих много близки хора. Иначе съм кръстена, взела съм си светена вода от Кръстова Гора.

7.   Премери си кръвното налягане! Звучи ми, нервно напрежение с вдигане на кръвното! Иди на лекар.