Споделена история от Здраве

Хапчета за отслабване.
Здравейте! Момиче съм на 19 и тежа 89-90кг. (172см съм ако някой го интересува). Искам да отслабна, да махна поне 20кг, но тъй като нямам много време за фитнес, реших, че магията ще стане със хапчета за отслабване за предпочитане на билкова основа. Някакви предложения? Ако някой е пробвал и има ефект нека да разкаже какви са, за колко време и колко килограма е свалил!
Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   "Нямам време за фитне" Да със сигурност нямаш 2-3 часа на седмица. Като те мързи да си мръднеш г*за, добре една от многото си, ама не лъжеш нито себе си, нито нас. Хапчета за отслабване НЯМА. Ако имаше, хората нямаше да се трепят по фитнеси и диети. Можеш да се друсаш със стимуланти, като амфетамини или кокаин, които ти подтискат апетита, но ако ти е толкова акъла, давай, по-малко идиоти в този свят.

2.   Аз лично съм изпробвала какви ли не хапчета и тъжната истина е че те не помагат.
Прочети повече за разделното хранене и за протеините, въглехидратите и мазнините - видовете и тяхното разграждане в организма. Важно е да съзнаваш какво точно ядеш и как това се отразява на тялото ти. Относно фитнеса, не мисля, че е задължително да посещаваш такъв - упражнения може да правиш вкъщи, в удобното за теб време.
Желая ти успех и бъди внимателна! Хапчетата и други препарати само могат да навредят на тялото ти!

3.   Няма ефект от никои. Гаранция аз бях като маниячка. Не можеш да си представиш хем чета по форуми отзиви че няма ефект и пак се мисля за различна че на мен ще подействат. Пила дам всякакви лайна- продукти на топ шоп. То не бяха дъвки, то не бяха колани със сауна ефект за отслабване. Простотии. Нищо. Отслабнах като престанах да ям вафли, бонбони, десертчета и т. н. единствено шоколад ядох не може без сладко организма си го изисква. Но не ежедневно да млатят по един, то зависи и от теб, лакомията ти, състоянието ти. Например аз съм с ниско кръвно сутрин кафе 2 парчета шоколад и световъртежа ми изчезваше. Пиех и такива разтворими витамини магнезий предимно защото помага и на храносмилателната система т. е разхлабва. А това е важно. Вероятно си забелязала как като изядеш една пица, после чипс и някоя друга бисквитка стомаха ти се поддава и не можеш да идеш до тоалетна. Чипсове, снаксове също избягвай. Първо започнах така аз малко нездравословно, но бях отчаяна - подложих се на 3 дневен глад само вода или чай и кафе каквото обичаш. Резултатът беше първият ден 1. 2 кг на долу, следващите дни по 500грама свалях. Захранвах се със салати. По нататък моята диета беше такава примерно 1ден ям само салата от марули с х 1 филия пълнозърнест хляб. 2 ден домати през целия ден, 3 ден краставици като можеш на салата, може и таратор важното е през целият ден да ядеш еднотипна храна. Има много диети в интернет трябва да пробваш и разбереш коя е подходяща за теб. За мен еднотипната беше подходяща и имаше ефект и се чувствах добре защото беше ниско калорична а по това време аз не работих и не учих и нямаше как да горя поетите калории освен с разходки. Мързеше ме да правя упражнения, за фитнес пари нямах и това ми беше движението разходки и бягане. Хапчетата не помагат, като си помисля колко пари съм издала за тия глупости, ако ги бях спестила щях да имам за чисто нова кола. Сметни и разбери какъв е трика. Например " колорекс "най-евтин от такъв род опаковка 30 хапчета сега да е около 19/20 лв. Ефект след 3месечна употреба, хапчетата се пият по две. Ами и по-скъпи. Направи сметка колко пари ще дадеш за нещо което ще те разочарова. Бъди търпелива и с воля ще постигнеш много по-бърз резултат отколкото с хапчета билкови, не билкови всичко се трупа в организма и вреди

4.   Аз мога да Ви помогна, тъй като вече имам опит с десетки подобни ситуации. Важно е да се направи правилен хранителен режим тренировка. Тренировката може да бъде направена дори за 20-30 минути на ден у дома, не е нужно да се ходи до фитнес зала. Може да се свържете с мен чрез този сайт: https://kakdaotslabna. eu/

5.   От авторката:
Номер 1
Извинявай и ти да работиш 12 часа на крак с един почовен ден и ти няма да имаш време за фитнес
А до другите - Благодаря Ви за съветите, напълно ме отказахте от тия хапчета :д и аз съм чела по форуми колко се хвалят хората, че са свалили 20-30 кг., но явно не било така. Чувала съм, че от 90 дневната имало голям ефект и скоро май и аз ще пробвам.

6.   Здравей аз бях 70кг на 161 висока и свалих 17кг за 4 месеца с едни шейкове които са напълно здравословни таа знам че тук не може да се дава информация но напиши в olx в търсачката Herbalie и ти излизат разни обяви търсиш една определена която номера завършва на 3325 и и звъниш и жената ще ти обясни всичко дава ги много по-евтино от другите в сайта за това най-добре и звънни на нея аз се свързах с нея через една позната и съм много доволна

7.   тогава промени наична си на хранене и все пак отделяй по 10на мин на ден за упражнения - всичко е воля.. и аз примерно нямам време за фитнес. За храна - махни пърженото, чипсове, сладко, коли, бира., тестени закуски.. яж повече наобяд отколкото вечер.. Смени хляба с някакъв пълнозърнест, той ти носи фибри, спомагащи за усвояването на храната.. Яж салата 1 път поне на ден - може да е каквото обичаш, но да е от зеленчуци, а не с майонеза, примерно салата моркови, зелена салата, краставици, таратор.. Ако работиш по 12ч носи с в една кутия за храна някаква салатка с 1-2 филиийки пълнозърнест хляб, яж и месо, но да не е от най-мазните.. Купувай си овесени ядки, бисквитки с мюсли.. плодове бананите са удобни даже и да си носиш навън) Сутрин ако бързаш, нека да е вечер отделяй по 10на мин за някакви упражнения, препоръчвам ти да гледаш видеа в нета.. примерно пилатес, а през по1ивния ден фи увеличавай на 20на мин.. Хапчетата са реклама, те няма да ти помогнат