Споделена история от Здраве

Добър пластичен хирург-РИНОПЛАСТИКА
Здравейте, мили хора! На 23 години съм и искам да си направя ринопластика, но не знам към кой пластичен хирург да се насоча, понеже са толкова много. Искам да си изкажете мнението, какво сте чували, или ако сте си правили ринопластика при кого и дали сте доволни, ако да-защо, ако не сте доволни -защо? Насочете ме към някой добър и опитен хирург, който няма да ме накълца, а ще ми направи едно хубаво носле, защото ми писна да съм грозното пате хехе! Предварително благодаря за вашите коментари и мнения. Бъдете здрави! :)

Коментари

1.   92 резултата излязоха в търсачката с ключова дума "ринопластика". Предполагам, че ще намериш отговорите, които те интересуват. Наскоро един колега коментиращ беше написал: "Чукча- писател, не читател". Много е прав човекът.

2.   От автора към номер 1
Айде да не ми се заяждаш само? !? ! Ако можех да намеря нещо в гугъл нямаше да пиша тук, а и като не можеш да ми помогнеш с информация какво коментираш изобщо? !? !!

3.   Ееее, бива ли така бе, девойко, такова отношение към единствения човек, който ти е отговорил! Не виждам камара от коментари по темата ти и знаеш ли защо, защото всеки месец има по няколко истории, като твоята, на хората им омръзва да пишат едни и същи неща на всеки поотделно. Ако исках да се заяждам, щях например да ти кажа, че си сбъркала раздела, темата ти не е за "Здраве", а за "Спорт и красота", нали така? Освен това, не съм тръгнала да те разубеждавам и да изказвам личното си мнение относно разкрасителните процедури, това ще ти го спестя. Сега сериозно и без да се цупиш, точно информация ти дадох в първия си коментар. За Гугъл нищо не съм казвала, говоря за търсачката на този сайт, на Сподели.нет. Точно над твоя текст има едно поле, в него пише: "Google Собствено Търсене", ето там ще намериш всичко, което те интересува- мнения за хирурзи, клиники, цени, съвети и истории на хора, претърпели такава операция, абе всичко. Хайде без сръдни, патенце, успех и здраве ти пожелавам!