Споделена история от Здраве

Гъбички по ноктите на краката
Здравейте! Имам гъбички по ноктите на краката лекаря ми предписа антимикоацид спирт. Гледам отдолу ми расте нов нокът но имам чувството че ноктите не искат да ми растат. Може ли разтежа им да спре? Някакви рецепти за по-бърз растеж? Благодаря!

Коментари

1.   пич не рискувай сичко ше си стане по реда на нещата :)

2.   Пич от женски пол съм :) И гъбичките са ми само по ноктите на палците на краката.. не по кожата и по другите пръсти.
От авторката

3.   Здравей, за бърз разстеж на ноктите вземи си Revalid на капсули, много е ефикасен. Ползвала сам го и продължавам да ги пия. Малко са скъпички от 25-30 лв. но ефекта е поразителен. Аз също имах проблем като твоя. Успех

4.   Моля давайте още съвети! Благодаря!

5.   Мила и аз имам гъбички по ноктите на краката, на 2-та палеца и докторката ми изписа някакви хапчета, които изглежда са доста силни, да не говорим, че не са и от евтините, но вожното е да се оправя, защото много съм се оплашила! Казват се Тербинафин Генерикон и докторката ми каза, че трябва да ги пия минимум 3 месеца, докато започне израстване на нокътя! Иначе може да се наложи да се пият и до 6 месеца! Та се радвай, ако може да се оправиш само със този спирт - дано, успех!

6.   1. http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=doctor&Number=1947177502&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1

2. http://www.eadvise.info/?page=show_art&id=39&art_id=147 972