Споделена история от Здраве

Кървене между два цикъла
Здравейте.
Преди 2 дни внезапно прокървих отдолу. Така както като ми идва цикъла. Беше точно 13 ден от последната менструация. Притесних се доста, чувала съм, че понякога по време на овулация се получава кървене. Но на мен не ми се е случвало такова нещо. И най-странното беше, че имах и лека болка, точно както по време на менструация. Отидох веднага на лекар, който беше доста груб, но това е друга тема. Присмя ми се, че за такова нещо го притеснявам едва ли не. В крайна сметка ме прегледа. Каза, че ми нямало нищо.

Но тази сутрин това кървене пак се позасили и пак е придружена с болка, а вчера почти беше спряло.
На някоя от вас случвало ли се е такова нещо? Дали да не отида при друг гинеколог пак?

Коментари

1.   На мен едно време на млади години ми се е случвало, но беше кафеникаво на цвят. Така и не отидох на лекар, защото бях още девствена и ми беше неудобно. Случи ми се две-три пъти и после от самосебе си престана. Нямаше някакви последствия и проблеми след това. Но според мен иди на друг лекар. Поразпитай приятелки и отиди при по-внимателен лекар. Освен това винаги е добре да има и второ мнение.

2.   На мен ми се е случвало! Когато аз отиодх на лекар се оказа, че имам възпаление и затова съм прокарвила. Отиди на лекар, трябва да ти изпишат антибиотик... иначе си е опасно...

3.   Мила на мен ни се е случвало, не съм ходила на лекар, но нищо ми няма - всичко си е наред!
А пък една приятелка е ходила на лекар по същият повод, правили са и изследвания, но и няма нищо и на нея!
Не мисля, че може да е нещо сериозно, но ако искаш да си спокойна можеш да отидеш за всеки случай на гинеколог!

4.   Абе, я стига глупости! Майка ми цял живот се занимава с медицина и ми каза, че е напълно нормално. През първите 2-3 години от първия цикъл е така! Има много промени, бушуват различни хормони в женския организъм и е нормално това....

5.   и аз в момента съм така, 14 дена след края на цикъла почна да ми кърви не е кръв едно такова розово... нормално е от жегите и от притеснение

6.   Съгласна съм с 1, защото аз съм на 12 и бях също така и преди седмица се оправих, много се притеснявах... какво ли ми е имало и изобщо имало ли е нещо или просто хормонален дисбаланс? нз но спокойно и много други имат такъв проблем