Споделена история от Здраве

Човек да се промени за 1 ден?
Здравейте, слагам темата в категория здраве, тъй като не смятам това поведение за нормално. За един ден човек да стане, коренно друг човек или да си промени характера. Брат ми, като цяло е спокоен ако не се ядоса. Но и трудно се ядосваше до вчера.... Вечерта имаше странен поглед и по-хладно държание но си помислих, че му се спи или е изморен и не обърнах внимание. Днес сутринта го помолих да ми направи кафе само ме погледна и толкова. Направих си кафето и отидах в неговата стая обаче преди изобщо да успея да го питам дали иска да пием кафе заедно, той преди мен със спокоен тон "Какво искаш? " Питах го за кафето а той, отново със спокоен тон ми каза да изляза от стаята му! Направих го викам, като отиде към хладилника ще се опитам да поговоря с него обаче и това не стана. След, като отиде към хладилника и аз се опитах да вържа разговор, този път тона му беше леко по-силен и ми каза "Разкарай ми се от главата" Да има проблеми в работата няма тей, като е на 17 все още. С него почти не сме се карали. Също така и с негови приятели не се е карал винаги след като затвори телефона или се пребере от среща с негови приятели той си е той нито изнервен нито нищо. А сега какво му става не знам. ако имате някви предложения на какво може да се дължи това поведение от негова страна бих се радвала да ги прочета

Коментари

1.   Да не би да си има приятелка и да са се скарали?

2.   Защо да се е променил? Толкова ли е невъзможно човека да е примерно влюбен или нещо да не му е кеф и просто да желае да е насаме със себе си известно време?

А ти вместо да вденеш, че си иска личното пространство, го продължаваш упорито да го притискаш и разпитваш?

Остави го намира, той ако сметне за необходимо, по-късно ще ти сподели, а ако не - трябва да уважиш правото му на лично пространство.

3.   Пубертет се нарича, брат ти е тинейджър.

4.   Ами,не знам защо си решила да го ползваш за слуга ?Това ли са ви нормалните отношения?Не знам кой 17 годишен ще се радва да прави кафета на сестра си.

5.   Още му казвай да ти направи кафе и после продължавай да се чудиш защо не ти говори ..

6.   Може нещо да ти е обиден.може да е нещастно влюбен. Остави го на мира.

7.   Да не е заради някое момиче?

8.   Много просто - има си проблем, за който не иска да говори... На сила не става, става по-зле...