Споделена история от Здраве

Момичешки проблем!
Здравейте за първи път пиша тук и ме е малко срам, но все пак реших да пиша, защото видях, че и други момичета пишат за такива неща! Ами вижте сега проблема е, че съм на 13 и НЯМАМ цикъл, НО имам бяло течение, и това ме притеснява! Нашите мислят, че е от хормони иии... ъммм... да! Таа.... Кажете от какво е, как мога да го махна или нещо ще съм ви супер благодарна!

Коментари

1.   Отиди на гинеколог. Той ще ти каже всичко.

2.   Отиди на лекар, ако толкова те бърка. Ама да ти кажа, колкото по-късно, толкова по-добре. Всичко го изкарва, че е супер, но истината, че само те боли и ти е гадно.

3.   Отиди на гинеколког. Може да си настинала и затова да имаш течение. Ще ти даде лекарства да го излекуваш.

5.   Течението бяло ли е? На мен преди да ми дойде менстрацията за пръя път, 2-3 месеца преди това от време на време течеше в малкк количества бяло течение. При мен слава Богу не беше заради някаква инфекция или гъбички, а просто симптом, че скоро ще ми дойде цикълът! Така че искам да ти кажа, че не е задължително да е някаква инфекция. Ако пък се случва всеки ден отиди на лекар, защото на мен ми се случваше веднъж-два пъти месечно! Късмет.

6.   Пак съм номер 3. Извинявай, че попитах дали течението е бяло, сега видях, че си го написала.

7.   Номер 3, ами то ми от година иии.... Едва ли е от настинка.

8.   Не слушай предните коментари, не са дали адекватни мнения!
Задаваш си риторичен въпрос, защото нямаш все още цикъл, за това имаш бяло течение.
Аз също преди да ми дойде за първи път имах бяло течение, появяваше се на периоди, когато ми дойде спря и бялото течение.
До ден днешен нямам бяло течение, но ако ходиш гола в хладно време, не носиш бикини в хладно време, ще се появи заради това че си се простудила.
Няма смисъл да ходиш на гинеколог, ако все още си девствена.

9.   Мисля, че няма какво да се шашкаш. Това бяло течение, стига да е наистина полупрозрачно без неприятна миризма, обикновено се появява преди да ти дойде цикъла. Така, че просто спри да се тревожиш и приеми, че до 2-3 месеца ще ти дойде. Виж, ако изпитваш парене, течението е много обилно, мирише лошо и т. н. тогава е добре да идеш на лекар. Обаче почти съм сигурна, че няма от какво да се шашкаш.

10.   Бялото течение не е нещо лошо, напротив- показва че си здрава и организмът ти е в добро състояние, но ако започне да мирише гадно, да те сърби, да боли трябва да отидеш на лекар тъй като може да е гъбична инфекция. Аз имах бяло течение, продължи 5 дни и след това ми дойде, предполагам че и при теб ще е така, освен ако няма лоша миризма и не сърби. :)